Arge Analitik Uzmanı/Uzman Yardımcısı

Ankara
  • 12.04.2021
  • 200 - 500
  • 6628 Görüntüleme

İş Tanımı

Ankara'da ilaç sektöründe faaliyet gösteren, büyümekte ve gelişme olan firmamız bünyesinde istihdam etmek üzere aşağıdaki nitelikere sahip Arge Analitik Uzmanı/Uzman Yardımcısı alınacaktır.

Aranan Nitelikler

-Üniversitelerin Kimya/Kimya mühendisliği bölümlerinden mezun
-Tercihen İlaç sektöründe AR-GE çalışmalarında 2 yıl deneyim sahibi
-Tercihen HPLC, GC, Dissolüsyon ve diğer analitik ekipmanları kullanabilen
-Microsoft Office programlarına hakim
-İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahip
-Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
-İletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

PANEL POLİÜRETAN A.Ş.
Ankara
Bugün
UYGUR SAVUNMA VE END. İTH. İHR. MÜH. VE MÜM. TİC. TAAH. LTD. ŞTİ.
Ankara
31.03.2021
D&P PARFÜMÜM İTH.İHR.SAN. VE TİC.A.Ş.
Ankara
29.03.2021
Argis ilaç
Ankara
Bugün
PANEL POLİÜRETAN A.Ş.
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

BİRİNCİ GÖZ HASTANESİ

 “Gözde Birinci Tercihiniz” sloganı ile 2011 yılının son aylarında Beylikdüzü’nde kurulmuş toplumun göz sağlığı ile ilgili tüm tedavi ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahip tam teşekküllü A gurubu göz hastanesidir.

  • Uzman Kadro

Amatör ruhla profesyonel anlayışı ustalıkla birleştiren her bir Birinci Sağlık Grubu çalışanı, mesleki deneyimlerini hizmet içi eğitimle destekler. Sürekli ve nitelikli hizmet üreten, sorumluluk alan kadromuz, hastaların her türlü ihtiyacına en kısa sürede, kaliteli ve akılcı çözümler üretir.

  • İleri Teknoloji

Birinci Sağlık Grubu, en ileri teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Sağlık alanındaki ulusal ve uluslararası yenilikler, gelişmeler yakından takip edilir. Yüksek kaliteli hizmet verebilmenin ilk koşullarından biri olarak gördüğümüz güvenilir teknik alt yapının tesisi için enerjimizin önemli bir bölümünü araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ayırıyoruz.

  • Mükemmel Hizmet

Her koşulda hasta memnuniyetini esas kabul eden uzman hekimlerimiz ve idari personelimiz için hizmetin karşılığı 'mükemmelliktir. Hedef kitlesi ve marka paydaşları ile kurulan sağlıklı iletişim ortamı, ilişkileri uzun soluklu ve güvene dayalı hale getiriyor. Deneyimli kadromuz, bilgi birikimlerini en doğru ve etkili biçimde kullanarak, tüm hizmet alanlarımızda klasik metotlarla inovatif yaklaşımların harmanlandığı en ideal çözümleri üretiyor.

Misyonumuz;
Bilimsel, vicdani, etik ve ilkelerden ödün vermeden; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini, en ekonomik şekilde sunmak.

Vizyonumuz;

Bilimsel araştırmalar ve yeni uygulamalarda öncü, uluslararası düzeyde bir referans merkezi olmak. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilenmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemine sahip sağlık grubu olmak. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları