UĞUR OKULLARI BALGAT KAMPÜSÜ NATİVE TEACHER

  • 03.02.2021
  • 0 - 50
  • 1684 Görüntüleme
Uğur Okulları  UĞUR OKULLARI BALGAT KAMPÜSÜ NATİVE TEACHER İş İlanı

Job Description

Türkiye'nin Eğitim Gücüyüz! 

  İnsani değerlerle donatılmış, sorgulayan, araştıran, üreten nesiller yetiştirmeyi amaçlayan Uğur Okulları olarak 37 ilde 107 okulumuz ile başarı geleneğimizi sürdürüyoruz. 

  Global standartlarda, yenilikçi eğitim anlayışını benimseyip, tüm çalışmalarımızda kaliteyi ön planda tutarak, yeni nesilleri "iyi insan olma" bilinciyle yetiştiriyoruz. Öğrencilerimizi başarılı bir geleceğe hazırlarken, 53 yıllık deneyimimizi bizimle bu misyonu paylaşan ekibimizle Türkiye'nin her noktasına taşıyoruz. 

  Öğrencilerini hayallerindeki geleceğe hazırlayan Uğur Okullarının ANKARA BALGAT Kampüsünde 2021/2022 Eğitim Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere NATİVE TEACHER alınacaktır.

Required Skills

.The candidate must be a native English speaker

.Experience in teaching kids and in academic tests; TOEFL and/or IELTS

.University Degree in a related field

.Teaching English Certificate (TESOL,TEFL,CELTA,DELTA etc)

.Minimum 5 years of experience in related field

.Good interpersonal skills

.Successful in team-work

.Requested Natıons: UNITED  

.States Of Amerıca to be cıtızen, Canada to be ctızen, Avustralıa to be cıtızen and european countrıes cıtızen

Summary Info

Benzer İlanlar

Aşiyan Koleji
Ankara
Son 1 Ay
Ankara - Yenimahalle
Dün
Ankara - Çankaya
Dün
Ankara - Yenimahalle
Dün
Ankara - Yenimahalle
Dün
Ankara - Yenimahalle
Dün
Ankara
Dün
SİNCAN SINAV LİSESİ
Ankara - Sincan
Dün
Ankara - Yenimahalle
Dün
Ankara - Yenimahalle
Dün
BENZER TÜM İLANLAR

Uğur Okulları

26 Kasım 1968′ de Laleli’ de ilk dersini vererek öğrencilerini üniversiteye hazırlayan Uğur Dershaneleri bugün, dönüştüğü Uğur Okulları ile Türkiye’nin her noktasında, konusunda uzman öğretmenleriyle Türkiye’nin en donanımlı eğitim olanaklarını sunmaktadır.

1968’de Uğur Dershaneleri ile başlayan eğitim maratonu bugün, Bahçeşehir Okulları, Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Uğur Sınav Hazırlık Merkezi, Uğur Yayınları ile devam etmektedir. Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları eğitimin her kademesinde gelişerek ve büyüyerek ülkemize katma değer kazandırmaktadır.

Uğur Okulları, Türkiye’nin yarını siz gençlerimizi, bilgi çağının mimarı olacak üniversitelere hazırlarken bu çağa uygun modeller ve programlar konusunda kendi içinde başlattığı yarışı tüm hızıyla sürdürmektedir. Başarısı kanıtlanmış ilke ve modellerinden hareketle, her yıl yeniden şekillendirdiği eğitim programları ile 49 yıldan beri üniversiteye ve liseye hazırlıkta ilklere imza atmaktadır.

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları