İLKOKUL SINIF ÖĞRETMENİ

İstanbul Anadolu Yakası
 • 20.01.2020
 • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
 • 5886 Görüntüleme

İş Tanımı

Acıbadem Özel FİKİR İNSANI KOLEJİ İLKOKULU'nda görevlendirilmek üzere 2020-2021 eğitim öğretim yılı için, yaptığı işin dünyayı değiştirebileceğine inanan, meslek aşkı ve çocuk sevgisiyle dolu  İlkokul Sınıf Öğretmenleri arıyoruz. 

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • MEB atama koşullarına sahip,
 • Alternatif eğitim modellerinde yetkinlik kazanmış,
 • Özel okul deneyimi bulunan,
 • Eğitim teknolojileri kullanım becerileri kuvvetli,
 • Spor ve sanat dallarında kişisel gelişimine katkı sağlayan,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • İletişim gücü yüksek, hayata pozitif bakan,
 • Üretken, idealist.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Amerikan Kültür Kolejleri
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ VAKFI ADIGÜZEL OKULLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Uğur Okulları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa, Samsun, Ordu, Tokat, Mersin(İçel), Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Kayseri, Balıkesir, Konya, Nevşehir, Tunceli, Muğla Marmaris, Kocaeli, Adana, Tekirdağ Çorlu
Bugün
ANABİLİM EĞİTİM KURUMLARI
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Kadıköy Anadolu Lisesi Eğitim Vakfı
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir
Son 1 Hafta
DOĞA KOLEJİ
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

ALFA SARF MALZEMELERİ TEDARİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

             Fikir İnsanı Koleji, 20 yıllık eğitim tecrübesi ve on binlerce öğrencinin gözlem ve geri bildirimleri ışığında, geleceğin Türkiye’sine vizyoner insanlar yetiştirme hedefiyle, son derece yetkin ve tecrübeli bir kadro tarafından kurulmuştur. Çocuklarımız, bu gün geçerli birçok mesleğin, Yapay zekâ tarafından icra edeceği bir gelecekte yaşayacaklar. Kuşkusuz özgür düşünen, yaratıcı ve analitik olanlar, gelecekte en çok aranan insanlar olacak. Fikir İnsanı Koleji, eğitimi teknolojiye boğmadan, öğrencilerin sanal dünyada kaybolmayacağı ama teknoloji ve onu ortaya çıkaran mantığa hakim, yaratıcı düşünen, Dünya’yı tanıyan  “gerçek dünyada yaşayan,  gerçek, dünya vatandaşları” yetiştirir.  

             Fikir İnsanı Koleji, Mutlu, doğa sevgisi olan, çevre bilinci oluşmuş, başkalarının haklarına saygılı, hayat boyu öğrenen, kendi yeteneklerinin farkında bireyler olarak yetiştirilir. 
             Beden, zihin, duygu gelişimleri aktif katılım ortamları yaratılarak sağlanır ve çağdaş eğitim materyalleri ile desteklenir.  Kendi sorumluluğunu alabilme, kendini doğru ifade edebilme, araştırma ve sormaya meraklı bireyler yetişir.   
             Zihin, duygu ve beden gelişimleri, oyun, drama ve spor çalışmaları ile hazırlanır.  Sağlıklı beslenmeleri ve güvenlikleri çok ciddi ve titiz bir süreç yönetimiyle sağlanır.  Sevgi dolu, özgür ortamlarda tecrübeli öğretmenler ile hayata hazırlanırlar. 
             Anadilleri Türkçeyi doğru ve düzgün konuşmaları desteklenir.  Yabancı dil yetkinlikleri doğru temeller atılarak güçlendirilir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları