Ankara Altındağ Part Tıme Oyun Ablası Arıyoruz

Ankara
  • 12.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1277 Görüntüleme
enuygunbakıcı Ankara Altındağ Part Tıme Oyun Ablası Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Ankara - Altındağ ilçesinde Oyun Ablası pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Site içerisinde oturuyoruz. 2 yaşındaki oğlumuz ile ilgilenecek, oyunlar oynayacak, sitenin parkına çıkaracak oyun ablası arıyoruz. Karı-koca gün içerisinde işteyiz. Annemiz evde oluyor ama yaşından dolayı çocuğumuz ile çok ilgilenemiyor. Gelecek arkadaştan ev işleri beklemiyoruz. Tek işi çocuğumuz ile zaman geçirmek olacak. Haftanın 3 günü 4-5 saat için gelmesi yeterli olacaktır. Günleri saatleri konuşuruz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Ankara - Altındağ
Pozisyon: Oyun Ablası
Çalışma Şekli: Yarı Zamanlı / Part Time
Ücret: 3500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Son 1 Hafta
Ankara
Son 1 Ay
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları