STRATEJİK PLANLAMA VE İŞ GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ

İstanbul Anadolu Yakası, İstanbul Avrupa Yakası
 • 03.07.2020
 • 100 - 200
 • 3272 Görüntüleme

İş Tanımı

Faizsiz İş Modeli yöntemlerinin uygulanmasında büyük tecrübelere sahip, genç, dinamik, heyecanlı ve yüksek gelişim gösteren kadrolarımızla, birbirinden farklı ihtiyaçları ve hassasiyetleri doğru tespit ederek kalıcı çözümler sunuyoruz.Gelişen ve büyüyen kadrolarımızda görev alacak  "STRATEJİK PLANLAMA VE İŞ GELİŞTİRME YÖNETİCİSİ " pozisyonunda çalışma arkadaşı arıyoruz.

 • Üniversitelerin lisans programlarından mezun,
 • Stratejik planlama alanında minimum 7 yıl deneyimli en az 3 yıl yöneticilik deneyimi olan,
 • Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısına sahip; dinamik ve esnek çalışabilen,
 • Analitik düşünme ve karmaşık problem çözme yetkinlikleri güçlü,
 • MS Programları ile raporlama, analiz ve sunum konusunda deneyimli,

Aranan Nitelikler

 •  Büyüme stratejilerini oluşturulmak,
 • İş birimi bazında stratejilerin analiz ve kritik değerlendirmesini yapmak,
 • İş sonuçları ve strateji bağlantılarını yönetmek,
 • Şirketin stratejik planlarını oluşturmak ve değerlendirmek, 
 • Stratejik olarak aylık ve yıllık bazda raporlamalar gerçekleştirmek,
 • Raporlamaların sonuçlarının kontrolü, değerlendirilmesi, bütçe hedefleri ve önceki yıllarla karşılaştırılmasını sağlamak, 
 • Yeni yatırımlar için proje değerlendirmelerini ve fizibilite çalışmalarını yapmak,
 • Tasarruf Finansmanı sektörü ile ilgili pazar ve kanallara dair büyüme trendlerinin ve rakip analizinin yapılması,

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

POLLION TERCÜME LIMITED ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası - Bahçelievler
Bugün
İstanbul Anadolu Yakası
Bugün
İstanbul Avrupa Yakası - Fatih, Ankara - Altındağ, İzmir - Konak
Dün
İstanbul Avrupa Yakası - Arnavutköy
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
GLASSİNUM İNŞAAT ALÜMİNYUM CAM İMALAT İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
İstanbul Avrupa Yakası - Beylikdüzü
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

HEDEFEVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV VE TİCARET A.Ş.

''Hedefimiz Hayalleriniz'' söylemiyle başladık...

 • Her insanın hayatında hedefi olmalı, bu noktada emeğin ne kadar değerli olduğunu anımsadık ve emeğinizi gereksiz masraflarla cebinizden alan yöntemleri kenara attık, Hedefevim projesini kurduk, inceledik, ilmik ilmik dokuduk ve sizlere sunduk.
 • Ev yada Araç sahibi olmak isteyen herkesin, ekstra maliyetler olan faiz ve vade farkı olmadan da Ev ve Araç sahibi olabilmesine inandık ve bu inançla da küçük birikimlerinizi tasarrufa dönüştürecek faizsiz ödeme seçenekleri geliştirdik.

HEDEFEVİM olarak, ülkemizin iktisadi ve sosyal kalkınmasına katkı üretmek, birlikte başarmanın güzel bir örneğini teşkil etmek, milletimizin ve medeniyetimizin gelişiminde pay sahibi olmak ve paydaşlarımızın hayatında maddi, manevi kazanca vesile olmak için gayret sarf ediyoruz. Bu gayretin geçmişten daha güçlü ve istikrarlı bir şekilde sürdürülebilmesi için verdiğiniz güç ve destekler için şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkürlerimi sunuyorum. Hedefevim olarak bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de ülkemizin ekonomisine ve istihdamına katkıda bulunan yatırımlarla büyümeye, ürettiğimiz katma değerle Türkiye’nin itibarlı ve güçlü şirketleri arasında yer almaya devam etmenin azmi ve gayreti içindeyiz.

Çalışma dönemlerimizin içerisinde sizlerle paylaşılacak yüksek değerler ürettiğimiz yıllar da oldu, mevcudun muhafazasının artı değer üretebilmek kadar önemli olduğu yıllar da oldu. Hepimiz biliyor ve yaşıyoruz ki; ülkemiz son dönemde kalkınma adına çok önemli hamleler gerçekleştirdi. Dünya ekonomisindeki dalgalanmalara rağmen gelişimini sürdürmeyi başardı. Ancak, özellikle son birkaç yıl içerisinde yüksek büyüme oranlarının ve karlılıkların yaşanmadığı bir dönemden geçiyoruz. Böyle dönemler yaşanılırken hızlı kararlar alabilmek, ihtiyaç duyulan yenilenmeleri gerçekleştirebilmek, değişim ve dönüşümleri yönetebilmek çok daha önemli hale geliyor.Biz de yönetim kurulu olarak; göreve geldiğimizde, geleceğin İttifak’ını inşa edebilmek adına ihtiyaç olarak gördüğümüz değişim ve dönüşümü başlattık. Bu sürecimizi tamamlamamızın akabinde yeniden büyük atılımlar yapabilecek bir organizasyon haline gelebilmeyi hedefledik.

HEDEFEVİM olarak, dış dünyadan gelen etkiler ile kendi iç dinamizmimiz arasındaki dengeleri bir adım daha ileri taşımak için, değişim felsefesini benimsedik. Küçük birikimlerini büyük yatırımlara dönüştürecek olan ailemize, hoşgeldiniz diyor, hayallerini kurduğunuz hedeflere bir an önce kavuşmanızı diliyorum.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları