Tekirdağ Çorlu Çocuk Bakıcısı Arıyorum

Tekirdağ
  • 9.12.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 1138 Görüntüleme
enuygunbakıcı Tekirdağ Çorlu Çocuk Bakıcısı Arıyorum İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Tekirdağ - Çorlu ilçesinde Çocuk Bakıcısı pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


3 yaşındaki çocuğumuz ile ilgilenecek, onun gelişime katkı sağlayacak, oyunlar oynayacak çocuk bakıcısı arıyoruz. Ev işlerine destek olmasını da istiyoruz. Hafta içi sabah 9 ile akşam 6 arası çalışması uygundur. 3 kişilik düzgün bir aileyiz. Eşim bazen evde oluyor bazen olmuyor. Çalışacak arkadaşımız aileden birisi gibi olacak.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Tekirdağ - Çorlu
Pozisyon: Çocuk Bakıcısı
Çalışma Şekli: Tam Zamanlı / Gündüzlü
Ücret: 6000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Tekirdağ
4.01.2023
Tekirdağ
Son 1 Hafta
Tekirdağ
4.01.2023
Tekirdağ - Çorlu
Son 1 Hafta
Tekirdağ - Çorlu
9.12.2022
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları