İzmir Konak Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyorum

İzmir
  • 14.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1081 Görüntüleme
enuygunbakıcı İzmir Konak Gündüzlü Bebek Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için İzmir - Konak ilçesinde Bebek Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


8 aylık bebeğimizi emanet edebileceğimiz, daha önce bebek bakım tecrübesi olan, 25 yaş üstü, referans verebilecek bebek bakıcısı arıyoruz. Bebeğimiz uyurken ev işlerine de destek olmasını bekliyoruz. Hafta içi sabah 08. 30 ile akşam 18. 00 arası çalışacak ve haftasonu 2 gün izinli olacaktır.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: İzmir - Konak
Pozisyon: Bebek Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 7000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İzmir
4.01.2023
İzmir
4.01.2023
İzmir
Son 1 Ay
İzmir
4.01.2023
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları