Robotik Öğretmeni

Ankara
  • 16.12.2019
  • 200 - 500
  • 8302 Görüntüleme

İş Tanımı

ALFA GRUP EĞİTİM KURUMLARI - ROBOTİK ÖĞTRETMENLİĞİ

Aranan Nitelikler

OKULUMUZDA ROBOT KULÜBÜ ÇALIŞTIRACAK VE DERSE GİREBİLECEK
ARDİNYO BİLEN, TERCİHEN MAKER ÖĞRETMENLİĞİ SERTİFİKASI OLAN
BİLGİSAYARDA YAZILIM ANLATABİLECEK
YAZILIM YILLIK PLANI YAPABİLECEK
ÖĞRENCİLERİN SEVİYESİNE İNEBİLEN
DAHA ÖNCE YARIŞMALARA KATILMIŞ OLAN 
TAKIM ÇALIŞMASI YAPABİLEN
ÖĞRENCİLERİN HAYAL GÜCÜNÜ KULLANDIRABİLEN
TAKIM ÇALIŞMASINA YATKIN
HAFTA SONU(CUMARTESİ SAAT:09:00-13:00)ARASI
HAFTA İÇİ BİR GÜN SAAT 9:00-17.00 ARASI ÇALIŞABİLECEK
İSTEKLİ, İŞİNİ SEVEN
ARKADAŞLAR ARIYORUZ

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Bugün
Sınav Eğitim Kurumları
Ankara
Bugün
Sınav Eğitim Kurumları
Ankara
Bugün
Ankara - Yenimahalle
Bugün
Ankara - Keçiören
Bugün
İngiliz Kültür Dil Kursları
Ankara
Bugün
İngiliz Kültür Dil Kursları
Ankara
Bugün
Active English
Ankara
Dün
Active English
Ankara
Son 1 Hafta
British Town Dil Okulları
Ankara - Çankaya
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

ALFA EĞİTİM KURUMLARI

Tarihçe

 2001 yılında etüt merkezi olarak kurulmuş olan Alfa Grup Eğitim Kurumlarımız 2007 yılında Batıkent semtinde küçük ve sıcak bir binada Alfa Grup Dershanesi olarak yola devam etmiştir. Az sayıda öğrenci ile başladığımız bu yolda emek, çalışma ve disiplinin yoğun bir şekilde uygulanmasıyla öğrencilerimizin de severek geldiği bir aile ortamı oluşturulmuştur.

Donanım ve birikimlerimizin bir sonucu olarak öğrenci nüfusumuzun da hızlı artışı ile eğitim ve öğretimimize Çakırlar’daki ikinci şubemizi de ekleyerek devam edilmiştir. 2011 yılında tüm dershanelerimiz Meydan (Anıt)’a taşınmış olup, yeni binası ve yeni yüzü ile tek bir çatı altında buluşmuştur. Temel Lise ve dershanemiz halen Batıkent’te eğitim vermektedir.

2013 yılında Alfa Akademi Koleji’ni de açarak bu yıla kadar olan tüm bilgi, tecrübe ve çalışmalarımız koleje aktarılmış olup, üniversite yolundaki tüm öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunulmaktadır. Alfa Akademi Kolejimiz Ortaokul ve Anadolu Lisesi şeklinde Etimesgut/Şaşmaz semtinde eğitim vermektedir.

Kurucularının da birer eğitimci olmalarından dolayı kendi sistemini geliştirerek bu günlere gelmiş olan kurumumuz taklitten uzak bir şekilde güçlü öğretmen kadrosuyla ilerlemektedir. Alanlarında güçlü ve çalışkan öğretmenlerimizin olması kaçınılmaz bir şekilde öğrencilerimizi başarıya götürmektedir.

Öğrencilerimizin öncülüğünde kurulmuş olan Alfa Derneği sıcak bir aile ortamı diyaloğunun bir kanıtıdır. Alfa-Der’in her yıl düzenlediği buluşmalarla geleneksel Alfa Ailesi günleri hatırlanmakta ve anılmaktadır.


Varlık Nedenimiz (Öz görevimiz)

Güçlü bir akademik başarının yanı sıra zamanını etkin kullanarak bilimi seven, okuyan, yeniliklere açık, ‘başarabilirim’ duygusunu tanıtarak kendi öz disiplini ile öğrenmeyi öğreten, yabancı dillere hakim, sporun ve sanatın bütünleştirici doğasını içselleştirebilen, analizci yaklaşımla çözüm üretebilen, Atatürk ilke ve inkılapları ışığında çağı yakalayabilen, saygı, sevgi ve güvene sahip değerlerimizi içselleştirmiş yeni nesiller yetiştirmek.

Vizyonumuz (Öz görüşümüz)

Bizimle yola çıkan herkese değer katan geleneksel anlayışla çağdaş yönetim becerilerini bütünleştiren, sürdürülebilir ve disiplinli eğitim sistemi ile ülkemizi gelişmiş medeniyetler seviyesine çıkarmayı hedef alan öncü bir eğitim kurumu olmak.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları