Teknik-Mekanik Bakım Şefi-Esnek Ambalaj Sektörü

Kocaeli Gebze, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, Tekirdağ Çerkezköy, Tekirdağ Çorlu
  • 19.02.2024
  • 0 - 50

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz üretici endüstriyel entegre ihracatçı oto yan sanayi firmasının Mekanik Bakım Süreçlerini yönetecek"Mekanik Bakım Şefi" istihdam edilecektir.

Aranan Nitelikler

-Üniversitelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezun,
-Üretici-endüstriyel-entegre-ihracatçı firmalarda,tercihen plastik ambalaj,endüstriyel matbaa,dijital baskı merkezi,esnek ambalaj firmalarında,mekanik bakım mühendisi,mekanik bakım takım lideri,mekanik bakım şefi veya yöneticisi pozisyonlarında 10 yıl ve üzerinde deneyimli olmak,
-Tercihen çokiyi İngilizce bilmek,
-Tercihen;Ortadoğu Teknik Üniversitesi,İstanbul Teknik Üniversitesi,Yıldız Teknik Üniversitesi,Sakarya Üniversitesi,Kocaeli Üniversitesi'nin birinin Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmak,
-Çalıştığı firmalarda SAP ve ERP programlarının bakım,üretim,planlama modüllerini kullanabiliyor olmak,
-Mekanik bakım bölümünün ekip ve ekipmanını yönetebilecek bilgi ve yönetim deneyimine sahip olmak,
-Aktif araç kullanabiliyor olmak,
-Ekip çalışmasında başarılı,sahada fiili ve etkin çalışma deneyimine sahip olmak,
-İş ve meslek disiplinlerini edinmiş olmak,
-Kurumsal firma iş kültürüne ve  deneyimlerine sahip olmak,
-İletişimi,raporlama ve analiz  yeteneğinin güçlü olması,
-İstanbul Avrupa Yakası,tercihen İstanbul Anadolu Yakası,Tuzla,Gebze,Pendik bölgelerinden birinde ikametediyor veya ikamet edebilecek olan,

NOT:
ÖZGEÇMİŞLERİ FOTOĞRAFSIZ VE ADRES BİLGİLERİ YETERSİZ ADAYLARIN MÜRACATLARI DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

Firmamız aracılığı ile iş arayan adayların;özgeçmişlerinde ve müracat formunda belirtilen; Kimlik,Eğitim-Mezuniyet gibi bilgilerin İŞKUR KRİTERLERİ gereği resmi evrak ile teyidi ve firmamıza ibrazı gerekmektedir.

"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK EĞİTİM HİZMETLERİ LTD.ŞTİ" Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile 2008 yılından beri "İŞKUR Özel İstihdam Bürosu" faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir.
"ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ." Türkiye İş Kurumu' nun 303 numaralı izin belgesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

İstanbul Avrupa Yakası
Dün
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Hafta
BAŞVUR
Özel Göztepe Sağlık Hizmetleri ve Tic. A.Ş.
İstanbul Anadolu Yakası - Kadıköy
Dün
KONAK OTELCİLİK VE TURİZM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Dün
Jolly Joker Arena
İstanbul Anadolu Yakası - Ataşehir
Dün
NİZİPLİOĞLU OTELCİLİK ANONİM ŞİRKETİ
İstanbul Avrupa Yakası
Dün
Tekirdağ - Süleymanpaşa
Dün
KONAK OTELCİLİK VE TURİZM A.Ş.
İstanbul Avrupa Yakası - Şişli
Dün
Kocaeli - Gebze, Kocaeli - Gebze
Son 1 Hafta
BAŞVUR
BENZER TÜM İLANLAR

ALPA DANIŞMANLIK İNSAN KAYNAKLARI ÖZEL İSTİHDAM ARACILIK HİZ.LTD.ŞTİ.

2007 yılında kurulan firmamız; 2008 yılından itibaren İŞKUR Özel İstihdam Bürosu faaliyetlerine devam etmektedir. Nitelikli personel seçme-yerleştirme, danışmanlık hizmetleri verilmektedir. 

Sanayi ilk 500, Fortune 500, sanayi ikinci 500, Turquality destek kapsamındaki üretici firmalar ile ihracat 1000 sıralamasında yer alan üretici, endüstriyel, entegre, ihracatçı firmaların nitelikli personel tedarikinde bulunmaktayız. 

Kurumsal firmalarda, özellikle mühendislik-dış ticaret ve pazarlama departmanlarına en hızlı şekilde nitelikli personel temin etmeye yoğunlaşmış bulunuyoruz. Yoğun ve titiz personel tedarik çalışmalarımız ile işveren ve işgörenlere zaman kazandırırken nitelikli personelleri işverenler ile buluşturma süreçlerimizde istikrarlı, işgücü oluşturmaya katkıda bulunurken nitelikle personelin kariyer planlama süreçlerinde de danışmanlık hizmetlerimiz ile ülke ekonomisine ve istihdama her geçen gün daha fazla katkıda bulunduğumuz inancındayız. Nitelikli personel tedariki hizmet süreçlerimizde kişilik test envanteri uygulamalarımız ile kişiye özel departman uygunluğu, isabet oranımı %90’ın üzerine çıkmıştır.  

2013 yılından beri işveren ile yüzyüze iş görüşmesi planladığımız adayların %85’inin istihdamı gerçekleşmiş olup istihdamına aracılık etiğimiz adayların aynı işyerine 5. yıla geçme oranları ise %80’in üzerindedir. Yakalamış olduğumuz bu başarım ve iş kalitesini muhafaza ederek daha da geliştirme heyecanını işveren iş dünyası ile paylaşmanın kıvancını taşıyoruz.  

Nitelikli personel aday veritabanımız oldukça verimli ve geniş bir aday profiline sahip olup, farklı tedarik kanallarından müracaat eden adaylar ile her geçen gün artmaktadır. Günlük ortalama 1500’ün üzerinde aday müracaatı almaktayız.  

Ayrıca üst düzey yöneticiexecutive pozisyonların karşılanmasında 15. yılını dolduran firmamızın saha, sektör ve meslek deneyimimizi en etkili şekilde dış kaynak kullanımı olarak müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. 

Demirçelik ve demirdışı metaller, otomotiv, otomotiv yan sanayi, tekstil, ambalaj, makine, lojistik sektörlerine çok daha hızlı nitelikli personel tedarikinde seçme yerleştirme faaliyetlerimiz devam etmektedir.  

Üretici, endüstriyel, entegre, ihracatçı firmalarımızın güven, destek ve işletmelerde ana unsurları teşkil eden nitelikli personellerin kariyer planlamasında firmamızı tercih etmeleri destek ve güvenleri ile 15. yılımızı doldurmanın sevinç ve gururunu tüm işveren-işgörenlerle paylaşmaktan mutluyuz. Sizlerle nice 10 yıllara ulaşabilme heyecan ve ümidini taşımaktayız. 

Bu heyecan ve arzu ile ülkemizin muasır medeniyetler seviyesini yakalaması ve yaşam kalitesinin, refah düzeyinin artması, konulan ihracat hedefleri ile dünyanın en gelişmiş ilk 10 ekonomisi arasına girmesi hedefleri sürecinde katkıda bulunduğumuz inancındayız. 
Daha Fazla Firmanın diğer ilanları
Firmanın Tüm İlanları