Gıda Mühendisi

  • 18.03.2021
  • 50 - 100
  • 2257 Görüntüleme

İş Tanımı

Catering  alanında faaliyet gösteren  firmamız için Tekirdağ bölgesindeki tesisimizde  çalışacak, planlama, sevk ve idare konusunda en az 10 yıllık deneyime sahip GIDA MÜHENDİSİ aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Gıda Güvenliği ile ilgili mevzuata hakim,
Yemek üretimi sektöründe, hijyen ve kalite konusunda tecrübeli,
ISO 22000 ve ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Hakkında bilgili,
Catering sektöründe en az 10 yıllık deneyime sahip,
Üretim alanında deneyimli ,idareci vasfı ön plana çıkan,planlama becerisine sahip,
Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek, çalışmayı seven,
Office programlarını etkin kullanabilen,
Tercihen Logo, SAP ve Foodsoft programlarını kullanabilenB sınıfı ehliyetli ve Aktif sürücü,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
Tekirdağ
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

ASMAR HOLDİNG A.Ş.

ASMAR HOLDİNG

-2007 yılında Tacettin Aslan tarafından kurulan; denizcilik, lojistik, inşaat, gayrimenkul, demir çelik, gıda ve turizm sektörlerinde iştirakleri bulunan Asmar Holding A.Ş. giderek büyüyen bir yapıda hızla ilerlemektedir.

-1970 yılında iş yaşamına, Özel sektörde Türkiye’nin en büyük demir çelik üreticisi olan İçdaş A.Ş.'nin kurucu ortağı olarak başlayan Tacettin Aslan, 1986 yılında demir çelik satışı alanında faaliyet gösteren Gürsan demir Çelik A.Ş. ile yatırımlarına devam etmiştir. Daha sonra Denizcilik, Gayrimenkul, İnşaat, Lojistik sektörlerinde de faaliyetlerde bulunmak üzere atılımlarda bulunmuştur.

-Birçok alanda faaliyette bulunan şirketleri ve iştirakleri ile Asmar Holding A.Ş., bugün Türkiye ekonomisine ve istihdama önemli katkılar sağlamaktadır.

-Asmar Holding, doğrudan iştirakleri, stratejik ortaklıkları ile çeşitli sektörlerde tüketicisine kaliteli bir hizmet vermekte ve yatırımlarına devam etmektedir.

Misyonumuz;
  • Asmar Holding olarak bu ülkenin değerlerini bir adımda olsa ileriye götürecek,ülke ekonomisine katkı sunmak amacı ile yola çıktık.Büyük bir tecrübe ve ilk gün heyecınımızla çalışmaya devam ediyoruz. Misyonumuzun en önemli unsuru ise ülkemizde ki iş kollarında istihdamlar yaratmak,yatırımlar gerçekleştirmek ve ekonomiye gittikçe büyüyen hedeerimizle katkı verebilmektir.
Vizyonumuz;
  • Asmar Holding faaliyet gösterdiği sektörlerde yüksek kalitede hizmet üretmek ve sunmak, kaliteyi ve verimliliği arttırmak konusunda öncü kuruluş oluşturmak ve bu konudaki standartları belirleyen unsurları yaratmak amacındadır. Asmar Holding bu misyonu yerine getirirken, doğru ekipman ve teknolojiyi kaliteli insan gücüyle bir araya getirme ilkesiyle hareket etmektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları