Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

MARKETING MANAGER

  • 14.01.2020
  • 50 - 100
  • 2812 Görüntüleme

Job Description

The scope of this position is responsible for reaching the targeted goals of the property as defined in the marketing plan. Assists Sales team in developing new business, maintaining good relations with potential guests. Develops new ideas such as special packages, programs, promotional activities undertaken by sales department. Updates guests with the latest development of the hotel by means of Web-site and some other available distribution channels. Maintains existence of an efficient guest database system and be capable of identifying report sales calls and other sales activities and to carry out updating exercise in certain periods of time. To ensure corporate identity standards for all promotional material. Co-ordinates and oversee the production of existing collateral and the development of new promotional materials. Implements the hotel’s annual advertising plan and to co-ordinate with advertising agencies on all matters related to creative and media planning.

Required Skills

  • Minimum 3 years experience in the same position, preferably in reputable international chain hotels.
  • A solid background of Sales & Marketing and experience in the media industry is favourable.
  • Having a strong commercial awareness with well - developed organizational skills.
  • A good team player with excellent communication skills.
  • Energetic, organized, experienced and knowledgeable hotel sales person. University graduate, Marketing or Tourism & Hotel Management Universities are preferred.
  • Fluency in English both speaking and writing.

Summary Info

Benzer İlanlar

Sınav Eğitim Kurumları
Türkiye
14.10.2020
Şirket Bilgileri Gizli
Muğla - Bodrum
Son 1 Hafta
AFALIA GROUP BODRUM
Muğla - Bodrum
Dün
MAPP PAZARLAMA VE TANITIM HİZMETLERİ
Türkiye
Dün
EVŞİN ELEKTRONİK DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Ordu, Antalya, Mersin(İçel), Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

HAPIMAG SEA GARDEN RESORT BODRUM

-Yeşil ve mavinin buluşma noktası Hapimag Sea Garden Hotel, Türkiye'nin güneybatısındaki Bodrum yarımadasının güney sahilinde bir çam ormanının ortasında yer almaktadır.

-5 yıldızlı lüks bir otel olarak özel bir plaja, açık ve kapalı havuzlara, fitness merkezine, sağlıklı yaşam alanına ve balkonlu odalara sahiptir. Toplam 191.000 m²'lik bir alanı kaplayan Hapimag Sea Garden Hotel, adını denize doğru kademeli olarak uzanan muhteşem bahçelerinden ve Mavi Bayraklı üç muhteşem koyla çevrilmiş olmasından almıştır. 

-Sea Garden, Ege Denizi'nin gerçek doğal güzelliğinin büyük ölçüde dokunulmamış olarak saklandığı hazinesidir.

-Otelimizin Ege Denizi ve dağ manzaralı romantik restoranında yemek yiyebilir, barda çeşitli içeceklerin tadını çıkarabilir, eğlence için gece kulübümüzü kullanabilirsiniz. Küçük konuklarımız için Mini&Maxi kulüpler ve aktiviteler mevcuttur.

-Otelimizde toplam 282 oda ve 3 suit bulunmaktadır. 2 açık yüzme havuzu ve bir kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Bodrum il merkezi 17 km, havaalanı 45 km uzaklıktadır. Transferler ve araç kiralama otel aracılığıyla rezerve edilebilir.

-Sea Garden ... "Ebedi Mavi" Muhteşem doğa, büyüleyici koylar Toplam 191.000 m2'lik bir alanı kaplayan Hapimag Sea Garden Hotel, adını denizin aşağısındaki teraslara kurulmuş, üç sevimli doğa harikası gibi geniş güzel bahçelerinden almıştır. Ege turkuazının sahil koyları; bunlardan ikisi Mavi Bayraklı Plaj sertifikasına sahiptir. Hapimag Sea Garden Hotel, gerçek doğal güzelliğin hala büyük ölçüde el değmemiş olduğu Ege Denizi'nin hazinesidir. 

-Bodrum şehir merkezine 17 km, Milas-Bodrum (BJV) havalimanına 45 km uzaklıkta bulunan ve yenilenen tesisimizde 282 oda ve 3 suit bulunmaktadır. 2 açık havuzu ve 1 kapalı havuzu bulunan otel, doğrudan deniz kenarında (sahil - kum ve çakıl) yer almaktadır. Beş duyunuzu da cezbeden Hapimag Sea Garden Resort Bodrum'da doğanın tam kalbinde olacaksınız!


Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları