Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Üst Düzey Yönetici Asistanı
HAPIMAG SEA GARDEN RESORT BODRUM
Muğla - Bodrum
Son 1 Ay
Firmanın Tüm İlanları

Tatil Köyü Ön Büro Müdürü

 • 10.07.2023
 • 0 - 50

İş Tanımı

Hapimag Resort  Sea Garden Bodrum standartları çerçevesinde,  Tatil Köyü Ön Büro Departmanımızın operasyon sürecinden sorumlu olacak , "Tatil Köyü Ön Büro Müdürü " çalışma arkadaşı arıyoruz.

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerden lisans veya yüksek lisans mezunu,
 • Ön Büro Müdürlüğü alanında en az 5 yıl deneyimli,
 • İleri seviyede yazılı ve sözlü  Almanca ve İngilizce dil bilgisine sahip,
 • Tercihen Türk ve Alman Çifte vatandaşlık sahibi,
 • MS programlarını (Word, Excel, PowerPoint, Outlook vb.) çok iyi derecede kullanabilen,
 • Diksiyonu düzgün ve prezantabl,
 • Çözüm odaklı, planlama ve raporlama becerisi yüksek,
 • Sistemli ve düzenli çalışabilen,
 • Disiplinli, gizlilik kurallarına riayet eden,
 • Kriz yönetimi yapabilen, stres toleransı yüksek,
 • Bağlı bulunan tüm birimler ile iletişim ve koordinasyonu sağlayacak,
 • Marka değerini doğru şekilde temsil edecek,
 • Bodrumda ikamet edebilecek.

Hapimag Resort Sea Garden Bodrum, fırsat eşitliği sağlayan bir işverendir. Çeşitliliğe sahip bir işgücünü işe almaya ve önce insan kültürünü sürdürmeye inanıyoruz.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Şirket Bilgileri Gizli
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Türkiye
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
Türkiye
24.10.2022
BAŞVUR
Happy İnsan Kaynakları
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Yalova, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin(İçel), Muğla, Nevşehir, Adana, Antalya, Bolu, Bursa, Denizli, Gaziantep
18.10.2022
BAŞVUR
BRY BİREY EĞİTİM YAYIN BASIM PAZARLAMA SAN. VE TİC. A.Ş.
Muğla - Fethiye
25.08.2022
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

HAPIMAG SEA GARDEN RESORT BODRUM

-Yeşil ve mavinin buluşma noktası Hapimag Sea Garden Hotel, Türkiye'nin güneybatısındaki Bodrum yarımadasının güney sahilinde bir çam ormanının ortasında yer almaktadır.

-5 yıldızlı lüks bir otel olarak özel bir plaja, açık ve kapalı havuzlara, fitness merkezine, sağlıklı yaşam alanına ve balkonlu odalara sahiptir. Toplam 191.000 m²'lik bir alanı kaplayan Hapimag Sea Garden Hotel, adını denize doğru kademeli olarak uzanan muhteşem bahçelerinden ve Mavi Bayraklı üç muhteşem koyla çevrilmiş olmasından almıştır. 

-Sea Garden, Ege Denizi'nin gerçek doğal güzelliğinin büyük ölçüde dokunulmamış olarak saklandığı hazinesidir.

-Otelimizin Ege Denizi ve dağ manzaralı romantik restoranında yemek yiyebilir, barda çeşitli içeceklerin tadını çıkarabilir, eğlence için gece kulübümüzü kullanabilirsiniz. Küçük konuklarımız için Mini&Maxi kulüpler ve aktiviteler mevcuttur.

-Otelimizde toplam 282 oda ve 3 suit bulunmaktadır. 2 açık yüzme havuzu ve bir kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Bodrum il merkezi 17 km, havaalanı 45 km uzaklıktadır. Transferler ve araç kiralama otel aracılığıyla rezerve edilebilir.

-Sea Garden ... "Ebedi Mavi" Muhteşem doğa, büyüleyici koylar Toplam 191.000 m2'lik bir alanı kaplayan Hapimag Sea Garden Hotel, adını denizin aşağısındaki teraslara kurulmuş, üç sevimli doğa harikası gibi geniş güzel bahçelerinden almıştır. Ege turkuazının sahil koyları; bunlardan ikisi Mavi Bayraklı Plaj sertifikasına sahiptir. Hapimag Sea Garden Hotel, gerçek doğal güzelliğin hala büyük ölçüde el değmemiş olduğu Ege Denizi'nin hazinesidir. 

-Bodrum şehir merkezine 17 km, Milas-Bodrum (BJV) havalimanına 45 km uzaklıkta bulunan ve yenilenen tesisimizde 282 oda ve 3 suit bulunmaktadır. 2 açık havuzu ve 1 kapalı havuzu bulunan otel, doğrudan deniz kenarında (sahil - kum ve çakıl) yer almaktadır. Beş duyunuzu da cezbeden Hapimag Sea Garden Resort Bodrum'da doğanın tam kalbinde olacaksınız!


Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları