Network Çözümleri Uzmanı

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
  • 16.06.2021
  • 0 - 50 başvuru
  • 1147 görüntülenme

İş Tanımı

Ankara merkezli firmamızın İstanbul Kozyatağı ofisinde Network çözümleri, firewall, WiFi Sistemleri, Ip Kamera, Ip Telefon ve ithal ettiğimiz elektronik cihazların kurulumu, müşteriye telefonla destek vermek ve satış ekibine teknik destek vermek olarak özetleyebiliriz.

Firmamızın ithal ettiği Ruckus, Allied Telsyn, Rujie, Planet, Teltonika, Aten, Digitus, Beek markaları ve iç piyasadan temin ettiğimiz Cisco, Hp, Sophos, Watchguard gibi markalar ile müşterilerimize yapılacak olan projelerdeki ürünlerin sahada kurulumlarının yapılması iş tanımı içinde bulunmaktadır.
Ayrıca ihalelerdeki teknik şartname konusunda ürün belirlenmesinde, şartname sorularının cevaplanması da iş tanımını kapsamaktadır.

Aranan Nitelikler

Beraber çalışacağımız arkdaşlarımızda öncelikle İngilizce olarak teknik dökuman okuyup anlayabilme ve yurt dışındaki müşterilerimizle konuşarak anlaşabilmesi öncelikle aradığımız bir noktadır.
Arkadaşlarımızın üretici sertifikalarına sahip olmaları (CCNA, CNNP, vb) ve bu konuda eğitimlerine devam etmeye istekli olmaları bizim için değerlidir.
Arkadaşlarımızın B tipi ehliyete sahip aktif araç kullanabilmesi önemlidir.
Ayrıca arkadaşlarımızdan öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, iletişim yeteneği yüksek, güler yüzlü Seyahat engeli olmayan dış görünüşüne özen gösteren Bay/bayan uyumlu olmalarını bekliyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İSTANBUL PAZARLAMA A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş
28.06.2021
Benzer Tüm İlanlar