Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Firmanın diğer ilanları

Maliyet Muhasebesi Uzmanı
FERNAS İNŞAAT
Batman
Son 1 Ay
Satınalma Sorumlusu
FERNAS İNŞAAT
Giresun
28.10.2020
Muhasebe Sorumlusu
FERNAS İNŞAAT
Giresun
28.10.2020
Bordro ve Özlük İşleri Sorumlusu
FERNAS İNŞAAT
Giresun
28.10.2020
Makine Mühendisi
FERNAS İNŞAAT
Manisa - Soma
21.10.2020
Firmanın Tüm İlanları

ÜNİVERSAL FREZE OPERATÖRÜ

Ankara
  • 10.01.2020
  • 0 - 50
  • 2022 Görüntüleme

İş Tanımı

Ankara Gölbaşında bulunan atölyemize

-Teknik resim okuma ve ölçü aletlerini kullanabilme (kumpas, mikrometre…vs)

-Talaşlı imalat tecrübesi olan

- Sorumlu olduğu Üniversal Freze tezgahında verilen iş emirlerine ,resim ve tolerans sınırlarına uygun olarak ,belirlenen zamanda imalatı gerçekleştirmek

- Makine , takım , aparat ,kalıp ve  malzeme bilgisi olan

- TPM uygulamaları kapsamında; makinenin günlük ve periyodik bakımını ve temizliğini yapmak

-İlgili İSG mevzuatları ile uyumlu çalışan ÜNİVERSAL FREZE OPERATÖRÜ alınacaktır.

Aranan Nitelikler

-Endüstri Meslek Lisesi ve MYO mezunu

-Erkek Adaylar için Askerlikle ilişiği bulunmayan

-Minimum 5 yıl iş deneyimi olan

-Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

-Tercihen Ankara ve Gölbaşı civarlarında ikamet eden veya edebilecek

Personel sayısı : 1

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

ELİMKO ELEKTRONİK İMALAT VE KONTROL TİC. LTD. ŞTİ.
Ankara
Dün
ROTA ZİNCİR SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Ankara, Ankara - Sincan
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

FERNAS İNŞAAT

-1982 yılında kurulan FERNAS, kurulduğu günden günümüze kadar Orta Doğu, Güney Asya, Türki Cumhuriyetleri ve Türkiye’de işler yapmıştır. Başlıca faaliyet alanları inşaat, enerji üretimi, şehir içi doğal gaz dağıtımı, sanayi, madencilik, gıda ve turizm olan Grubumuzun bu sektörlerde faaliyetleri büyüyerek devam etmektedir.

-Grubumuz ülkemizin stratejik öneme sahip ilk doğalgaz depolama tesisi yapımını üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Başta endüstriyel tesisler, petrol ve gaz boru hatları, barajlar, sulama kanalları, karayolları, demiryolları, telekomünikasyon, altyapı ve üstyapı inşaatları olmak üzere pek çok inşaat projesi tamamlamıştır.

-Bünyesinde bulunan Hidroelektrik Üretim Santralleri, Rüzgar Enerji Santralleri ve Güneş Enerji Santrali ile 380 MW işletmede olmak üzere toplam 610 MW kurulu güç kapasitesi ile tamamı yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimi yapmaktadır.

-Diyarbakır şehrinde doğal gaz dağıtım faaliyetlerini yürütmek için 2007 yılında Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından Diyarbakır il sınırları içerisinde bulunan konut, ticari işletmeler ve sanayi tesislerine doğal gaz dağıtımını yapmak üzere dağıtım sistemini kurma ve işletme yetkisi verilmiştir.

-Şirketler grubumuz sanayi yatırımlarına önem vermiş ve bu doğrultuda Aksaray, Ankara ve Batman illerinde toplamda 14 adet fabrika ve üretim tesisi yatırımı yapmıştır. Kurmuş olduğu bu fabrikalar ve üretim tesislerinde; alçı, alçı plaka, beton astarı, yapı kimyasalları ve araç fren sistemleri üretimi yapmaktadır.

-Fernas Grup Şirketlerinden biri olan FERNAS GIDA, grubumuzu gıda sektöründe temsil etmesi için kurulmuştur. Firma bu kapsamda meyve bahçeleri, meyve suyu fabrikası ve soğuk hava deposu yatırımları yapmıştır. Firma yaptığı bu yatırımlar sayesinde gıda ihracatı yapmaktadır.

-Şirketler grubumuz turizm sektöründe yatırımlar planlamış olup, bu doğrultuda ilk adım olarak Bodrum/Muğla'da hotel yatırımı gerçekleştirmiştir. Grubumuz turizm alanında büyümeyi hedeflemekte ve bu doğrultuda yatırım araştırmalarına devam etmektedir.

-Kaliteli hizmetlerini yurtiçinde ve yurtdışında devam ettiren grubumuz, faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışarak içinde bulunduğu sektörlerde öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları