YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Arapça Bilen Satış Danışmanı

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
 • 15.11.2017
 • 100 - 200 Arası Aday Başvurdu
 • 5201 Görüntüleme

İş Tanımı

Alışveriş merkezlerinde hizmet vermekte olan mağazamız için; Arapça bilen Satış Danışmanları alınacaktır.

Aranan Nitelikler

 • Perakende Satış deneyimine sahip,
 • Üniversite mezunu, 
 • Marka bilincine sahip,
 • Müşteri odaklı düşünen,
 • Temsil ve ikna kabiliyeti yüksek,
 • İnsan İlişkilerinde başarılı,
 • Çalışkan, gayretli, sorumluluk bilincine sahip, kendine ve işine özenli çalışma arkadaşları aramaktayız.

Özet Bilgiler

 • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

BTM BİLİNÇLİ TÜKETİCİ MAĞAZALARI
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
HIŞIM GRUP
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
HIŞIM GRUP
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Koçak Gold Kuyumculuk Dış Ticaret A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Bugün
Koçak Gold Kuyumculuk Dış Ticaret A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Koçak Gold Kuyumculuk Dış Ticaret A.Ş
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Gülaylar

GÜLAYLAR GROUP


Bugün, arkasında 80 seneyi aşkın tecrübe ve sermaye birikimi olan, sağlam temellerin üstünde yapılanan Gülaylar Group, ana sektörü olan kuyumculuk alanında tasarımdan üretime, toptan satıştan perakende satışa, ithalattan ihracata kadar geniş bir yelpazede faaliyetlerini tam entegre bir yapılanma ile sürdürmektedir.
Kuyumculuk sektöründe tam entegre yapıda faaliyet gösteren şirketlerini Kuyumculuk Grubu altında birleştirmiştir.

Türkiye'nin en büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasında 108. sırada şirketi bulunan Gülaylar Group, her biri kendi alanında öncü 24 şirketten oluşmaktadır.

Bunun yanısıra 80 sene içerisinde faaliyetlerine eklediği Turizm, Gayrimenkul Geliştirme sektörlerinde de uluslararası çapta şirketler oluşturarak, 3 farklı sektörde faaliyet göstermeye başlayan Gülaylar Grubu Türkiye'nin en köklü, önde gelen, lider gruplarından birisi olmuştur.

Gülaylar Group' un turizm sektöründeki markası “Elegance Hotels International”dır. Gülaylar Group, sektör çeşitlemesi hedefi ile 1982 senesinde turizm sektörüne girmeye karar vermiştir. Turizm sektöründe yapılacak yatırımlar için öncelikli olarak beş yıldızlı resort ve şehir hotelleri yatırımları ve işletmeciliği konusunda yoğunlaşılması planlanmış ve hedeflenmiştir. Uzun senelerin birikimi ile turizm sektöründe de oluşan uluslararası normlardaki yatırım, işletme ve pazarlama know-how'ı doğrultusunda, gerek İstanbul'da gerekse yurtdışında turizm yatırımlarına devam etmeyi, orta ve uzun vadeli planlamalarına alan Gülaylar Group, “Elegance Hotels International, Marmaris”i uluslararası zincir haline getirmeyi hedeflemektedir.

Gülaylar Group'un faaliyet gösterdiği, geleceğin önemli sektörlerinden biri de Gayrimenkul Geliştirme sektörüdür. “City's Property Development”, Gülaylar Group bünyesindeki uluslar arası standartlara uygun yeni projelerin geliştirilmesi, inşa edilmesi ve faaliyete geçen gayrimenkullerin uluslar arası firmalara kiralanması ve yönetimini yürütmektedir. Gruba yararlı olabilecek gayrimenkullerin bulunması, projelendirilmesi, inşa edilmesi, kiralanması ve mülklerin yönetimi, en yüksek katma değer yabancı fon ve gayrimenkul yatırım şirketleri ile değerlendirilmesi için gerekli faaliyetlerin yürütülmesi, “City's Property Development” tarafından gerçekleştirilmektedir.
Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları