Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Ameliyathane Temizlik Personeli

Ankara
 • 14.05.2020
 • 200 - 500
 • 13890 Görüntüleme

İş Tanımı

Çankaya'da Cerrahi Tıp Merkezimizde görevlendirmek üzere,

Aranan Nitelikler

 • En az Lise mezunu,
 • Ameliyathane alanında en az 3 yıl deneyimli,
 • Hasta güvenliği ve memnuniyeti odaklı çalışmayı benimseyen,
 • Ameliyathanenin genel temizlik düzenini sağlamak,
 • Hastanın pozisyonunu sağlamak,
 • Hastanın hazırlanmasında aktif rol almak.
 • Ameliyat öncesi ameliyat odalarının hazırlığından,
 • Ameliyat sırasında malzeme temininden,
 • Ameliyat sonrasında temizlik ve dezenfeksiyondan sorumlu,
 • Ekip çalışmasına yatkın, dikkatli,
 • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış,

 "Ameliyathane Temizlik Personeli" arayışımız bulunmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

EUROIMMUN Turkey Tıbbi Laboratuar Teşhisleri A.Ş
Ankara - Çankaya
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Bugün
ERYAMAN SINAV KURS
Ankara
Bugün
Free Schools
Ankara
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Dün
Ankara
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Son 1 Ay
DÖNÜŞÜM İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DAN.EGT.YZLM.MÜH.ORG.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
Ankara
25.08.2020
BİLNET EĞİTİM HİZMETLERİ A.Ş.
Ankara
24.01.2020
BENZER TÜM İLANLAR

HC Sağlık Hizmetleri A.Ş.

Ankara’da 2019 yılında, 6000 m2 kapalı alanda faaliyete geçen merkezimiz, modern mimarisi, konforlu yaşam alanları, ileri teknolojik alt yapısı, konusunda uzman akademik kadrosuyla hastalarımıza hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Ülkemizdeki sağlık hizmetine yeni bir soluk getirerek hizmet vermeyi amaçlayan merkezimizde, ileri teknolojik donanıma sahip üç adet ameliyathane bulunmaktadır. Merkezimize girildiği andan itibaren güler yüzlü personelle karşılanan hasta ve yakınlarının rahatı için her şey düşünülmüştür. Kaliteden ödün vermeden modern tanı yöntemleriyle teşhisin kısa zamanda konulup tedavinin planlanması amaçlanan merkezimiz, birbirini destekleyen bölümleriyle hastalarımızın hizmetindedir.

Merkezimizde öncelik hastanın sağlığıdır, bu nedenle komplike ve tanı zorluğu olan hastaların sorunları, konusunda uzman doktorlarımız tarafından oluşturulan konseylerde tartışılacak, uygun tedavinin yapılması sağlanacaktır.

Ayrıca merkezimiz tanı ve tedavi bölümlerini ülkemizin önde gelen hekimlerinin kullanımına açmış bulunmaktadır. Hastalarına üst düzeyde hizmet veren hekimlerle anlaşmalar yapılmıştır.

Merkezimizde hasta takip ve tedavisi yanında, ülkemiz ve dünya tıbbına katkı sağlayacak bilimsel araştırmalar yapılacak ve yapılacak araştırmalar desteklenecektir.

Akademik dünyanın içinde olan merkezimizin kurucularının en büyük amaçlarından birisi hekim ve sağlık personelinin eğitimine yardımcı olmak, onların tıptaki gelişmelerden haberdar olmasını sağlamaktır. Bu nedenle merkezimizde bulunan modern toplantı salonunda çeşitli eğitim faaliyetleri düzenlenecek, bilimsel toplantılar ve tartışmalar yapılacaktır.

Bilindiği gibi ülkemiz ve özellikle Ankara, modern hizmet veren sağlık kuruluşları, konularında dünya çapında uzman olan hekimleriyle bölgemizin ve komşu ülkelerdeki hastalar için bir çekim merkezidir. Merkezimiz, yurt dışından gelecek hastalara da en iyi şekilde hizmet vermek için gereken alt yapıya sahiptir.

Ankara’nın ulaşımı kolay, merkezi bir konumunda kurulan tıp merkezimize araçlarıyla gelecek hasta ve yakınları için binamızın bitişiğinde geniş bir otoparkımız bulunmaktadır.

Hastalarımızın kendini güvende hissedecekleri modern tıp merkezimizi açmanın gururunu halkımız ve dostlarımızla paylaşmak en büyük kıvancımızdır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları