Ofis Asistanı

Ankara, Ankara Çankaya
  • 13.01.2021
  • 200 - 500
  • 3912 Görüntüleme

İş Tanımı

Ofis Asistanı: Ofis içerisinde ofis sahibi Broker'ların talimatları doğrultusunda görev yapan,ofisin tüm ihtiyaçları ile doğrudan ilgilenen ofis çalışanıdır.

Aranan Nitelikler


-Üniversite Mezunu,
-Bilgisayar ve programlarının kullanımında tecrübe sahibi,
-Fotoğraflar üzerinden video hazırlama programlarını kullanabilme deneyimli,
-Giyimine dikkat eden, 
-Presentabl ve işini severek yapan,
-İkili diyalog ve iletişim beceresi yüksek olan,
-Sektör tecrübesinin olması tercih sebebi olacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara - Çankaya, Ankara - Çankaya
Son 1 Ay
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Ankara
19.02.2019
Şirket Bilgileri Gizli
Ankara
Bugün
M.İhsan Arslan Vakfı İktisadi İşletmesi
Ankara
Bugün
SÜMER NET FİBER ÇÖZÜM MERKEZİ TURKCELL SUPERONLİNE
Ankara - Etimesgut
Bugün
DENTGROUP Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, Kocaeli, Sakarya
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası - Ümraniye, Türkiye
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

COLDWELL BANKER TÜRKİYE

GAYRİMENKULDE DÜNYANIN 1 NUMARASI Coldwell Banker’a Hoş geldiniz!!!

1906 yılında San Francisco’da kurulan ve dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker olan uluslararası deneyimini Türkiye’ye de taşıdı.

Merkez ofisi New Jersey’de bulunan ve %100’ü halka açık dünyanın gayrimenkul devi olan Realogy Group’un en büyük markası olan Coldwell Banker, bugün 6 kıtada ve 52 ülkede gayrimenkul danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir. 3.100 ofiste 100.000’i aşkın gayrimenkul danışmanı ile dünyada 252 milyon dolarlık satış hacmine ulaşan Coldwell Banker sektörde liderliğini açık ara sürdürmeye devam ediyor.

Coldwell Banker, dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon ve teknolojide lider Coldwell Banker yüzyılı aşkın tecrübesiyle paydaşlarına yol gösterme misyonuyla dünyadaki liderliğini Türkiye’de de sürdürmeyi hedefliyor.

Bu bilgi, birikim ve deneyimi kapsayan mirası Bahçelievler'de devam ettiren Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ailesi olarak deneyimli ve profesyonel ekibimizle, müşterilerimizin gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlerindeki yüklerini devralıyoruz. Ücretsiz Rakip Pazar Analiziyle işe başlıyor, doğru fiyatlandırma, ihtiyaç ve isteğe göre portföy oluşturma, pazarlama ve iletişim çalışmalarıyla müşteri bulma, pazarlık, hukuki işlemlerde destek, satış ve satış sonrası hizmetlerimizle mutlu müşterilerimizi mutlu dostluklara dönüştürüyoruz. Gelin tanışalım, sizleri de bu mirasın parçası yapalım. Ankara'nın kalbi Bahçelievler'de ELİT bir ofiste ELİT insanlarla bir arada çalışın.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları