Üretim işçisi

Ankara
  • 9.03.2023
  • 50 - 100
  • 3248 Görüntüleme

İş Tanımı

Üretim alanlarımızda Fiziksel ve kuvvet gerektiren işlerde görevlendirilmek üzere Ankara'daki ilaç firmamıza Üretim İşçisi alınacaktır.

Aranan Nitelikler

-Takım çalışmasına uygun
-Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek
-Tercihen Yenimahalle, Sincan, Eryamanda çevresinde ikamet eden veya edebilecek
-Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış Adayların işe alımı yapılacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Argis ilaç
Ankara
Dün
Uss Türkiye
Ankara - Sincan
Dün
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Hafta
GÖRAL GÖZLÜK İML.SAN. A.Ş.
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Hafta
MSM Aydınlatma San. ve Tic. Ltd. Şti.
Ankara, Ankara - Yenimahalle
Son 1 Ay
TEKNOFEN KOLEJİ
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

BİRİNCİ GÖZ HASTANESİ

 “Gözde Birinci Tercihiniz” sloganı ile 2011 yılının son aylarında Beylikdüzü’nde kurulmuş toplumun göz sağlığı ile ilgili tüm tedavi ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahip tam teşekküllü A gurubu göz hastanesidir.

  • Uzman Kadro

Amatör ruhla profesyonel anlayışı ustalıkla birleştiren her bir Birinci Sağlık Grubu çalışanı, mesleki deneyimlerini hizmet içi eğitimle destekler. Sürekli ve nitelikli hizmet üreten, sorumluluk alan kadromuz, hastaların her türlü ihtiyacına en kısa sürede, kaliteli ve akılcı çözümler üretir.

  • İleri Teknoloji

Birinci Sağlık Grubu, en ileri teknolojik cihazlarla donatılmıştır. Sağlık alanındaki ulusal ve uluslararası yenilikler, gelişmeler yakından takip edilir. Yüksek kaliteli hizmet verebilmenin ilk koşullarından biri olarak gördüğümüz güvenilir teknik alt yapının tesisi için enerjimizin önemli bir bölümünü araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ayırıyoruz.

  • Mükemmel Hizmet

Her koşulda hasta memnuniyetini esas kabul eden uzman hekimlerimiz ve idari personelimiz için hizmetin karşılığı 'mükemmelliktir. Hedef kitlesi ve marka paydaşları ile kurulan sağlıklı iletişim ortamı, ilişkileri uzun soluklu ve güvene dayalı hale getiriyor. Deneyimli kadromuz, bilgi birikimlerini en doğru ve etkili biçimde kullanarak, tüm hizmet alanlarımızda klasik metotlarla inovatif yaklaşımların harmanlandığı en ideal çözümleri üretiyor.

Misyonumuz;
Bilimsel, vicdani, etik ve ilkelerden ödün vermeden; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak. Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede sağlık hizmetini, en ekonomik şekilde sunmak.

Vizyonumuz;

Bilimsel araştırmalar ve yeni uygulamalarda öncü, uluslararası düzeyde bir referans merkezi olmak. Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemleri kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilenmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemine sahip sağlık grubu olmak. 

Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları