Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

MATEMATİK EĞİTMENİ - ANKARA

Ankara
  • 30.10.2018
  • 0 - 50
  • 2844 Görüntüleme

İş Tanımı

PRATİK MATEMATİK 1990 yılından bu yana Avustralya’da faaliyet göstermekte olan World of Maths grubunun Türkiye koludur. Avustralya, Yeni Zelanda ve İngiltere’de de başarı ile uygulanan World of Maths, 12 yıldan bu yana PRATİK MATEMATİK aracılığı ile Türkiye’de faaliyetlerini yürütmektedir ve ilköğretim öğrencileri arasında okullarda düzenlediği etkinlikleri ile çok popüler olmuştur.

Müze & Matematik ve Matematik Saati uygulamalarımız PRATİK MATEMATİK  bünyesinde uyguladığımız diğer çalışmalarımızdır. Tüm programlarımızdaki amaç, matematiği eğlenceli bir ortamda interaktif etkinlikler ile öğrencilere sevdirerek temel eğitimi desteklemektir.

Ekibimize 2018 – 2019 eğitim – öğretim yılında Ankara'dan katılmak üzere çalışacak yarı zamanlı takım arkadaşları arıyoruz. Çalışma yeri sabit olmayıp farklı okullarda veya müzelerde çalışmalar yürütülmektedir. Ekibimize katılmak isteyen güler yüzlü, öğrencileri seven, matematiğe ve ekip çalışmasına yatkın çalışma arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

- Çocuklarla çalışma ortamını seven ve çocuklarla iletişimi çok çok iyi olan,
- İlköğretim seviyesi öğrenciler ile çalışma tecrübesi olan,
- Titiz, düzenli ve azami dikkatle çalışan,
- Enerji seviyesi çok yüksek,
- İlköğretim müfredatında öğretilen matematik kavramlarına hâkim,
- Sigara kullanmayan,
- Gerektiğinde seyahat engeli ve/veya hafta sonu çalışma engeli olmayan,
- KPSS sonuçları ile ilgili hiçbir engeli olmayan,
- Sınıf veya matematik öğretmenliği, matematik bölümü mezunları veya tercihen bu bölümlerde 2. öğretimde eğitim gören öğrenciler.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

PURSAKLAR SINAV ETÜT
Ankara
23.11.2019
BENZER TÜM İLANLAR