Medikal Estetik Hemşiresi

Ankara, Ankara Çankaya
  • 05.11.2021
  • 100 - 200
  • 2552 Görüntüleme

İş Tanımı

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

A Plus Kliniğimizde yapılan estetik ve zayıflama hizmetleri için, bölgesel incelme cihazlarını kullanacak , estetik uygulamalarda hekime eşlik edecek, hastaları işleme hazırlayacak, işlem sonrası hastayı takip edecek, damar yoluyla yapılan ozon ve vitamin uygulamalarını yapacak, damar yolu açabilen hemşire ekip arkadaşları arıyoruz.
Estetik işlemler de işlem öncesi ve sonrası bakım hizmetlerinde hastalara danışmanlık yaparken sıcak, güvenli ve güvenilir bir atmosfer sunulması önemlidir.Eğitime almaya hevesli ve kişisel gelişimi için çaba harcayan bireyler tercih sebebidir.

Hastalarla iletişim:Tüm hastalara saygı gösterir. İşletmeye pozitif olarak yansıyan ve hastaların rahat hissetmesini sağlayan sıcak, ilgili bir tutum içinde olur.Yukarıdakileri kolaylaştırmak için dış görünüşüne özen gösterir.Tüm yeni hastaları tabi olacakları ofis prosedürleri konusunda bilgilendirir.Hastaları yapılacak testlerin amacı konusunda bilgilendirir.Hastalara güven verir ve ihtiyaçlarını anlayabilir.Hasta ihtiyaçları ve iletişimlerinin kayıtlarını ayrıntılı ve doğru bir biçimde tutacak sekretere iletir.

Aranan Nitelikler

Sorumluluklar; Gerçekleştirilecek prosedür veya prosedürlerle ilgili soruları yanıtlar, hasta uygulamaları ile ilgili tamamlayıcı işlemlerin çapraz satışını yapar.Tüm işlem süreçleri boyunca hastaya etkili bir şekilde rehberlik eder; yeterli çapraz satış sağlamak, hastayı eğitmek ve hasta memnuniyeti sağlamak için hastayla iletişimi ve eğitimi koordine eder.Klinikte uygulanan işlemlerle ilgili soruları uygun şekilde yanıtlar. Doktor, klinik ve klinikte çalışan diğer personelin yeterliliğini ifade eder.Covid enfeksiyonu nedeniyle klinikte uygulanan önlemleri , sterilizasyon , arındırma prosedürlerini takip eder ve uyar.Mesai saatlerine dikkat eder, görev bilincinde olur.

Sabit maaş ve yüksek prim ile çalışılmaktadır.
En az 1 yıl tecrübeli adaylar
Eğitim Seviyesi:Lise(Mezun), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Mezun)Üniversite Bölümü:Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Kudret International Hospital
Ankara
Bugün
KUDRET GÖZ ANKARA
Ankara
Bugün
Kudret International Hospital
Ankara
Bugün
Kudret International Hospital
Ankara
Son 1 Hafta
Kudret International Hospital
Ankara
Son 1 Ay
ÖZEL YÜZÜNCÜ YIL HASTANESİ
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
ÖZEL YÜZÜNCÜ YIL HASTANESİ
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
Özel Sante Plus Hastanesi
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Amasya, Aksaray, Antalya, Artvin, Balıkesir, Düzce, Edirne, Giresun, Kocaeli, Kırklareli, Rize, Sakarya, Sinop, Tekirdağ, Yalova, Türkiye
16.05.2021
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
Bugün
M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

Prof.Dr.AYŞE BANU ÇAYCI SİVRİ