Şirket Avukatı

  • 15.10.2020
  • 0 - 50
  • 430 Görüntüleme

İş Tanımı

İŞ TANIMI:Hukuk Fakültesi mezunu olmak,Avukatlık ruhsatını aldıktan sonra en az 2 yıl tecrübesi bulunan,Duruşma tecrübesi bulunan,Hukuk/ceza/idari davalar ve sair dilekçelerin yazımı hususunda deneyimli,deneyimli ve disiplinli olan,Kurumlar arası idari ve hukuki yazışmalarda deneyimi bulunan, Yükseköğretim mevzuatlarına ve SGK mevzuatlarına hakim ,İş Hukuku ve şirketler hukuku alanında tecrübeli, sözleşmelerin düzenlenmesi, revize edilmesi hususlarında deneyimi bulunan,Adliye içi işleyişe hakim ve pratik iş becerisi olan,Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan. niteliklere sahip Avukat ihtiyacımız bulunmaktadır.

Aranan Nitelikler

Avukatlık ruhsatını aldıktan sonra en az 2 yıl tecrübesi bulunan
Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

HEDEFEVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV VE TİCARET A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası
Dün
DOĞA KOLEJİ
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
GEDİK HOLDİNG AŞ.
İstanbul Anadolu Yakası - Pendik
Son 1 Hafta
BARKA ATIK YÖNETİMİ TAŞ. MÜH. MİMARLIK VE PROJE DANIŞ. LTD. ŞTİ.
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
EKŞİOĞLU HUKUK
İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Tektem Makina

Cleanvac Tektem Makina bünyesinde 1990'dan beri halı yıkama, koltuk yıkama, oto yıkama ve diğer sanayi tipi temizlik makinaları üretim sektöründe faaliyet göstermektedir. Genel Müdürlüğümüz İstanbul Ümraniyede bulunmaktadır.
Temizlik makinaları üretim merkezimiz Adapazarı - Karasu'da bulunup 10.000 m2 açık alan 3.500 m2 kapalı alana, ayrıca Düzce - Akçakoca'da 10.000 m2 açık 2.000 m2 kapalı alanı bulunmaktadır.
Fabrikalarımızda 30'un üzerinde motor üretimi gerçekleşmektedir.
Cleanvac Temizlik Teknolojileri, kendi bünyesinde oluşturduğu Ar-Ge'den Tasarıma, kalıp üretiminden seri imalata kadar tüm hizmetlerini müşteri odaklı yapmaktadır.
Ayrıca temizlik sektörünün ihtiyaçlarını giderecek şekilde özel makina siparişleriylede müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları