ŞEHİRLER ARASI KARGO TAŞIMA PERSONELİ

İzmir, Manisa
  • 29.09.2020
  • 100 - 200
  • 9071 Görüntüleme

İş Tanımı

İSTANBUL GENEL MERKEZDEN ÇIKARILAN  KARGOLARIMIZI TÜRKİYE'NİN ÇEŞİTLİ BÖLGELERİNDE  BULUNAN ŞUBELERE TESLİMAT İŞİDİR, KENDİ ARACIYLA FİRMAMIZDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TERCİHEN DENEYİMLİ, ARAÇLI ŞÖFÖRLER ALINACAKTIR,

MANİSA MERKEZ - İZMİR - AYDIN - MUĞLA - DENİZLİ - UŞAK BÖLGELERİNDE ANA MERKEZLERDEN TAŞIMA HİZMETİ,

Aranan Nitelikler

Türkiye'nin 56 ilnine Kargo Lojistik Hizmeti Sağlayan firmamızda çalışmak üzere, TERCİHEN; Fiat Ducato - Renoult Master vb. 8 yaşını geçmemiş gerekli belgelere sahip Kendi Aracı İle Çalışacak Personeller Alınacaktır. 
* Yeterlilik,

* Piskoteknik,

* K1 - K2 Belgelerine Sahip

* Şehirler Arası Yolculuk Yapabilen 

* Vergi Mükellefi,

* Araç Kendisine Ait Taşıyıcı Personeller Alınacaktır,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İzmir
09.09.2020
KİMTAR KİMYA GÜBRE MADENCİLİK SAN.TİC.AŞ.
İzmir
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

POİNT KARGO

Kaliteli ve Hızlı Hizmet Sağlıyoruz...

-PointKargo
Servisi taşımacılık ve dağıtım sektöründe, kalıcı, kaliteli hizmet sunmak amacı ile, 1997 yılında Bursa'da faaliyetine başladı.

Ortak Hedefimiz Müşteri Memnuniyeti...

-Sunduğumuz kaliteli hizmetle başarılarınıza katkıda bulunarak, karşılıklı anlayış ve güvene dayalı is ortaklığımızın uzun yıllar devam edeceği inancındayız. Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz…

Kuruluşumuzdan bu güne deneyimli kadrolar, yeterli teknik alt yapı oluşturarak hizmet kalitemizi her geçen gün geliştirme anlayışı içerisinde çalışmalarımızı.sürdürmekteyiz.

Dağıtım hizmeti sunduğumuz tüm firmaların gönderilerinin zamanında ve usulüne uygun olarak dağıtılıp sonuçlandırılması başta gelen amacımızdır. Gönderilerin amaçlarına uygun olarak adreslerine ulaştırılması belirlenen kurallar çerçevesi içerisinde dağıtılması ve ilgili kuruluşa azami yarar sağlaması diğer bir amacımızdır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları