YBWEB01

Tali Bayi Satış Elemanı

İzmir
 • 22.03.2018
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 4305 Görüntüleme

İş Tanımı

Türk Sanayisinin önde gelen kuruluşlarından olan Elginkan Topluluğu Yapı/İnşaat malzemeleri, Isıtma-Soğutma, Seramik, Hammadde, Dış ticaret, Satış ve Gıda iş kollarında faaliyet göstermektedir. Topluluk İstanbul, Manisa ve Bilecik’te 21 şirketi ile üretimini ‘’Yıllarca Beraber’’ anlayışıyla sürdürmektedir. Yurtiçinde yaygın bayi ağı ve yurtdışı temsil faaliyetleri ile 150 ülkeye ihracat gerçekleştirmektir. Elginkan Topluluğu 67 yıllık deneyimi, binlerce çalışanı ve vakıf vizyonuyla sadece Türkiye’ye değil dünyaya örnek teşkil eden konumuyla öncü firma olma yolunda emin adımlarıyla ilerlemektedir.  

 

Elginkan Holding’ e bağlı Elmor Tesisat Malzemesi Ticaret A.Ş. şirketimizin İzmir lokasyonunda görevlendirilmek üzere Tali Bayi Satış Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin Mühendislik, İşletme ve/veya Satış-Pazarlama ile ilgili bölümlerinden mezun,
 • Sorumlu olduğu bölgedeki tali bayilere düzenli ziyaretlerde bulunmak, satış faaliyetlerini arttırmak için yeni tali bayi kanalları yaratmak, mevcut ve yeni tali bayilere ürün gamını tam olarak tanıtmak, Pazar araştırması ve raporlama yeteneğine sahip olmak,
 • Ms Office programlarını iyi kullanabilmek ve CRM programları vasıtası ile müşteri ilişkilerini takip etmek,
 • 30 yaşını aşmamış olmak,
 • En az 2 yıl Satış-Pazarlama alanında tecrübeli olmak,
 • B sınıfı ehliyeti olup, aktif araç kullanabilmek,
 • Seyahat engeli olmamak,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İngiliz Kültür Derneği Dil Okulları
İzmir
Bugün
Bugün
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları
İzmir
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Bugün
EPS DANIŞMANLIK A.Ş.
Bugün
GEDİK HOLDİNG AŞ.
Gaziantep, Ankara, İzmir, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Diyarbakır, Samsun
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Adana, Adıyaman, Afyon, Antalya, Aydın, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Mersin(İçel)
Son 1 Hafta
COLDWELL BANKER TÜRKİYE
İzmir
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

ELGİNKAN HOLDİNG A.Ş.

Türk Sanayisinin önde gelen kuruluşlarından olan Elginkan Topluluğu Yapı/İnşaat malzemeleri, Isıtma-Soğutma, Seramik, Hammadde, Dış ticaret, Satış ve Gıda iş kollarında faaliyet göstermektedir. Topluluk İstanbul, Manisa ve Bilecik’te 21 şirketi ile üretimini ‘’Yıllarca Beraber’’ anlayışıyla sürdürmektedir. Yurtiçinde yaygın bayi ağı ve yurtdışı temsil faaliyetleri ile 150 ülkeye ihracat gerçekleştirmektir. Elginkan Topluluğu 67 yıllık deneyimi, binlerce çalışanı ve vakıf vizyonuyla sadece Türkiye’ye değil dünyaya örnek teşkil eden konumuyla öncü firma olma yolunda emin adımlarıyla ilerlemektedir. Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları