YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Depo Elemanı

İzmir
 • 07.12.2016
 • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
 • 2438 Görüntüleme

İş Tanımı

 • Depolara ait müşteri ürünlerini yükleme, boşaltma, stoklama ve sevkiyat işlemlerinin planlaması, organizasyonu ve denetimi,
 • İşinin gereği mevcut iş araç ve ekipmanlarını kullanmak, 
 • Sorumlu olduğu alan bünyesinde; depo-raf düzenini ve temizliğini sağlamak,
 • İşinin gereği mevcut İSG ve KALİTE yönetim prosedürlerini eksiksiz uygulamak, 

Aranan Nitelikler

 • Tercihen 30 yaş altında T.C. vatandaşı Erkek Personel ,
 • Tercihen Meslek Lisesi mezunu veya Lise Mezunu,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı ve diksiyonu düzgün, Ekip çalışmasına yatkın, aktif ve dinamik,
 • İzmir ‘de ikamet eden ve/veya aşağıda yer alan iş adresine ulaşım sorunu bulunmayan, (İş Adresi:  Karacaoğlan Mah. 6169 Sokak No: 7-A Işıkkent Bornova /İZMİR -Telefon :+90 232 472 24 61,Fax :+90 232 472 24 60 )

Erkek personel arayışımız mevcuttur. 

 

Not: İlan ile ilgilenen adayların CV ‘lerini ayrıca semihcebi@doguskalip.com.tr e-mail adresine iletmeleri rica olunur.  

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

Burgbau AS
Türkiye
Son 1 Ay
A101 Yeni Mağazacılık A.Ş
İzmir
15.06.2017
NETLOG LOJİSTİK GRUBU
İzmir
Bugün
TAMER TANCA MAĞAZACILIK A.Ş.
Türkiye
06.09.2017
Ankara, İzmir, Türkiye, Adana, Antalya, Aksaray, Denizli, Gaziantep, Manisa, Çanakkale, Sakarya, Tekirdağ, Konya, Kocaeli, Düzce, Mersin(İçel), Antalya - Alanya, K.Maraş, Muğla - Marmaris
Bugün
Türkiye
Bugün
Rıhtım Denizcilik Mersin Şubesi
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, İzmir, Türkiye, Adana, Antalya, Aksaray, Denizli, Gaziantep, Manisa, Çanakkale, Tekirdağ, Konya, Kocaeli, Düzce, Mersin(İçel), Antalya - Alanya, K.Maraş
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul - Gebze, Ankara, İzmir, Türkiye, Adana, Antalya, Aksaray, Denizli, Gaziantep, Manisa, Bolu, Bursa, Çanakkale, Sakarya, Tekirdağ, Konya, Kocaeli, Düzce
Bugün
Türkiye
Bugün
Rota Denizcilik
İstanbul Avrupa Yakası, Türkiye
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Doğuş Kalıp Metal ve Form San. Dış. Tic. Ltd. Şti.

Çalışma hayatına 1994 yılında başlayan firmamız Doğuş Kalıp Metal ve Form San. Tic. Ltd. Şti. çeşitli sektörlere kesme, sıvama ve prograsif kalıpların yapımı ile ismini duyurarak 1998 yılından itibaren imalat ve yedek parça üretim çalışmalarında tecrübe ve birikimlerini geliştirmiştir.
2002 yılından sonra konveyör ve otomasyon sistemleri ile ilgili Endüstriyel ürünler alanında Alüminyum Sigma Profiller, bağlantı elemanları ve aksesuarlarının üretimlerine başlamıştır. Daha önce yurtdışından getirilen üretimi yapılamayan bir çok ekipmanın üretimini gerçekleştirerek, ulusal iş gücümüze önemli kazanımlar sağlamıştır.

2006 yılından itibaren Doğrusal Hareket Sistemleri ve çok eksenli hareket üniteleri ile ilgili çalışmalara yönelip Dünya klasmanındaki teknolojik sistemlerin yapımını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştirmiştir. Günümüzde gelişen süreçte görülmektedir ki üretim ve imalat sanayinde en ileri teknolojik sistemler ile yeni geliştirilen ürünler kullanılarak hem kalite hem de hız konusunda büyük bir yarış yapılmaktadır.

Doğuş Kalıp olarak seri üretimlerde kullanılan, mekatronik ve otomasyon teknolojisi uygulamaları ile bu alandaki malzemelerin; üretim ve ar-ge faaliyetlerini yaparak bu yarışta ülkemizin de yer almasında katkıda bulunmaktan dolayı kıvanç duymaktayız.
Her geçen gün artan ürün portföyümüz ile teknik alanlarda faaliyet gösteren birçok üretici firmaya partnerlik yapmaktayız.
Son yıllarda şube ve bayileşme süreçlerini tamamlayıp ülkemizin birçok bölgesinde hizmet veren Doğuş Kalıp’ın yurt dışı pazarlarına açılma çalışmaları devam etmektedir.

Üreticiye ve tüketiciye farklı bir bakış açısı ile farkındalık yaratma duygusunu kazandırmak için düzenlenen bu proje için İstanbul Ticaret Odasına teşekkürlerimizi sunar, bu türlü çalışmaların devamlılığını temenni ederiz.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları
Firma skoru
İnceleme
%74
Değerlendirme
%62
Cevaplama
%0