Öğrenci İşleri Sorumlusu

  • 07.09.2020
  • 200 - 500
  • 4491 Görüntüleme

İş Tanımı

*Öğrenci işleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
*İnsan ilişkileri kuvvetli,
*Sinca Şubemiz için Öğrenci işleri sorumlusu aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

*Öğrenci işleri konusunda en az 5 yıl tecrübeli,
*İnsan ilişkileri kuvvetli,
*Sincan Şubemiz için Öğrenci işleri sorumlusu aranmaktadır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara - Çankaya
Dün
British Town Dil Okulları
Kütahya, Türkiye
Dün
Amerikan Kültür
Ankara
Dün
KÜLTÜR EĞİTİM KURUMLARI
Ankara
Dün
Free Schools
Ankara
Dün
Amerikan Kültür Dil Okulu
Ankara
Dün
Free Schools
Ankara
Dün
Free Schools
Ankara
Dün
DOĞA KOLEJİ
Türkiye
Dün
Türkiye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Odtülüler Aktif Eğitim

-Odtülüler Anadolu Lisesi ve Odtülüler Dershanesi, 2007 yılında modern çağın dinamiklerini kaliteli eğitim anlayışı ile harmanlama hedefiyle yola çıktı. İlk günden bu yana profesyonel çalışma yöntemi ve alanında uzman ekibiyle üst düzey hizmet sunan kurum; öğrencilerin geleceğini başarıyla inşa etmeleri için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

-Odtülüler Eğitim Kurumu, koçluk konseptli eğitim yöntemi ile öğrencilerin geleceğini başarı ve huzurla şekillendirmektedir. Köklü deneyimleri, kaliteyi esas alan hizmet anlayışı ve seçkin eğitim tarzıyla öne çıkarak; sınav yolculuğunda anne babaların ve öğrencilerin rotasını aydınlatan ışık olmaktadır.

-Odtülüler Eğitim Kurumu; çalışmalarında bilimi ve mükemmeliyetçiliği ön plana koymaktadır. Bu sayede kalıplaşmış, ezbere dayalı ve çağın yeniliklerinden uzak eğitim anlayışını yok ederek; yerine modern, başarı odaklı ve keyifli bir eğitim anlayışı yerleştirmiştir. Odtülüler Eğitim Kurumu; 9-12 arası sınıflarda ara sınıf programı, TEOG programı, mezun programı ve daha pek çok seviyeye uygun eğitim sağlamaktadır.

-Araştıran, sorgulayan ve ezbere değil öğrenmeye odaklanan bireyler yetiştiren kurum; tüm sınav süreçlerinde ebeveynlerin en önemli destekçisi olmaktadır. Öğrenciler yüksek motivasyona dayalı eğitim modeli ile başarılarını katlarken, velilere sınav sürecinde profesyonel bir hizmet temin etmenin güvenini yaşamak kalır…
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları