Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Ankara
  • 27.06.2021
  • 100 - 200
  • 2362 Görüntüleme

İş Tanımı

LÜTFEN TÜM DETAYLARI OKUDUKTAN SONRA BAŞVURU YAPINIZ

İŞ TANIMI·
Kurumumuzdan eğitim almak isteyen ve bize başvuru yapan öğrenci adaylarını arayarak, eğitimler hakkında bilgi vererek kişilere eğitimlerin satışını gerçekleştirmek.

LÜTFEN DİKKAT

Lütfen 1-2 aylık kısa çalışma düşünen adaylar ilanımıza başvuru yapmasın. Uzun dönemli çalışacağımız takım arkadaşları arıyoruz.

ÇALIŞMA YERİ:Yaşamkent Mah. 3158. Cad. No:17 Yaşemkent ÇANKAYA ANKARA

ALINACAK PERSONEL SAYISI:6 (Altı)

MESAİ SAATLERİ: Hafta içi ve Cumartesi 10:00-18:30

ÇALIŞMA ŞEKLİ: Tam Zamanlı

MAAŞ:Maaş+Yüksek Prim+Yemek+SGK+Sosyal Haklar

Aranan Nitelikler

GENEL NİTELİKLER
Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet veren kurumumuzun Çağrı Merkezi Departmanı Satış Kanalı pozisyonunda görev alacak;·

- İkna yeteneğine sahip, özgüveni ve çalışma disiplini yüksek,
- Telefonda akıcı ve etkin konuşabilen, diksiyonu düzgün,
- Kendine değer veren, özsaygısı yüksek.
- Müşteri ve hizmet odaklı çalışma yetkinliğine sahip,
- Ekip çalışmasına yatkın,
- Kişisel gelişimine önem veren, prezentabl,
- İş kalitesini ön planda tutarak, hedef odaklı çalışabilen, dedikodu yapmayan personeller aramaktayız.

ÖNEMLİ: Çağrı Merkezi Satış Deneyimi olan adaylara öncelik verilecektir.

Özet Bilgiler

NOVARGE BILIŞIM REKLAM EĞITIM HIZMETLERI A.Ş Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Aydın
Dün
Ankara
Dün
Sun Danışmanlık
Ankara
Dün
Doğa İnsan Kaynakları Yönetim ve Bilişim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Aydın
Dün
AYDOĞDU KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ
Ankara, Ankara - Altındağ
Dün
Comdata Teknoloji ve Müşteri Hizmetleri A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya, Denizli
Dün
Comdata Teknoloji ve Müşteri Hizmetleri A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Kocaeli - Gebze, Antalya, Kocaeli, Türkiye
Dün
HARMANLI KİMYA VE MAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Ankara
Dün
HomePlus Telekomünikasyon
Ankara - Keçiören
Dün
TRİBAL SAHADA PAZARLAMA
Ankara
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

NOVARGE BILIŞIM REKLAM EĞITIM HIZMETLERI A.Ş

Novarge A.Ş. Bilişim Eğitim ve Reklam alanlarında faaliyet göstermektedir.T.C. MEB Özel NOVA ARAŞTIRMA GELİŞTİRME Uzaktan Öğretim Merkezi (NOVARGE) 2010 yılında Ankara'da kurulan ve hale öğretim faaliyetlerine devam eden 3Bilgi Eğitim Kurumları kardeş kuruluşudur. Novarge tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunan ve bugün binlerce "mutlu" öğrencisi olan Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital eğitim kurumudur.Peki, bugüne kadar binlerce kişi neden Novarge’yi tercih etti? Sonuçta bir eğitim kurumundan bahsediyoruz ve tercih edilmesi için bir takım faydalar sunması gerekiyor, öyle değil mi?Bu noktada 4 tane temel faydamız öne çıkıyor:1- Milli Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilen bir kurumuz. Verdiğimiz sertifikalar Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır. 2- İlk Sınav için Sınav harcı ve sertifika ücreti almıyoruz, hem de sonsuza kadar. 3- Certificatioal tarafından Türkiye'de akredite olan 2. kurumuz. Böylelikle Uluslararası geçerliliğe sahip sertifika da verebiliyoruz. 4- Öğrencilerimizi ödemeleri konusunda sıkmıyoruz boğmuyoruz. Öğrencimiz nasıl ödemek isterse hangi vadelerde ödemek isterse tamamen ona göre şekillendiriyoruz. Uzun süreli ve öğrencilerimizi mutlu eden kampanyalar sunuyoruz. Çünkü burada öğrencilerimiz.Biz bu faydaları öğrencilerimize "sürekli" olarak sunabildiğimiz için tercih ediliyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Aslında konunun özü şu: Biz tamamen Dijital bir eğitim kurumu olduğumuz için doğal olarak kira, elektrik, su, doğalgaz, temizlik, çay, kahve, kalem, kağıt gibi masraflarımız da minimum şekilde oluyor. İşte bu yüzden ciddi boyutlarda maliyet avantajı yaratıyoruz, bu avantajı da öğrencilerimiz ile paylaşıyoruz.Dijital eğitim kurumuyuz derken de kullanımı çok basit olan internet sitemizden bahsediyoruz. Mesela; üye olmak, eğitimlere katılmak, ödeme yapmak, sınava girmek, sadece tek tık ile yapacağınız işlemler arasında. Unutmadan, bir de Çözüm Merkezi’miz var: Bir sorunuz veya probleminiz olduğunda hemen arayabilir ve tek bir tuşla en geç 30 saniye içinde canlı olarak kendi öğrenci danışmanınıza bağlanabiliyorsunuz.Novarge Uzaktan Öğretim Merkezi olarak, Milli Eğitim Bakanlığı’nın ayrılmaz bir parçasıyız. Türkiye'deki diğer tüm legal eğitim kurumlarının tabi olduğu tüm kanun, düzenleme ve denetimlere tabiyiz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları