Gayrimenkul Danışmanı

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Kırklareli, Muğla, Konya
  • 16.08.2023
  • 0 - 50

İş Tanımı

Kurumsal firmamız bünyesinde sahada portföy çalışması yaparak, edindiği portföylerin kiralama ve satış süreçlerini yönetebilecek iş ortaklarını aramaktayız.
Portföyündeki gayrimenkuller hakkında müşterilere bilgi vermek, gayrimenkullerin tanıtımını ve pazarlama planını yapmak.
Satış veya kiralama işlemine konu olan gayrimenkulleri etkili bir şekilde tanıtmak için fotoğraf, video ve metin içerikleri hazırlamak.
Potansiyel alıcıları çekmek için pazarlama stratejileri geliştirmek.Satış veya kiralama işlemleri sırasında gereken belgeleri düzenlemek ve yönetmek.
Anlaşmaların ve işlemlerin yasal ve düzenlemelere uygun olarak tamamlanmasını sağlamak.

Emlakyap Gayrimenkul Ailesi’nin Başakşehir, Arnavutköy, Ümraniye, Tuzla, Konya, Kırklareli, Muğla, Konya bölgelerinde hizmet veren bayilerimiz için Gayrimenkul Danışmanı ekip arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

  • Maaş sistemi ile değil, kendi işinin sahibi olmak isteyen,
  • Gayrimenkul sektörüne ilgi duyan ve bu sektörde kariyer yapmak isteyen,
  • Esnek çalışma saatleri ve kendi işinizin patronu olma fırsatı,
  • Gayrimenkul sektöründe deneyimli veya deneyimsiz,
  • Sosyal medya, internet siteleri ve diğer platformlar aracılığıyla pazarlama ve ağ oluşturma faaliyetlerini yürütmek,
  • Portföyündeki gayrimenkuller hakkında müşterilere bilgi vermek, gayrimenkullerin tanıtımını ve pazarlama planını yapmak,
  • Kurumsal firmamız bünyesinde sahada portföy çalışması yaparak, edindiği portföylerin kiralama ve satış süreçlerini yönetebilecek,
  • Kurumsal bir markanın gücüne ve değerine inanıyorsanız,
          Sizi Gayrimenkul sektöründe yerli markamız altında bir aile ortamında çalışmaya davet ediyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
BAŞVUR
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
İDEALİST GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Üsküdar, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
YEDİYOL HOLDİNG
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy, Aydın - Kuşadası
21.08.2023
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BAŞVUR
Coldwell Banker Akın
İstanbul Anadolu Yakası - Sancaktepe
Bugün
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Bugün
BAŞVUR
İstanbul Anadolu Yakası - Maltepe
Dün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

EMLAKYAP GAYRİMENKUL

Yeni Nesil Dijital Emlak Ofisi Anlayışıyla, Gayrimenkul Sektörüne Yepyeni Bi Soluk Getiren Emlakyap, Kurucuları Mevlüt Acaroğlu ve Murat Hazan ile İstanbul Başakşehir'de 2022 Yılında Sektöre Merhaba Dedi. Şu Anda İstanbul Başakşehir, Arnavutköy, Ümraniye, Tuzla, İzmir Bayraklı,İzmir Merkez, Muğla, Konya, Kırklareli'nde Hizmet Veren Emlakyap, Teknoloji, Dijital Pazarlamaya Çok Önem Veren Yeni Nesil Dijital Gayrimenkul Pazarlama Anlayışıyla, Tüm Bayilerine ve Şubelerine Bu Konularda Özel Eğitim ve Destek Vermektedir.Sloganının Hakkını Veren Emlakyap Kısa Sürede Hızla Büyüyen, Sevilen, Benimsenen, Yerli ve Milli Bir Marka Haline Gelmiştir. Sizde Emlakyap'ın Büyüleyici Etkili Pazarlama Stratejileriyle, Samimiyeti ve Güvenilirliği İle Tanışmak Bizleri Daha Yakından Tanımak İçin Size En Yakın Ofislerimize Uğrayın, Birlikte Kahvelerimizi Yudumlarken, Sizlere Bir Gayrimenkulü Adım Adım Nasıl Pazarladığımızı Anlatalım. Bizleri Diğer Meslektaşlarımızdan Ayıran En Büyük Farkımız, Bir Portföy Geldiğinde Önce Ücretsiz Değerleme Yapıp Doğru Fiyatı Oluşturmak, Daha Sonra Profesyonel Drone Fotoğraf Video Çekimlerini Yine Ücretiz Bir Şekilde Yapıp Yüksek Etki Yakalamak, Pazarlama Noktasında Türkiye'de En Popüler İlan Siteleri Sahibinden, Hepsiemlak, Emlakjet, Zingat, Emlaksitem'de İlanlarınızı Yayınlıyor ve Bununla Yetinmiyoruz, Avrupa ve Asyanın Önce Gelen 110 Platformunda 35 Ülke'de 35 Dile Çevrilip İlanlarımızı Potansiyel Gurbetçi Yatırımcılarla ve Yabancı Yatırımcılarla Buluşturuyoruz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları