Native English Teacher- Bodrum

 • 11.08.2023
 • 0 - 50
Doğa Koleji Native English Teacher- Bodrum İş İlanı

İş Tanımı

Are you looking to live in a fascinating country and work in an exciting environment? We welcome applications from motivated, energetic and experienced native English teachers who utilize a communicative approach to their lessons.

About Doğa College;

Doğa is the leading private school in Turkey with its environmentally-friendly and technological campuses which offer students a happy, social and safe atmosphere. We have 4 sections; Kindergarten, Primary School (Grades 1-4), the Middle School (Grades 5-8), the High School (Grades 9-12). With the responsibility of knowing that we will create a difference in the lives of young minds, we invest in our teachers.

Aranan Nitelikler

Qualifications
 

 • Bachelors’ Degree preferably in a related field,
 • Minimum two years of full time EFL/EAP experience with a Cambridge University ESOL certificate, or an internationally recognized TEFL/TESOL/CELTA Certificate,
 • Knowledge in MS Office,
 • Proficient using technology to supplement their lessons,

Job Description

 

- To provide quality tuition to the students by;

 • Planning, preparing and delivering effective lessons to meet students’ cognitive and affective needs,
 • Selecting, adapting and preparing materials for classes,
 • Using computers/smart boards for effective teaching and learning,

-To contribute to the positive working atmosphere.
 
  We Offer

 • Full year paid salary,
 • Two and a half months of (paid) summer holiday,
 • Work permit, 
 • Breakfast & lunch at school,
 • Free shuttle,
 • Centrally located campuses,

Özet Bilgiler

Doğa Koleji Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Doğa Koleji
Muğla - Bodrum
Bugün
BAŞVUR
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Ay
SUPERPROF TÜRKIYE
Türkiye
Son 1 Ay
GİRNE KOLEJİ
Muğla - Fethiye, Muğla
11.09.2023
BAŞVUR
Doğa Koleji
Türkiye
Bugün
BAŞVUR
KAVRAM KURS MERKEZİ
Muğla - Bodrum
Bugün
BAŞVUR
KAVRAM KURS MERKEZİ
Muğla - Bodrum
Bugün
BAŞVUR
KAVRAM KURS MERKEZİ
Muğla - Bodrum
Bugün
BAŞVUR
Uğur Kurs
Muğla - Datça
Bugün
ORTACA FİNAL OKULLARI
Muğla - Ortaca
Bugün
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

Doğa Koleji

Doğa Koleji; ülkemizin dört bir yanındaki kampüsleriyle Türkiye'nin eğitim sektörüne yön vermeye devam ediyor. Doğa Koleji, dünya standartlarında eğitim sunmaya, gelişime ve geliştirmeye katkı sağlarken, “yeni nesil eğitim” felsefesiyle geleceğin dünyasının ihtiyaç duyacağı bireyleri bugünden yetiştiriyor. 

Eğitim kalitesi, akademik, sportif ve sosyal başarılarımızın yanında geliştirdiğimiz yenilikçi egˆitim modelleri ile Türkiye’deki egˆitim sektörüne yön veren Doğa, sundugˆu yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle ögˆrencilerine, çalıs¸anlarına ve topluma degˆer katıyor.Doğa Koleji, bugün, ürettiği eğitim modelleriyle dünyada birçok kurumun örnek aldığı bir eğitim markası... 

Doğa Koleji’ni  diğer eğitim kurumlarından ayıran en temel özelliği; eğitimde klasik kalıpları yıkarak modern, vizyoner modelleri hayata geçirmesidir. Bu farkındalıkla hareket ederek ülkesine ve değerlerine bağlı, evrensel değerlere açık, sorgulayan, donanımlı, araştırmacı ve dünya ile entegre nesiller yetiştirmeye devam edeceğiz. 

''Eğitim Teknolojilerinde Dünya Lideriyiz!''

Eğitim Teknolojileri birimimiz ile teknolojiye yön veren üretimlerde bulunuyoruz. Tüm kampüslerimizde dünya standartlarının önünde eğitim teknolojileri kullanıyor, kendi oluşturduğumuz zengin program ve içeriklerle benzersiz bir eğitim veriyoruz. 

 • ULUSLARARASI VİZYONUMUZ
Kurulduğumuz günden beri globalleşen dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve uluslararası standartlarda öğrenciler yetiştirmek için uluslararası vizyonumuzu oluşturuyoruz. Bu vizyon doğrultusunda dünya standartlarında eğitim veriyor, sadece Türkiye'nin değil dünyanın takip ettiği eğitim modelleri geliştiriyor, uluslararası projeler gerçekleştiriyor, yönetici, eğitimci ve öğrencilerimizin yurtdışı açılımlarını destekliyoruz. 

 • MİSYONUMUZ
Doğa Kolejinde, ezberden öte özümseyerek öğrenen, kendini bilgiyle doldurmak yerine bilgiyi kullanan, yalnızca testlerde değil, okullar arası kültür, sanat, spor, bilim gibi her dalla ilgili çalışmalarda başarılı olan, birikimi yüksek, özgür düşünen ve düşündüklerini açıkça ifade edebilen, uluslararası bir vizyona sahip, yerel değerlere bağlı, evrensel değerlere açık, bilimsel çalışmalar yürütebilecek seviyede yabancı dil bilgisi olan, geleceğin aydınlık liderleri olacak bireyler yetiştirmek kurumsal misyonumuzu oluşturuyor.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları