İzmir Çiğli Part Time Ev Yardımcısı Arıyoruz

İzmir
  • 1.11.2023
  • Yönlendirmeli İlan
enuygunbakıcı İzmir Çiğli Part Time Ev Yardımcısı Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İzmir - Çiğli ilçesinde Ev Yardımcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Çiğli ataşehir 4+1 evde oturuyoruz. Evimiz kameralı, iki küçük köpeğimiz bir de 5 aylık bebeğimiz var. Eşim ve ben çalışıyoruz, annem bebeğimizle ilgileniyor. Yemek hariç, evin günlük rutin işleri, köpeklerin gezdirilmesi ve annemin işi olduğunda bebeğimizle ilgilenecek yardımcı arıyoruz. Haftanın 4 günü sabah 9 akşam 18:00 saatlerinde gelmesini istiyoruz, bu günlerden bir tanesi hafta sonu olsun istiyoruz. Maaş olarak 11. 400 tl + yol ücreti vereceğiz. Isterse haftanın 3 günü 10:00 / 15:00 saatlerinde gelebilir. Maaş olarak 8. 000 tl + yol ücreti vereceğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: İzmir - Çiğli
Pozisyon: Ev Yardımcısı
Çalışma Şekli: Yarı Zamanlı / Part Time
Ücret: 11400 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İzmir
Son 1 Ay
ARTEMİZ TEMİZLİK SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Bursa
3.11.2023
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları