Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

SINIF ÖĞRETMENİ/2020-2021 YILI İÇİN,GENİŞLEYEN KADROMUZA YENİ EKİP ARKADAŞLARIMIZI DAVET EDİYORUZ!

  • 09.01.2020
  • 200 - 500
  • 3481 Görüntüleme

İş Tanımı

''Sınıf öğretmeninin, çocukların pedagojik gelişimine katkı sağlaması beklenir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen müfredata uygun olarak eğitim ve öğretim vermesi gereken sınıf öğretmeninin, başlıca görevleri şöyle sıralanır;

Çocuklara okuma ve yazma öğretmek,Çocukların matematik ve fen bilgisi gibi alanlarda temel bilgileri edinmesini sağlamak,Müfredatın öngördüğü bilgileri ve becerileri çocuklara kazandırmak,Başarısızlığı ya da uyumsuzluğu olan çocukları tespit etmek ve rehberlik servisi ile görüşmek,Öğrencilerin öğrenme kapasitelerindeki farklılıkları algılamak,Çocukların akıl yürütme becerisini geliştirmeye çalışmak,Çağdaş eğitim metotlarından yararlanmak.''

***2018 yılında kurulan,12000m2 kapalı alanda,tam donanımlı eğitim- öğretim alanlarına sahip kampüsümüz, ''Side To Side'' özgün eğitim modeliyle kısa zamanda Türkiye genelinde olduğu gibi Eryamanda da ''En İyi Okul Markası''yla zirvede olmayı başardı.
THE okul anlayışıyla (TakipHakkaniyetEmpati) Öğretmen-Veli-Öğrenci memnuniyetini önemseyerek eğitim hizmetlerimizi başarıyla sunmaya devam ediyoruz.
Milli Eğitim Bakanlığı ve Çalışma Bakanlığının belirlediği çalışma koşullarını fazlasıyla uygulayan,
Çalışan haklarını önemseyen ve koruyan,
Hafta içi 5 gün çalışan,(Sınıf ve İngilizce öğretmenleri için sadece özel günlerde cumartesi çalışılır, branş öğretmenlerinde cumartesi yarım gün çalışıldığı için hafta içi yarım gün öğretmenlere izin verilir).

Aranan Nitelikler

Her geçen gün yeni başarılarla büyümeye devam Eryaman Sınav Koleji kampüsümüzde görev alacak, ekip çalışmasını ve güçlü iletişimi öncelikli tutan,yenilikçi,heyecanlı,alanındaki gelişmeleri takip eden, proaktif öğretmen arkadaşlarımızı arıyoruz.

''Sınıf öğretmenlerinde olması beklenen ilk nitelik, çocuklar ile iyi ve seviyeli bir iletişim geliştirmektir. Bunun dışında sınıf öğretmenlerinde bulunması gereken nitelikler şöyle sıralanır;

Dayanıklı, disiplinli ve özverili olmak,Zamanı kullanmayı bilmek,Düzgün diksiyon ve etkili hitabete sahip olmak,Çocukların sorunlarını anlayacak düzeyde psikoloji bilmek,Özel okullarda çalışmak isteyen erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak,Öğrencilerin velileri ile iletişim kurabilmek.''

Özet Bilgiler

SINAV BASIN YAYIN LTD. ŞTİ Aydınlatma Metni

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili mevzuat ve yasal düzenlemelerden kaynaklanan faaliyetlerimiz çerçevesinde kişisel verilerinizin işlenmesi, saklanması ve aktarılması ile ilgili veri sahiplerini aydınlatmak amacıyla işbu Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni......
Devamını Oku...

Benzer İlanlar

Ankara - Yenimahalle, Ankara
Bugün
KAVRAM OKULLARI
Ankara - Çankaya
Bugün
Amerikan Kültür Kolejleri
Ankara
Bugün
Free Schools
Ankara
Bugün
Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara
Bugün
Ankara - Etimesgut
Bugün
Ankara - Yenimahalle
Bugün
İngiliz Kültür Koleji
Ankara
Bugün
ÖZEL YÜCE OKULLARI
Ankara
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

SINAV BASIN YAYIN LTD. ŞTİ

1992'DEN BUGÜNE

Sınav Eğitim Kurumları, 1992 yılında bir aile şirketi olarak 50 metrekarelik bir mekan, 5 çalışan ve kısıtlı sermayeyle kuruldu. Mekan küçük, imkanlar sınırlı ama hedef büyüktü. Küçük bir adımla başlayan enerji, gün geldi ülkeyi saran bir sinerjiye dönüştü. O günün 50 metrekaresi bugün 500 bin metrekarelik kapalı alana, 5 personeli ise 10 bini aşkın çalışana ulaştı. Ciddi bir gelecek tasarımının, geniş ölçekli bir vizyonun bütün kararlara ve çalışmalara eşlik ettiği bu süreçte yayınları, dershaneleri, kursları, okulları ile Türkiye'nin en büyük eğitim zincirine dönüştü. 

KOLLEKTİF AKLIN ÜRÜNÜ

İlk kez Ankara'da faaliyet göstermeye başlayan Sınav Eğitim Kurumları, bugün ülke genelinde yaygın, öncü ve örnek bir kurum olarak saygın bir marka haline gelmiştir.. Sınav Eğitim Kurumları, öylesine kurulmuş bir işletme değildir. Felsefesi, hedefleri, ismi, renkleri, sloganları, amblemi, reklamı, tanıtımı, her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, danışılmış, sorulmuş; kısaca kolektif bir aklın ürünü olarak ortaya çıkmıştır.

“İLK"LERİN KURUMU

Sınav Eğitim Kurumları, sınavlara hazırlık yayınlarındaki öncülüğünü, dershanecilik alanına da taşıyarak bu alanda pek çok yeniliğe imza atmıştır. Soru ağırlıklı bol testli dergiler, kitap ekleri, dershaneciliği eksen alan dergicilik gibi birçok ilk Sınav Eğitim Kurumları ile başlamıştır. Hepsinden önemlisi, birbirinin karşıtı olarak sunulan "dergi ve dershane birlikteliği"nin temeli Sınav Eğitim Kurumları ile atılmıştır. Okullaşma sürecini de başarıyla yürüten Sınav Eğitim Kurumları dershaneden dönüşen okulları ve kolejleri ile yurt genelinde yeni bir eğitim ağı oluşturmuştur. Ayrıca dershanecilikteki deneyim ve birikimini son dönemde açılan Sınav Kurs ve Sınav Etüt merkezlerine taşımaktadır. Bugüne baktığımızda kolejleri, dershaneden dönüşen okulları, Sınav Kurs ve Etüt Eğitim Merkezleri ile 400'e yakın şubesi ve binlerce çalışanı bulunan Türkiye'nin yaygınlığı en yüksek, en büyük ve güvenilir eğitim kurumlarından biri olan Sınav Eğitim Kurumları; yayıncılıkta olduğu gibi kolej, okul, kurs ve etüt merkezlerinde de çıtayı hep yüksek tutmuştur.! Kaliteli ve kapsamlı yayınları, seçkin eğitimcilerden oluşan nitelikli kadrosu, özgün bir sistematiğe ve planlamaya sahip yönetim anlayışı, özveriyle ve yeniliklere açık bir anlayışla çalışan kurumlarıyla her yıl yüz binlerce gencimizi geleceğe hazırlamaktadır. Sınav Eğitim Kurumları, abonelik sistemiyle de yüz binlerce kişiye ulaşmaktadır. ülke genelindeki dağıtım ağı ve yüzlerce bayisiyle dershane öğrencisi olmayan binlerce gencimizin sınavlara hazırlanmasına katkıda bulunmaktadır.  

SEKTÖRDE ÖRNEK ALINAN MODEL

Sınav Eğitim Kurumları hep farklı olmuştur . Dershanecilik döneminde açıldığı birçok yerde dershaneciliğin standardı değişmiştir. Kurum tabelaları, bina cepheleri, sınıf tasarımları, ders programları, işletme anlayışı sektörde model olarak alınmıştır. Ulusal bir marka olma yolunda hızla ilerlerken hiçbir şekilde kavgaya ve çatışmaya girmemiş, asla yıkıcı bir rekabet anlayışı gütmemiş, başarısını, başkalarının başarısızlığıyla ölçmemiştir. Yayınları ve eğitim kurumlarıyla ulusal marka haline gelen Sınav Eğitim Kurumları, Türkiye'ye seçkin kurumlar kazandırma çalışmalarına hız vermiş ve 25. yılında 25 yıllık eğitim deneyim ve birikimini aktarmak üzere okullaşma sürecini de başarıyla sürdürmektedir..
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları