Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Satın Alma ve Muhasebe Uzmanı
DENTGROUP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Dün
Endodonti Uzmanı
DENTGROUP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Avrupa Yakası, Sakarya
Dün
Ortodonti Uzmanı
DENTGROUP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Ankara, Sakarya...
Dün
Diş Hekimi
DENTGROUP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Sakarya, Kocaeli
Dün
Sağlık Turizmi Uzmanı
DENTGROUP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir, İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Firmanın Tüm İlanları

Arapça Tercüman

İstanbul Anadolu Yakası
  • 25.09.2020
  • 200 - 500
  • 3720 Görüntüleme

İş Tanımı

DentGroup, 2006 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’nde ilk kliniği ile hizmete açıldı. Global standartları kabul edip kendine “Dünyanın en iyi diş kliniklerinden biri olma” hedefini koydu. 2012 yılında kurumsallaşma ve şubeleşme süreçlerine giren DentGroup, alt markası olan DentGroup Kids markası ile 0-12 yaş arasındaki çocuklara özel diş klinikleri konseptini getirdi.  2013 senesinde “Dijital Diş Hekimliği” çalışmalarına başlayan DentGroup, CRM-ERP özelliklerine sahip online dental yazılım olan DentSoft’u geliştirdi. 2015 yılında kendi dijital diş laboratuvarları DentLab’ı hizmete sokarak, 2016 yılından bu yana üst üste iki kez Dünya Şampiyonu olan Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol takımının gururla ağız ve diş sağlığı sponsoru oldu. DentApp uygulaması (IOS ve Android) ile hastalarına App hizmeti vermeye başladı. Yıllar içinde dental online randevu sistemini hayata aldı, kendi eğitim platformu DentGroup Academy ile hekim eğitim ve gelişimlerine destek vererek, popüler kültür dergisi DG World ve DG FM ile 24+ kliniği ve 160+ hekimi ile hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

DG İstanbul - Maltepe kliniğinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun "Arapça-Türkçe Tercüman" pozisyonunda görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

İşin Tanımı  Klinik ve Arap hastalar arasında iletişimin sağlanması,  Sosyal medyada hasta ilişkilerinin yönetilmesi,

Aranan Nitelikler

Genel Nitelikler

  Üniversitelerin Arapça mütercim tercümanlık alanlarından mezunsan, Arapça diline anadil seviyesinde hakimsen,Tercihen sağlık turizmi alanında tecrübeliysen, MS Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyorsan,  Ekip çalışmasına yatkın ve sorumluluk sahibiysen, İnsan ilişkilerinde başarılı, ikna ve temsil yeteneğine güveniyorsan,       

Bizde sana karşı boş değiliz… 

Yerin hazır! 
       
Seni bekliyor,   
     
Seni arıyoruz…

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Özel Hürrem Sultan Hastanesi
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Özel Hürrem Sultan Hastanesi
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
ERSOY HASTANESİ
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
Amerikan Kültür
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

DENTGROUP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

DentGroup, 2006 yılında İstanbul Bağdat Caddesi’nde ilk kliniği ile hizmete açıldı. Global standartları kabul edip kendine “Dünyanın en iyi diş kliniklerinden biri olma” hedefini koydu. 2012 yılında kurumsallaşma ve şubeleşme süreçlerine giren DentGroup, alt markası olan DentGroup Kids markası ile 0-12 yaş arasındaki çocuklara özel diş klinikleri konseptini getirdi.  2013 senesinde “Dijital Diş Hekimliği” çalışmalarına başlayan DentGroup, CRM-ERP özelliklerine sahip online dental yazılım olan DentSoft’u geliştirdi. 2015 yılında kendi dijital diş laboratuvarları DentLab’ı hizmete sokarak, 2016 yılından bu yana üst üste iki kez Dünya Şampiyonu olan Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol takımının gururla ağız ve diş sağlığı sponsoru oldu. DentApp uygulaması (IOS ve Android) ile hastalarına App hizmeti vermeye başladı. Yıllar içinde dental online randevu sistemini hayata aldı, kendi eğitim platformu DentGroup Academy ile hekim eğitim ve gelişimlerine destek vererek, popüler kültür dergisi DG World ve DG FM ile 24+ kliniği ve 160+ hekimi ile hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları