ERP Proje Danışmanı

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 29.03.2021
  • 200 - 500
  • 6732 Görüntüleme

İş Tanımı

Verimsoft Yazılım Nebim Yazılım Gold İş Ortağıdır. Hedeflediği sektörlerde büyük perakende zincirleri ve üretim yapan şirketlere Nebim V3 ERP satışı, uygulama ve Satış sonrası destek hizmetleri vermektedir.

 

Verimsoft yazılım aynı zamanda WMS(Depo Yönetim Sistemleri)  ve B2B yazılımları geliştirmektedir. Müşteri ve çalışanları ile uzun süreli ilişkiler kurmakta olan Verimsoft Yazılım 2020 yılı sonuna kadar  ERP uygulama alanında Türkiyedeki lk 5 firmadan biri olmayı hedeflemektedir.

 

Her Yıl büyümesini devam ettiren Verimsoft Yazılım gelişen iş potansiyeline uygun olarak , Nebim V3 ERP projelerinde görev alacak, ERP Danışmanı pozisyonunda başlamak üzere adayları şirketimize davet ediyoruz.

 

Temel nitelikleri taşıyan adaylara işe alımdan sonra Nebim V3 eğitimleri verilecektir.ERP proje danışman adaylarının özellikle
Müşterinin iş süreçlerinin analiz edilmesi, dokümantasyon, eğitim verilmesi, destek verilmesi konularında çalışacaktır.Adayların öğrenmeye açık, takım çalışmasına önem veren, iletişimi kuvvetli , müşteri ihtiyaçları doğrultusunda çözüm üretebilecek niteliklerde   olması beklenmektedir.

 

Proje Danışmanlarının ERP ile   ilgili tüm analiz, uyarlama ve uygulamalardan sorumlu olmak,  Son kullanıcı Eğitim desteği vermek,Dokümantasyon hazırlama temel işleri olacaktır

Aranan Nitelikler

Yeni veya mevcut müşterilerimize sunulan çözümlerin projelerini yaparak uygulamaya alınmasını sağlayabilecek profesyoneller aranmaktadır. Aranan özellikler şöyledir.

ERP projelerinde en az 2 yıl görev almış.Bu görev ERP kullanıcısı şirkette ERP Proje sorumlusu, anahtar kullanıcı veya Yazılım şirketinde proje sorumlusu olabilir.Stok yönetimi,Satış veya mağazacılık, üretim, depo yönetimi konularından en az birinde yeterli derecede tecrübeliGelecek hedefleri olanPlanlı ve düzenli çalışabilenYüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezunErkek adayların askerlikle ilişkisi olmaması

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

HERA İNSAN KAYNAKLARI EĞİTİM VE DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
15.02.2021
BENZER TÜM İLANLAR

Verimsoft Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.

Verimsoft  sektörel uzmanlığı ile birlikte KOBİ'lerde iş verimliliğini yazılım uygulamaları ve danışmanlık hizmetleri ile artırmaktadır.
İş birliği içinde bulunduğu firmalara danışmanlıkhizmetleri vererek verimliliğni artırmak,bu firmaların gerek kendi pazarlarında, gerekse dünya boyutunda büyümelerini sağlamak ve başarılarına katkıda bulunmaktadır.  
Nebim Çözüm Ortağı Gold  olarak V3 ERP yazılımları satış,destek,proje,danışmanlık hizmetleri ve kendi geliştirdiği B2B,Sahada Satış,Shift Yönetimi, WMS gibi uygulamalarının satış ve projelerini gerçekleştirmektedir.
Türkiyede önemli bir müşteri potansiyeli olan şirketimiz son yıllalrda MENA(Middleeast-North Africa) bölgesinde de projeler yapmaktadır. Büyümesini bu bölgede sürdüreyi  hedeflemektedir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları