Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Temizlik Görevlisi
TEMA KOLEJİ
Ankara
Son 1 Ay
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
TEMA KOLEJİ
Ankara
02.08.2021
Firmanın Tüm İlanları

Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

Ankara
  • 13.07.2021
  • 200 - 500
  • 2588 Görüntüleme

İş Tanımı

TEMA koleji, öğrencilerini, mutlu ve erdemli birey ve toplum olma yolunda geliştiren, özgün ve seçkin bir eğitim kurumu olarak 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

TEMA Koleji’nde öğretmenlerin öğrenen birey, öğrenen okul ve öğrenen toplum olma yolunda kurumsal felsefe ve amaçlara uygun olarak mesleki gelişimleri desteklenir.

2021 – 2022 Eğitim Öğretim yılında Ankara – Bağlıca kampüsümüzde görev almak üzere hayat boyu öğrenme anlayışını benimsemiş, bilgi beceri ve yeteneklerini paylaşacak öğretmen adaylarımızı arıyoruz. 

Aranan Nitelikler

Fakültelerin ilgili bölümlerinden mezun.
Pedagojik formasyona sahip.
MEB tarafından atama engeli olmayan.
En az 2 yıl özel okul deneyimi olan.
MS Office programlarına hakim ve teknolojik eğitim materyallerini kullanabilen.
İletişim gücü yüksek, başarı odaklı.
Takım çalışmasına yatkın.
Erkek adaylarda askerlik yükümlülüğü bulunmayan.
Ana branşı basketbol olan basketbol antrenörlük tecrübesine sahip.
Ana branşı yüzme olan, antrenörlük tecrübe ve lisansına sahip (anaokul ve ilkokul yüzme derslerini verilecek).

Özet Bilgiler

TEMA KOLEJİ Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

İngiliz Kültür Koleji
Ankara
Bugün
Ankara
Bugün
Ankara - Yenimahalle
Bugün
Free Schools
Ankara
Bugün
Ankara - Mamak
Bugün
Ankara - Yenimahalle
Bugün
Ankara - Yenimahalle
Bugün
Ankara - Etimesgut
Bugün
GİRNE KOLEJİ
Ankara
Bugün
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

TEMA KOLEJİ

Amacımız Atatürk ilke ve inkılapları ışığında; öğrenmeyi seven, çevresine karşı duyarlı ve saygılı, çözüm odaklı, özgüvenli, doğa dostu, kültürel ve milli değerlerimize sahip çıkan dünya vatandaşları yetiştirmektir.

Deneyimli eğitim kadromuzla ve  çocuklarını bizlere emanet eden kıymetli velilerimizle geleceğimizi yani en değerli varlıklarımızı birlikte şekillendiriyoruz.
Tema Koleji olarak önceliğimiz çocuklarımızın çocukluğunu yaşayarak mutlu ve sağlıklı bireyler olarak yetişmelerini sağlamaktır.

Bununla birlikte çocuğumuzun bireysel farklılıklarını dikkate alarak onların eğitim almalarına olanak sağlamaktır. Çünkü her çocuğun “biricik” olduğunun farkındayız.
Her öğrencimizin ihtiyaçlarına uygun, farklı yöntem ve tekniklerle eğitim – öğretim hayatına devam etmesini önemsiyoruz. Aynı zamanda  öğrencilerimizin  21.yüzyıl  becerilerini de edinmelerini hedefleyen  bir okuluz.

 Eğitim sistemimizi şekillendirirken çocuklarımızın;değişen şartlara uyum sağlayabilecek bireyler olmaları, farklı sorunlara farklı çözümler bulabilmeleri, işleri, kendi adına yapacak makineleri yönetebilecek becerilere sahip olmaları, yaratıcılık ve  girişimci ruhuna sahip bireyler olmalarını, daima göz önünde bulundururuz.

“Öğrenen Okul” sloganıyla Tema Koleji öğrencisiyle, eğitimcisiyle , velisiyle öğrenmeyi seven, hayat boyu öğrenmeyi ilke edinmiş bir okuldur.  

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları