3D MODELLEME UZMANI

 • 17.03.2021
 • 0 - 50
 • 932 Görüntüleme
DİENNİ MOBİLYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 3D MODELLEME UZMANI İş İlanı

İş Tanımı

Sektörde büyük ve hızlı adımlarla ilerlerken, öncelikle bölgesel ardından ulusal ve yurt dışı pazarlara da açılmayı hedefleyen, firmamızın 3D modelleme, animasyon bölümünde çalışacak genç, dinamik, kendisine ve ülkesine katkıda bulunmak isteyen, kariyerinde yeni başarılara imza atmak isteyen, ülkemizin dünya çapındaki temsilinde bir payı olmasını isteyen, sorumluluk sahibi ve başarma hırsıyla dolu olan çalışma arkadaşları arıyoruz.
 • Konsept tasarım, 3D görselleştirme yapabilecek,
 • Üretim, teknik detay ve malzeme bilgisi olan,
 • Gerçekçi Render alabilen,
 • Dijital kampanyalarımızın, içerik görsellerini hareketlendirebilecek ve konseptlerini tasarlayacak,
 • Tasarım odaklı sosyal medya içerikleri ve reklam videoları üretebilecek ekip arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler

 • 3DS MAX / Solidworks bilgisi, tecrübesi olan,
 • Mobilya modelleme ve animasyonu konusunda deneyimli (Render alabilen),
 • Markanın hedef müşteri kitlesine uygun tarzda özgün tasarımlar yaratabilecek,
 • Video kurgu programlarını kullanabilen,
 • Öğrenmeye ve gelişime açık, uyumlu,
 • İletişim becerisi yüksek, takım çalışmasına uyumlu,
 • Dijital tasarım ve video trendlerini takip eden,
 • Yaratıcı bakış açısına sahip ve çok yönlü düşünebilen,
 • Sorumluluk alabilecek, gelişime açık,
 • Erkek adaylar için askerlik yapmış/muaf olmak.

Özet Bilgiler

DİENNİ MOBİLYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

En Yeni İlanlar

LİDER KALIP SANAYİ VE TİC. LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Dilovası
Dün
Metropolitan Global İnşaat A. Ş.
Etiyopya
Dün
TEKNO ERP WEB BİLİŞİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Dün
SOMA KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Son 1 Hafta
SİLTER İLERİ ÜTÜLEME SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ
İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası - Büyükçekmece, İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Hipertek Elektronik ve Makine San. Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ARTİSTANBUL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE DANIŞMANLIK
İstanbul Avrupa Yakası - Beyoğlu
Dün
LİDER KALIP SANAYİ VE TİC. LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası, Kocaeli - Dilovası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
Elcab Kablo Profil Sanayi Ticaret A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

DİENNİ MOBİLYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

YONPAŞ ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş.Temelleri 1972 yılında baba Metin Derinel’in öncülüğünde atılan YONPAŞ ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş. orman ürünleri, kereste pazarında faaliyet göstermeye başlamış, 1995 yılı sonrasında, plaka sektörüne adımını atmış, alanında uzman personelleriyle birlikte sektörün liderleri arasına katılmıştır. 48 yılı aşan yolculuğunda, sektöründe değişimlere uyum sağlayarak, sadece TÜRKİYE’de değil komşu ülkelerde de başarılı gruplarından biri haline gelmiştir. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten YONPAŞ ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş. ülkesinde yakaladığı hedefi; bölgesinde yakalama amacına adım adım ilerleyen, sektöründe: GÜÇ, KALİTE, HİZMET ve GÜVENİLİRLİĞİNİ ispatlamış uluslararası bir oyuncudur.YONPAŞ ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş. (Kayseri’de bulunan 2, İstanbul 1, Ankara 1, Adana 1, Kıbrıs 1, Gürcistan 1 olmak üzere toplam 7 şubesiyle) orman ürünleri sektöründeki faaliyetlerine toplam kapalı yurt içi ve yurt dışında 82000 m²’yi aşan depolama alanlarıyla müşterilerine satış ve pazarlama hizmeti vermeye devam etmektedir.Yonpaş Orman Ürünleri ailesi olarak, geliştirdiğimiz stratejiler doğrultusunda yaptığımız doğru ve kararlı hamleler ile ulusal ve uluslararası platformlarda da başarılarımıza bir yenisini eklemeye; sektörel ve global alanda güncel değişim ve gelişimleri göz önünde bulundurarak yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. DİENNİ MOBİLYA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.Yonpaş ailesinin satışını yapmakta olduğu ham maddelerden imal; tekil mobilya piyasasına adetli miktarda üretim yapmakta; başta kamu kurum ve kuruluşları, ulusal marketler, e-ticaret pazar yerleri ve internet sitemiz üzerinden halkımıza ve bölge halklarına kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı tekil modüler mobilya üretmekte ve sunmaktayız. DİENNİ HEDEF VE İLKELERİMüşterilerimiz velinimetimizdir.Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, kamu kurum ve kuruluş ihalelerinde, tüm ulusal marketlerde, e-ticaret platformlarında en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü şirketimize çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkân tanımak ve iş birliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, YONPAŞ ORMAN ÜRÜNLERİ A.Ş. ve DİENNİ MOBİLYA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ'nin kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiği yoldur.Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmaktır.

Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek üzere sermayenin hakkı olan kârı çalışanlarımız ile paylaşmak; çalışanlarımızın ve toplumun ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, faaliyetlerden kaynak yaratmak ve tüm kaynakların akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa mahal vermemek, ana ilkelerimizdendir.Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.Tüm ilişkilerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla, iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemeyeceğimiz bir başka temel ilkemizdir. Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.
GÜCÜMÜZÜ ALDIĞIMIZ TÜRK EKONOMİSİNE, GÜÇ KATMAYI HEDEF ALIRIZ.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları