İzmir Çiğli Part Tıme Oyun Ablası Arıyoruz

İzmir
  • 27.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1276 Görüntüleme
enuygunbakıcı İzmir Çiğli Part Tıme Oyun Ablası Arıyoruz İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İzmir - Çiğli ilçesinde Oyun Ablası pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Çiğli de site içinde bulunan evimize haftanın 2 günü 4-5 saat gelip 3 yaşındaki kızımız ile oyunlar oynayıp, aktiviteler yapıp, parka çıkaracak en az lise mezunu olan ve sigara kullanmayan oyun ablası arıyorum. Çocuğumuza gün içinde karşı dairemizdeki annemiz bakıyor. Çalışma gün ve saatlerinde esneğiz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: İzmir - Çiğli
Pozisyon: Oyun Ablası
Çalışma Şekli: Yarı Zamanlı / Part Time
Ücret: 3000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları