SPA Massage Therapist

İstanbul Avrupa Yakası
 • 21.09.2021
 • 0 - 50
 • 1315 Görüntüleme
SHERATON ISTANBUL LEVENT SPA Massage Therapist İş İlanı

Job Description

Make it personal. Go the extra step. Play as a team. Do what’s right! Sheraton Istanbul Levent invites you to unlock a better way to experience the world with a new perspective. As Sheraton Istanbul Levent, the intersection point of art, cuisine and culture, we are looking for a Spa Massage Therapist.

-To apply the massage & bath reservations that have been taken to the time and brand standard of the menus.
-Preparing the room to be taken care of before the treatment time, burning candles, temperature control, cleaning and   ordering of bottles, music and so on.
-Follow the bookings and wait 5 minutes before the massage in the reception area and be ready for the guest.
-To make the massage rooms clean, tidy, regularly prepared for another massage.
-Close the massage room ready for another working day at the end of the work day.
-For weekly Spa meetings; Share points in the SPA with the department manager and other team members in writing to   reduce the disruption and therapies.
-Guests get a massage on time. To share with the department manager the difficulties and experiences that we have   experienced with massages and care.
-To have knowledge of Sheraton brand culture, philosophy and initiative.
-Comply with hotel fire, health and safety standards and Sheraton standards.
-Working in harmony with your teammates, avoiding an individual controversy and sharing it with your manager when there is   a conflict.
-To have a Meb approved 608 hour certificate and to share knowledge and skills with other colleagues if needed.

Required Skills

 • University or vocational higher education degree on related fields
 • Experienced min 1 year in related position
 • Excellent communication skills verbal and written
 • Desire to participate as part of a team
 • Professional image and personality
 • Preferably Female
 • Ability to work flexible hours, including weekends and holidays if necessary
 • Ability to work well under pressure of check-in/check-out of guests and in coordinating all departmental functions

Summary Info

Benzer İlanlar

İstanbul Marriott Hotel Şişli
İstanbul Avrupa Yakası
15.09.2021
AYASOFYA HÜRREM SULTAN HAMAMI
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
ÇUKURCUMA HAMAMI
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
URANUS HOTELS
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
LE MERIDIEN HOTEL ETILER
İstanbul Avrupa Yakası - Beşiktaş, İstanbul Avrupa Yakası
Dün
LE MERIDIEN HOTEL ETILER
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
LE MERIDIEN HOTEL ETILER
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
DoubleTree by Hilton Istanbul Topkapı
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
OTTOMAN'S LİFE HOTEL DELUXE
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Avrupa Yakası - Fatih
Son 1 Hafta
Eser Premium Hotel & Spa
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

SHERATON ISTANBUL LEVENT

Marriott International, Inc; Bethesda, Maryland, ABD merkezlidir ve 134 ülke ve bölgede yer alan, 30 önde gelen markası ile 7,300'den fazla otelden oluşan bir portföyü kapsar. Marriott, dünyanın dört bir yanındaki otel ve tatil köylerini işletir ve lisanslar. Ayrıca Marriott International Dünya’nın en büyük sadakat programı olan Marriott Bonvoy ile 141 milyondan fazla üyeye ayrıcalıklı hizmet verir. Daha fazla bilgi için lütfen www.marriott.com adresindeki internet sitemizi, şirket ile ilgili en son haberler için ise www.marriottnewscenter.com adresini ziyaret edin. Ayrıca, Facebook ve Twitter ve Instagram'da @MarriottIntl hesabımızı takip ederek bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

İstanbul'un İş Merkezinde Seyahat Deneyimini Zenginleştiriyoruz

İstanbul’un yükselen yıldızı 4. Levent bölgesinde yer alan SHERATON ISTANBUL LEVENT, uluslararası şirketlere bir kaç adım uzaklıktadır ve otelin yanındaki metroyla kolayca Taksim’e ve tarihi mekanlara doğrudan erişim sağlar. 248 modern konuk odası, 521 metrekare büyüklüğünde balo salonu ile 9 son teknolojik aletlere sahip toplantı salonu ve tam donanımlı fitness ile misafirlerine yenilenmiş hissedeceği Spa sunan Sheraton Istanbul Levent, konuklarına iş veya eğlence amaçlı seyahatlerde
İstanbul'u kalbinde deneyimlemeye davet ediyor.

Sheraton Istanbul Levent'te 9 farklı büyüklükteki toplantı odası ve 521 metrekarelik balo salonu toplantıları ve özel etkinlikleri kusursuz şekilde geçmesi için misafirlere ev sahipliği ediyor. Rehber Köpekler Derneği'ndeki tüylü dostlarımızın adını taşıyan toplantı odalarımız doğal gün ışığı seçeneği sunuyor. Kokteyl turlarında 600 kişiye kadar ağırlayabilen balo salonu, ihtiyaçlara göre şekillendirilecek 3 parçaya ayrılabilir. Etkinliklerimiz misafirlerimiz için tam doldurma ve canlandırma deneyimini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Sheraton Club Lounge’da, rahatlama ve özel hizmetlerimiz misafilerimize unutulmaz anlar yaşatacak. Deneyimlerini farklılaştıracak ‘Concierge’ servisimiz, yüksek hızlı WiFi hizmetimiz ve ücretsiz kahvaltı, atıştırmalık ve içecek opsiyonlarımız ile dinlenmek, çalışmak veya arkadaşlar ile bir araya gelmek için farklı deneyimler sunuyoruz.

En son teknoloji fitness ekipmanları ile donatılmış olan Sheraton İstanbul Levent'teki fitness merkezi, misafirlerimize haftanın her günü 24 saat açık ve günlük rutinlerini takip etmeleri için çok çeşitli bireysel ve grup egzersizleri sunmaktadır. Alanında deneyimli fitness eğitmenlerimiz kişiselleştirilmiş hizmet ve birebir derslerde misafirler için en iyi programı belirler. Spa alanımız, 6 terapi odası, kapalı yüzme havuzu, jakuzi, sauna ve buhar odası ile dinlendirici, gençleştirici ve yenileyici gibi tüm detaylar için özenle tasarlanmıştır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları