Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

İhracat Satış Temsilcisi
Tektem Makina
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Firmanın Tüm İlanları

Şirket Avukatı

  • 15.10.2020
  • 50 - 100
  • 1827 Görüntüleme

İş Tanımı

İŞ TANIMI:Hukuk Fakültesi mezunu olmak,Avukatlık ruhsatını aldıktan sonra en az 2 yıl tecrübesi bulunan,Duruşma tecrübesi bulunan,Hukuk/ceza/idari davalar ve sair dilekçelerin yazımı hususunda deneyimli,deneyimli ve disiplinli olan,Kurumlar arası idari ve hukuki yazışmalarda deneyimi bulunan, Yükseköğretim mevzuatlarına ve SGK mevzuatlarına hakim ,İş Hukuku ve şirketler hukuku alanında tecrübeli, sözleşmelerin düzenlenmesi, revize edilmesi hususlarında deneyimi bulunan,Adliye içi işleyişe hakim ve pratik iş becerisi olan,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan. niteliklere sahip Avukat ihtiyacımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Avukatlık ruhsatını aldıktan sonra en az 2 yıl tecrübesi bulunan
Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

HEDEFEVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
Tursoy Otelcilik ve Turizm Yatırımları A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
SOLMAZ HUKUK & DANIŞMANLIK
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Tektem Makina

-Tektem Makina 1990 yılında İstanbul’da temizlik hizmeti ve halı koltuk temizleme servisleri olarak sektörde faaliyete başlamıştır. 1993 yılından itibaren Cleanvac markası ile halı yıkama makinaları, sanayi tip süpürgeler, basınçlı yıkama makinaları, sert zemin temizleme otomatları, sokak süpürme araçları, akülü yük ve yolcu taşıma araçları üretiminde çeşit ve kapasitesini büyütmüştür.

-Üretim yeri Sakarya Karasu’da 10.000 m2 açık 6.000 m2 kapalı alanda ve Akçakoca Melenağzı bölgesinde 2.500 m2 kapalı alanda bulunmakta olup, şirket merkezi İstanbul’da Ümraniye/Dudullu bölgesinde bulunmaktadır. Tektem, üretmiş olduğu temizlik makineleri ve elektrikli araçlarının, tasarımından kalıp üretimi ve seri üretimine kadar olan tüm süreçleri fabrika bünyesinde gerçekleştirmektedir. Ayrıca temizlik sektörünün talepleri ve elektrikli araçlarla ilgili ihtiyaçlara özel makine tasarlayıp üreterek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

-Türkiye ve birçok ülkede dağıtım ağı, satış sonrası keşif ekibi ve satış sonrası servis destek hizmeti ile doğru ürünü, doğru noktaya, zamanında ulaştırmayı ve sürekli verimli kullanımı sağlamayı amaç edinmiştir.

-Cleanvac temizlik makinalarının, ürünlerine ve müşterilerine olan bağlılığı; onu şahıs firması olmaktan çıkartarak, Türkiye’nin endüstriyel tip elektrik süpürgesi, otomatik halı yıkama makinesi, halı sıkma makinaları, zemin temizleme otomatları, Sert zemin ovma ve cilalama makinaları, basınçlı temizlik makinaları, oto yıkama makinaları, buharlı halı koltuk yıkama makinaları ve yüksek vakum makinalarını entegre olarak üreten en büyük özel şirketi haline getirmiştir. Türkiye’ye üretimde birçok ilkleri kazandırmıştır.

-Cleanvac temizlik makinaları üretim teknolojilerine büyük yatırımlar yaparak bu konuda sektörde saygın yerlere gelmeyi değişmez hedef olarak görmüştür. Cleanvac temizlik makine üretimini; sektöre fayda sağlayacak tasarımları, yüksek performansı, dayanıklılığı, güvenirliği ve satış sonrası servis hizmetlerini ön planda tutarak sürdürmektedir.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları