Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

DEPO PERSONELİ

İstanbul Anadolu Yakası
  • 21.08.2020
  • 100 - 200
  • 2645 Görüntüleme

İş Tanımı

Mal kabul, sevkiyat,üretim malzeme hareketleri,depo-lojistik alanında en az 1  yıl deneyimli personel arıyoruz.

Aranan Nitelikler

Mal kabul, sevkiyat,üretim malzeme hareketleri,depo-lojistik alanında en az 1  yıl deneyimli,
Tercihen forklift ehliyetinin bulunması,
Tercihen elektrikli transpalet kullanmış olması,
Tercihen depo terminal konusunda yetkinliği bulunan,Tercihen Logo programını bilen,
Esnek çalışma saatlerine ve yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Bağdat Pazarlama Tic. Ltd. Şti.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
AMBALAJ KULUBU MAKİNE KALIP PLASTİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ
İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Hafta
TEMESİST
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Webhelp
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ERSOY HASTANESİ
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Son 1 Ay
İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
Son 1 Ay
VEREKS HIRDAVAT PLASTİK TEKSTİL SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
İZ BASKI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Tuzla
17.09.2020
Webhelp
İstanbul Anadolu Yakası
11.09.2020
BENZER TÜM İLANLAR

SBS BİLİMSEL BİO ÇÖZÜMLER

-SBS Bilimsel Bio Çözümler, Gıda Yüksek Mühendisi Propolis Uzmanı Aslı Elif Tanuğur Samancı, Ziraat Mühendisi Arıcılık Uzmanı Taylan Samancı ve İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümünde öğretim görevlisi Prof. Dr. Dilek Boyacıoğlu tarafından Türkiye’de daha önce üretilmeyen propolisi yine Türkiye’de ilk kez “Sözleşmeli Arıcılık” modeli ile üretmek adına KOSGEB destekli Ar-Ge projesi ile 2013 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent’te kurulmuştur. Türkiye’de ilk defa yerli üretimini başlattığı propolis için, yine İTÜ ARI Teknokent’te geliştirdiği özütleme yöntemi ile Ar-Ge, inovasyon, girişimcilik ve ihracat alanlarında 14’ü uluslararası toplam 28 farklı ödüle layık görülmüştür. Arı ürünleri alanındaki uzmanlığı ile yurt içinde BEE'O ve BEE’O UP, yurt dışında ise BEE&YOU markasıyla, propolis, arı sütü, polen, arı ekmeği ve ham bal; ayrıca arı ürünleri içeren doğal karışımlar, tabletler, damlalar, spreyler üretmektedir. Ürünlerini, Amerika, Kore, Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsveç, İngiltere, Kıbrıs, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar ve Suudi Arabistan’a ihraç etmekte ve Anadolu propolisini bir dünya markası yapma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 500 sözleşmeli arıcı, 150 bin arı kovanı, 3000 metrekarelik tesisi ve 95 kişilik uzman kadrosu ile Türkiye’nin en büyük propolis üreticisidir.

-BEE’O Propolis; Türkiye’de ilk defa hayata geçirdiği “Sözleşmeli Arıcılık” modeliyle arı ürünleri üretimi gerçekleştirmektedir. Bu model ile kontrollü koşullarda, kovandan sofraya izlenebilir üretim sağlanmaktadır. Uzman ekibinde yer alan ziraat mühendisleri ve arıcılık uzmanları kontrolünde, Türkiye’nin farklı bölgelerinde yer alan arıcılarla birebir çalışılmakta, eğitim ve malzeme desteği verilmektedir. Şu anda Türkiye genelinde 500 sözleşmeli arıcı ve 150.000 arı kovanı ile çalışmalara devam edilmektedir. Uygulanan Sözleşmeli Model ile her bir arıcının ürettiği ürünleri kesin olarak hangi rakamdan alacağının taahhüdü de verilerek bu şekilde “Adil Ticaret” sağlanmaktadır. Sözleşmeli arıcılardan toplanan propolis, İstanbul Teknik Üniversitesi ARI Teknokent’te geliştirilen Ar-Ge yöntemi ile özütlenerek inovatif katma değerli yeni ürünlere dönüştürülmektedir; yurtiçi ve yurdışında online, perakende ve eczane kanallarında satışa sunulmaktadır.

-Ürünler; Türkiye’de online olarak kendi e-ticaret sitesi www.beeo.com.tr üzerinden ve Carrefour Gurme, Macrocenter, Migros vb. 1500 perakende satış noktasında ayrıca BEE’O UP markasıyla 10.000 eczane kanalında; Amerika’da ise yine kendi e-ticaret sitesi www.bee-and-you.com üzerinden ayrıca Amazon, Wallmart, E-bay’de ve 3500 satış noktasında tüketicilerle buluşturulmaktadır. Bunun yanı sıra 13 ülkeye ihraç edilmektedir.

Misyonumuz;
  • Gıda alanında, özellikle arı ürünlerindeki uzmanlığımız ile güvenilir ve doğal yeni ürünler ve uygun teknolojiler geliştirmek; sektöre araştırma-geliştirme ve eğitim hizmetleri sunmak; Türkiye’de arıcılık ürünlerinin kalitesinin ve güvenliğinin uluslararası düzeyde kabulünün ve sürdürülebilirliğinin sağlanması için sektöre katkıda bulunmaktır.
Vizyonumuz;
  • Yenilik ve sürekli gelişme yaklaşımı ile uzmanlık üzerine kurulu, bilgi üreten, doğal ve güvenilir ürünleri ve teknolojileri geliştiren, Türkiye’de arıcılık sektörünün gelişimine ve sürdürülebilirliğine destek vererek önderlik eden, uluslararası tanınırlığı ve saygınlığı yüksek bir firma olmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları