Muhasebe Uzmanı

Ankara
  • 23.02.2021
  • 100 - 200
  • 4008 Görüntüleme

İş Tanımı

Muhasebe Uzmanı

Aranan Nitelikler

Şirketimizin Ankara Merkez Ofisinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde “Muhasebe Uzmanı”  alınacaktır.

Üniversitelerinin İktisat, İşletme, Maliye vb. bölümlerinden mezun,
En az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip,tercihen SMMM belgesi olan,
E-fatura, E-defter, E-irsaliye uygulamaları konusunda deneyimli,
Logo TİGER Muhasebe ve Logo Bordro programlarını iyi derecede kullanabilen,
Bordro işlemleri ve Muh-SGK işlemlerini aktif olarak yürütebilecek,
Vergi, SGK konularına hakim,
Güçlü iletişim becerilerine sahip, ekip çalışmasına yatkın,
Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

DURMAZ YATIRIM İNŞAAT A.Ş.
Ankara
Dün
ENGİN GRUP
Ankara - Altındağ
Dün
ÖZ-ESER İNŞ.TAAH.VE TİC.LTD.ŞTİ
Ankara
Dün
Temat Gözlem İş Ortaklığı
Ankara - Çankaya
Dün
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara
Dün
ÖZ ER-KA İnşaat
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
EPSİLON İNŞAAT A.Ş.
Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, Ankara, Konya
10.03.2021
FERNAS İNŞAAT
Ankara
23.02.2021
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
22.02.2021
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

-1982 yılında kurulan FERNAS, kurulduğu günden günümüze kadar Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

-Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

-Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

-Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

-Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır.

-Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

-Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

-Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları