Kontrat Yöneticisi

Ankara
  • 03.02.2021
  • 0 - 50
  • 1144 Görüntüleme

İş Tanımı

Danışmanlığını yürüttüğümüz Ankara lokasyonlu Bilişim Sistemleri ve Finans-Yatırım sektöründe faaliyet gösteren müşteri firmamız için ‘’Kontrat Yöneticisi’’ arayışımız mevcuttur.

• Proje aşamasında gerekli danışmanlık, temsilcilik, protokol ve ortaklık ön sözleşme taslaklarını hazırlamak ve varsa mevcut sözleşme taslakları üzerinde görüşlerini bildirmek,
• Projelerle ilgili teklif ve sözleşme şartlarını incelemek, bu konularda dikkat edilmesi gereken hususlar ve alınması gereken tedbirleri içeren bir rapor hazırlayarak yöneticisine raporlamak,
• Müşteriler, alt yükleniciler, tedarikçi firmalar, temsilci firmalar veya işbirliği yapılması muhtemel firma ve kurumlarla imzalanması planlanan anlaşma (taahhüt sözleşmeleri, alt yüklenicilik sözleşmeleri, satınalma anlaşmaları/sipariş emirleri, temsilcilik anlaşmaları vb.)metinlerinin ilgili diğer bölümlerle koordine ederek Şirket stratejilerine uygun şekilde hazırlamak, müzakere etmek, sonuçlandırmak,
• Proje Yönetimi ile ilgili, ortaya çıkabilecek ihtilaflarda şirket pozisyonunun belirlenmesine yönelik hukuksal /sözleşmesel konularda destek sağlamak,
• Sözleşmede mutabık kalınan şartlar ve içerikleri takip etmek, raporlamak ve koordinasyonu sağlamak,
• Şirket içi, müşteri, tedarikçi ve alt yükleniciler ile yapılacak görüşmelere talep edildiğinde katılmak.

Aranan Nitelikler

• Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
• Yazılım, donanım, kurulum, montaj, konfigürasyon sözleşmeleri yönetimi konusunda en az 10 yıl deneyimli,
• İhale kapsamında teklif dosyalarının hazırlanması ve sonrasında sözleşme faaliyetlerinin planlanması, yönetimi ve sözleşmelerin müzakere edilmesine imkan verecek derecede genel bilgi birikimine sahip(network, sunucu ve ağ yönetimi, donanım, yazılım, Ticaret/Borçlar Kanunu, Fikri ve Sınai Haklar vb.)
• MS Office programlarını ileri derecede bilen,
• Raporlama, planlama ve organizasyon yönetimi konusunda tecrübeli,
• İletişim becerileri yüksek, çözüm odaklı ve iş takibi yapıp sonuçlandırabilen,
• Analitik düşünebilen ve sistematik çalışabilen,
• Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
• Koordinasyon becerisi gelişmiş,
• Seyahat engeli bulunmayan adaylar.
"EMPATİK İNSAN KAYNAKLARI" Türkiye İş Kurumu' nun 37 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

En Yeni İlanlar

Bormar Gemi
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Bormar Gemi
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
British Town Dil Okulları
Bursa - Nilüfer, Bursa - Nilüfer
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
GLOBAL KIBRIS EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
UCK ENERJİ
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Son 1 Hafta
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
ARSAN KİMYA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Gaziantep
Dün
HDH EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Bugün
PİRAMİT DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ / Mystery shopping worldwide
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

Empatik İnsan Kaynakları

Empatik Kimdir?

-Empatik, insan kaynakları bilgisi ve teknolojileri ile
30 yıllık bilişim sektörü tecrübesini birleştirmiş bir insan kaynakları danışmanlık firmasıdır.
Toplu işe alım ve değerlendirme süreçlerinde aralarında global şirketlerin de bulunduğu
birçok kurumsal partnerine profesyonel İK çözümleri sunmaktadır.

Toplu İşe Alım;

Empatik İnsan Kaynakları ile şirketinizin ihtiyaç duyduğu açık pozisyon ilanlarının hazırlanması, duyurulması, başvuruların yönetilmesi ve ilgili pozisyona en uygun adayların belirlenerek değerlendirmenize sunulması süreçlerini düşük maliyetler ve zaman tasarrufu ile yönetebilirsiniz.

Şirketiniz adına uygun adaylarla görüşülerek, değerlendirilmiş ve pozisyon uygunluğu belirlenmiş olan CV’lerin sizinle paylaşılması şeklinde gerçekleşen süreçte Empatik’in geniş CV havuzu ve deneyimli işe alım uzman kadrosuyla şirketinize en uygun adayın en kısa sürede seçilmesini sağlayabilir, doğru adayı doğru pozisyonla eşleştirebilirsiniz.

Danışmanlık;

Empatik İK; şirketinizin faaliyet gösterdiği alanlarda rekabet gücünüzü artırma, büyümenizi kontrollü olarak sürdürebilme ve yeni hedeflere stratejik hamleler ile ulaşabilmeniz için danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Şirketinizin gelişim ve dönüşümü için Empatik İK’nın sektörel tecrübesi yüksek danışmanlarından hizmet alabilir, sağlanan destek ile geleceğe planlı şekilde hazırlanabilirsiniz.

Outsourcing;

Empatik İK’nın sunduğu outsource hizmetleriyle şirketinizin ana faaliyet konuları ve uzmanlığı dışında kalan alanları dış kaynaklar aracılığıyla yönetebilir ve böylece şirketinizin temel faaliyetlerine odaklanabilirsiniz. Ana işleyişinizin devamlılığını koruyarak iç kaynaklarda elde edeceğiniz maliyet ve işgücü tasarrufu ile bütçenizi koruyabilirsiniz.

Ve tüm bu süreçte Empatik’in deneyimli uzmanlarının sunduğu kaliteli hizmet ile zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Headhunting;

-Empatik İnsan Kaynakları ile şirketinizin üst düzey yönetici adaylarının değerlendirme ve işe alım süreçleri uzmanlar tarafından yürütülür. Firma beklentileri, pozisyon gereklilikleri ve rakip aday bilgilerinin gizlilik ve titizlik ile işlendiği bu süreçte aranan pozisyona en uygun profiller çeşitli mülakat ve sınav değerlendirilmelerinin ardından sizinle paylaşılır. İşe alım uzmanlarının tecrübe ve bilgi birikimleri ile şirketinizin üst düzey yönetici pozisyonlarını en düşük maliyetlerle, en kısa sürede en uygun adaylar ile eşleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları