Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Pazarlama ve Satış Sorumlusu

Ankara
  • 20.11.2020
  • 0 - 50
  • 1557 Görüntüleme

İş Tanımı

TTC Mühendislik, kırma eleme,asfalt plenti ve beton santrali imalatı yapmakta ve bu ürünlerin büyük bir bölümünü yurt dışı pazara satmaktadır. Her yıl artan satış hacmimini daha da yükseklere taşıma yolunda uzun soluklu olarak bizimle birlikte olacak, aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşları aramaktayız;

İŞ TANIMI
Daha önce yapılan pazar araştırmalarının incelenmesi ve yenilerinin yapılması. Gerekli durumlarda fuarların ya da müşteri / müşteri adaylarının ziyaret edilmesi. Firmamıza ziyarette bulunan yabancı müşterilerimizin karşılanması. Yurt dışı ticaret için gerekli evrakların hazırlanması.

Aranan Nitelikler

-Office Programlarını etkin kullanabilen,
-Çok iyi derecede Fransızca ve Arapça bilen (Konuşma, okuma, Yazma),
-Planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip,
-Güler yüzlü, Diksiyonu düzgün, prezantabl, dinamik, iletişim becerisi yüksek,
-Üst yönetim tarafından verilen görev ve çalışmaları eksiksiz olarak yerine getirebilecek,
-Esnek çalışma saatlerine uyabilecek ve seyahat engeli olmayan,
-Ankara'da ikamet eden çalışma arkadaşları aramaktayız.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Bugün
Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları
Kütahya, Türkiye
Bugün
Ankara - Çankaya
Bugün
Ankara - Keçiören
Bugün
İngiliz Kültür Koleji
Ankara
Bugün
GİRNE KOLEJİ
Ankara
Bugün
Free Schools
Ankara
Bugün
Free Schools
Ankara
Bugün
Sınav Eğitim Kurumları
Ankara
Dün
British Town Dil Okulları
Konya, Eskişehir, Kütahya, Türkiye
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

TTC MÜHENDİSLİK

TTC Mühendislik 2003 yılından bu yana kırma, eleme, yıkama ve besleme tesisleri, hazır beton üretim tesisleri ve asfalt plentleri üretiminde faaliyet göstermektedir. 

Kalitesi ve işine verdiği önemle hızla büyümeye devam eden TTC Mühendislik, kendi alanında yurt içinde ve yurt dışında çalışmakta olan tüm taş ocaklarının ve maden ocaklarının her türlü kırıcı, elek, yıkayıcı ve besleyici konularında; hazır beton santralleri konusunda, asfalt plentleri konusunda tüm makina, yedek parça ve servis ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Kırma-Eleme ve Hazır Beton Üretim Prosesleri uzmanlık ve profesyonel fizibilite çalışması gerektirir. Bu alanda büyük yatırımlar, ancak dikkatli ve detaylı fizibilite çalışmaları ile kullanımı kolay, düşük işletme giderleri olan, karlılığı yüksek kazançlara dönüşebilir.

TTC Mühendislik tecrübesi uzun yıllara sair kadroları ile beraber, kaliteli, yüksek teknolojiye sahip ürünlerinin tümünü kendi bünyesinde kurumsal yapısının eksiksiz hizmet ve "Toplam Kalite-Toptan Kalite" anlayışı ile üreterek siz değerli müşterilerinin hizmetine sunar. Kaliteli planlama, kaliteli ürün, kaliteli işletme, kaliteli ürün koparılması güç bir zincirin halkaları gibidir ve sıkı bağlarla birleştirir insanları ve işletmeleri.

Bu bilinçle hizmet veren uzman ve deneyimli kadroları ile TTC Mühendislik, müşterileri yani siz değerli dostları için yapılacak işin her aşamasında (proje, imalat, montaj ve satış sonrası hizmetler) en uygun planlamayı yapmaya gayret gösterir.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları