İzmir Bornova Gündüzlü Hasta Bakıcısı Arıyorum

İzmir
  • 12.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1084 Görüntüleme
enuygunbakıcı İzmir Bornova Gündüzlü Hasta Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İzmir - Bornova ilçesinde Hasta Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Çamdibi semtinde ikamet eden anne ve babamızın yanında çalışacak, yatalak hasta olan annemizde kemik erime ve parkinson hastalığı var. Onunla ilgilenecek, ilaçlarını verecek, yemek ve ev işlerini yapacak hasta bakıcısı arıyoruz. Annem destek ile tuvalete gidebiliyor. Bez bağlanmıyor. Babam çalışıyor ve akşam saat 6 gibi evde oluyor. Babam geldiğinde çıkacak. Sabah 10 ile akşam saat 6 arası çalışacak. Cumartesi ve pazar günü izin. Maaş 7. 500 tl maaş verilecektir.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: İzmir - Bornova
Pozisyon: Hasta Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 7500 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İzmir
Son 1 Hafta
İzmir
Son 1 Ay
İzmir
Son 1 Ay
İzmir
Son 1 Ay
İzmir
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları