Otel Muhasebe Şefi

Gaziantep
 • 02.07.2021
 • 0 - 50
 • 827 Görüntüleme

İş Tanımı

 1. Diğer bölümlerden alınan belgelerin kontrolü.
 2. İşlemlere ilişkin girilmiş kayıtların kontrolü, hataların ve eksikliklerin ilgili bölümlere iletilerek düzeltilmesinin sağlanması.
 3. Hesap mutabakatlarının yapılması.
 4. Kayıtların kesinleştirilmesi, kesinleştirilen kayıtlarının muhasebe fişlerinin yazdırılması, muhasebe fişlerinin ve belgelerin dosyalanması.
 5. Beyannamelerin hazırlanması.
 6. Resmi defterlerin yazdırılması ve saklanması.
 7. Masraf raporu ve ekindeki belgelerin kontrol edilmesi, masraf raporunun kayıt edilmesi ve dosyalanması.
 8. Diğer bölümlerin dönemsel işlemlerini tamamladıklarının kontrol edilmesi ve tamamlanmasının sağlanması.
 9. Dönem sonunda belgeleri alınmamış işlemlerin belirlenmesi, belgeleri alınmamış işlemler için geçici tahakkuk kayıtlarının yapılması.
 10. Dönem sonu gider ve gelir tahakkuklarının (amortisman, faiz gideri, gelecek aylara ait giderler, faiz geliri vb.) ve gider karşılıklarının kayıtlarının yapılması (şüpheli alacaklar, kıdem tazminatları vb.)
 11. Dönem sonu kur farkı hesaplamasının yapılması ve kayıt edilmesi.
 12. Dönem sonu vergi tahakkuklarının yapılması. 
 13. Kapanış işlemleri tamamlanan dönemin sistemde kapatılması ve yasal raporların hazırlanması.
 14. İşten çıkış sırasında çalışan hesaplarının kontrol edilmesi ve yansıtılması gereken tutarların hesabına yansıtılması.
 15. İmzalı sözleşmenin orijinal nüshasının saklanması.
 16. Sabit kıymet çıkış faturalarının hazırlanması, sabit kıymetlerin tesliminden sonra faturanın imzalı kopyasının ve ilgili belgelerin dosyalanması.
 17. Alt işletme hizmetlerinden yararlanma bedellerinin raporlanması, mutabakatı, komisyon bedellerinin hesaplanması ve faturalanması.
 18. Müşteri ana verilerinin tanımlanması.
 19. Satıcı ana verilerinin tanımlanması.
 20. Malzeme/hizmet ana verilerinin tanımlanması.
 21. Fatura, adisyon vb. resmi belgelerin kullanılmak üzere bölümlere verilip geri gelişlerinin eksiksiz takibinin yapılması.

Aranan Nitelikler

1. Üniversitelerin İlgili Bölümlerinden mezun,
2. 4-5 yıldızlı otellerde benzer pozisyon en az 1 yıl tecrübeleri olan,
3. İnsan ilişkilerinde başarılı, güler yüzlü,
4. Ekip çalışmasına önem veren,
5. Opera programı bilen,
6. MS Office Prgoramlarına hakim,
7. Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayacak,

"Park Dedeman Gaziantep" Oteli'miz için "Otel Muhasebe Şefi" aramaktayız . Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

NCR INTERNATIONAL HOSPITAL
Gaziantep
14.09.2020
REİSOĞLU MERMER / EFESUS STONE
Afyon, Türkiye
Dün
VETLİFE İLAÇ YEM VE YEM KATKI MAD.YAL TAŞ.SAN TİC.LTD.ŞTİ.
Gaziantep - Oğuzeli
23.06.2021
Şirket Bilgileri Gizli
Gaziantep
03.05.2021
Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş
Gaziantep
03.05.2019
BENZER TÜM İLANLAR

DEDEMAN HOTELS&RESORTS INTERNATIONAL

Temeli 1900'lerde atılan Dedeman Grubu, bugün kendi içinde sürekli büyüyen, gelişen bir grup olarak Turizm ve Madencilik dallarını ana iş kolu olarak görüp faaliyetlerini yaklaşık 2000 çalışanıyla sürdürmektedir. 
Dedeman Holding, girişimci ve öncü karakterini, köklü geçmişi içinde mal varlığına, insan kaynaklarına, yönetim ve bilgi sistemlerine yapmış olduğu yatırımlarını, ülkemizin geleceğini şekillendirecek en önemli kaynakları olarak görmektedir.
Dedeman Hotels & Resorts International 50 yılı aşkın kazandığı deneyimini dünyanın her yerinden ağırladığı misafirleriyle paylaşmaya devam ediyor...
VİZYONUMUZ
Yurt içinde ve yurt dışında güven duyulan bir marka olmanın sorumluluğunu taşımakta ve DEDEMAN geleneksel misafirperverliğinden ödün vermeden, sektörün dinamiklerini yakından takip etmektedir. Köklü geçmişimiz, deneyimimiz ve yenilikçi anlayışımızla kalitede her zaman daha iyisini aramak.
MİSYONUMUZ
DEDEMAN HOTELS & RESORTS INTERNATIONAL'IN EN ÖNEMLİ MİSYONU KONUKLARI İÇİN UNUTULMAZ ANILAR ÜRETMEKTİR. ÇEVRE BİLİNCİ VE KALİTE İNANCI İÇİNDE İNSAN KAYNAĞIMIZI, TEKNOLOJİYİ, BİLGİYİ EN ETKİN VE VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANARAK, AKILCI VE ÖNCÜ YAKLAŞIMLARIMIZI SÜRDÜREREK, GELİR VE İSTİHDAM YARATARAK, ÜLKEMİZİN, KONUKLARIMIZIN, ÇALIŞANLARIMIZIN VE ORTAKLARIMIZIN MENFAATLERİNİ EN ÜST SEVİYEYE YÜKSELTMEKTİR.
Misafirlerimize verdiğimiz değer, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve ülkemize verdiğimiz değerin en büyük göstergesi. Onlarla kusursuz bir konaklama deneyimi sunmak için profesyonel ekibimiz ve teknolojik altyapımızla kusursuz bir konaklama deneyimi sunuyoruz.
KAYNAKLARIMIZ
TECRÜBELERİMİZ, UZUN BİR GEÇMİŞE DAYANMAKTADIR. KARLILIĞI, UZUN DÖNEMDE KALICI KILMAYA OLMAYA YATIRIMLAR OLAN İNSAN KAYNAKLARI, EĞİTİM BECERİLERİ VE YÖNETİM SİSTEMLERİNİ SADECE KAR AMACI GÜDEREK DEĞİL, AYNI ZAMANDA SOSYAL SORUMLULUK İÇİN BÜYÜK TAAHHÜDLERİN BİR PARÇASI OLMAK ADINA DEĞERLİ KILIYOR VE ONLARA ÖNEM VERİYORUZ.
Türkiye'nin ilk uluslararası oteller zinciri olarak "Geleneksel Dedeman Misafirperverliği" bütün dünyaya yayıyoruz. Başarıya giden yolda sadece kendimizi değil, bizimle birlikte paydaşlarımızı da ileriye taşıyoruz.
Misafirlerimiz, ekibimiz, iş ortaklarımız ve temsil ettiğimiz değerlerle ilk gün olduğu gibi, her gün aynı heyecanla çalışmaya devam edeceğiz.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları