Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Muhasebe Elemanı

Ankara, Ankara Çankaya
  • 14.01.2019
  • 100 - 200
  • 6504 Görüntüleme

İş Tanımı

İŞ ORTAKLIKLARIMIZIN RESMİ DEFTER KAYITLARININ TUTULMASI VE BORDROLAMA İŞLERİNİN YAPILMASI

Aranan Nitelikler

LOGO MUHASEBE VE LOGO BORDRO PROGRAMLARINI İYİ DÜZEYDE KULLANABİLEN,

TEK DÜZEN HESAP PLANINA HAKİM,

E FATURA, E DEFTER PROGRAMINI ÇOK İYİ DÜZEYDE KULLANABİLEN VE  EFATURA KAYITLARININ GİRİŞİNİ YAPABİLECEK,

MICROSOFT OFFICE PROGRAMLARINI ÇOK İYİ DÜZEYDE KULLANABİLEN,

BORDRO, İŞ KANUNU, SGK VE MALİ MEVZUATA HAKİM,

PERSONEL PUANTAJLARININ KONTROLÜNÜ VE TAKİBİNİ YAPACAK,

İŞ KONUSUNDA TAKİPÇİ, DİKKATLİ, DİSİPLİNLİ,

TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ÇELTİKÇİOĞLU İNŞAAT SAN.TİC.LTD
Ankara
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Dün
Kürk İnşaat Turizm San.ve Tic.Ltd.Şti.
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Diyarbakır, Irak
Son 1 Hafta
Harbiye İnşaat San.Tic.A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
EPSİLON İNŞAAT A.Ş.
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
Ankara
Son 1 Ay
FERNAS İNŞAAT
Ankara
23.12.2020
FERNAS İNŞAAT
Ankara
14.12.2020
ENGİN GRUP PA. EM. İN. OT. GI. TE. İT. İH. İM. SAN. VE. TİC. LTD. ŞTİ.
Ankara, Ankara - Altındağ
03.12.2020
Keçiören Sınav Koleji
Ankara - Keçiören
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Temat Gözlem İş Ortaklığı

-Temat A.Ş. - Gözlem A.Ş. İş Ortaklığı Mühendislik ve Müşavirlik konusunda tecrübeli iki firmanın oluşturduğu ortak bir yapıdır. Temat-Gözlem İş Ortaklığı, Karayolları Sivas 16. Bölge Müdürlüğü Dahilindeki Yolların Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri ile Karayolları Mersin 5. Bölge Müdürlüğü Kontrollük ve Müşavirlik Hizmetleri işlerini yürütmektedir. 

TEMAT;

-(Teknik, Ekonomik ve Mali Araştırmalar Ticaret A.Ş.) ulaşım sektöründe hizmet veren ve ilgili mühendislik yapı ve sistemlerinin planlama, tasarım ve koordinasyonu ile kontrollük - danışmanlık mühendislik hizmetlerinde uzmanlaşmış bağımsız bir mühendislik ve danışmanlık hizmetleri firmasıdır.

-Firma 30 Mayıs 1973’de bir Limited Şirket olarak kurulmuş; 11 Ocak 1988’de ticari yapısı sermaye artırımı ile Anonim Şirkete dönüştürülmüştür.TEMAT, Ankara Ticaret Odası’na (Sicil No: 26270-10-123) ve İnşaat Mühendisleri Odası’na (İTB Tescil No:06/10751) kayıtlıdır. Merkezi Ankara’dadır.

-Kurulduğu 1973 yılından bu yana ülkemizde, bir çoğu büyük ve çok özel mühendislik projeleri olan 50’den fazla proje gerçekleştirmiş olan TEMAT, Türkiye'nin önde gelen mühendislik  firmalarından biridir. Yol ve köprü mühendisliğinde, tasarım, danışmanlık ve yapım kontrolü işlerinde geniş deneyime sahiptir.

-TEMAT’ ın tasarım ve teknik danışmanlık hizmetlerini yaptığı Ankara İmrahor Viyadüğü ile yapım kontrolörlüğü ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirdiği TAG Otoyolu Atatürk Viyadüğü (Tarsus - Adana - Toprakkale - Gaziantep Otoyolu) Projeleri, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odasının “ 50. YILDA 50 ESER ” ödülüne sahiptir. TEMAT’ın

-Ankara’daki merkez ofisi iki teknik bölüm halinde organize olmuştur: 

  • Yol Proje Grubu
  • Yapı Proje Grubu

-Bu bölümler iki hizmet grubu tarafından desteklenmektedir:

  • Jeodezi Hizmetleri
  • Geoteknik Hizmetler

-Firma tarafından yürütülen Kontrollük - Danışmanlık Mühendislik Hizmetlerinde ise, genel yönetim merkez ofisten yapılmakta, kontrollük ve danışmanlık hizmetleri ise, işin yapıldığı yerde kurulan organizasyonlar tarafından yürütülmektedir. 

-TEMAT merkez ofisi, çok güçlü bir bilgisayar ve destek birimleri donanımına sahiptir. Çok yönlü ve yüksek kapasiteli hazır paket programların yanı sıra, firma tarafından hazırlanmış olan geniş bir yazılım olanağı mevcuttur. 

GÖZLEM;

-Gözlem Mühendislik sırasıyla Karayolları Genel Müdürlüğü’ne yol etüt proje mühendislik işleri, İller Bankası Genel Müdürlüğü’ne halihazır harita işleri, Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne arazi toplulaştırma ve tarla içi geliştirme inşaatları işleri ile birlikte giderek, Belediyelere, İl Özel İdarelerine, Türkiye Elektrik Kurumu’na, DSİ’ye, Orman Genel Müdürlüğü’ne, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’ne ve daha birçok kurum ve kuruluşa çeşitli mühendislik konularında işler yapar hale geldi.

-Şirket bugün, otuz kadar çeşitli dallarda çalışan mühendisiyle birlikte 150 kadar personel istihdam etmekte, gerek elektronik alet ve program donanımıyla, gerek bilgisayar donanımıyla ve gerekse de iş makineleri parkıyla yurt çapındaki faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir. Sahasında haklı bir üne sahiptir.

Gururluyuz...
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları