Üretim Personeli

  • 1.03.2023
  • 0 - 50
  • 2541 Görüntüleme

İş Tanımı

2004 yılından itibaren Aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, Ostim/Ankara üretim tesisinde Kaynak, Talaşlı İmalat ve Mekanik Atölyelerinde görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

- Meslek Liseleri Metal İşleme, İmalat, Makine, Kaynak, Montaj bölümlerinden mezun,
- MEB onaylı mesleki yeterlilik belgesi olan (kaynak / mekanik/ montaj)
- Tercihen talaşlı imalat, mekanik, montaj bölümlerinde en az 1 yıl çalışmış,
- Temel el aletlerini kullanabilen, Mekanik montaj becerisine sahip,
- Takım çalışmasına uyum sağlayabilen,
- Esnek ve mesaili çalışma saatlerine uyacak,
- Dinamik, çalışkan ve sorumluluk sahibi,
- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

İncelediğiniz ilan Afetzede İstihdam Projesi kapsamında yayınlanan bir ilandır. Projenin doğru kişilere destek sağlayabilmesi için başvuru sürecinde “Afetzede Belgesi” ibrazı zorunludur. Afetzede ibrazı olmayan başvurular geçerli sayılmayacaktır.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara - Yenimahalle
Son 1 Hafta
GÖRAL GÖZLÜK İML.SAN. A.Ş.
Ankara - Yenimahalle
Son 1 Hafta
BENZER TÜM İLANLAR

MSM Aydınlatma San. ve Tic. Ltd. Şti.

Aydınlatma sektöründe uzun yıllar çalışmış tecrübeli, konusunda uzman kişilerin oluşturduğu bir bünyeye sahip olan şirketimiz faaliyet alanları ağırlıklı olarak dış aydınlatma ve özel iç aydınlatma armatürleri üretimi, satışını yapmak şeklinde özetlenebilir. Özel tasarım grubu, pazarın ve mimarinin isteklerine cevap verebilecek uygunlukta çözümler ve aydınlatma sistemleri geliştirerek çağdaş mimariye katkıda bulunmaktadır.
Politikamız; müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, müşterilerimizle sürekli işbirliği içerisinde olmak ve beklentilerini en kısa sürede doğru olarak karşılamak ve talepleri doğrultusunda yeni tasarımlara açık olmak. Müsterilerin olabilecek şikayetlerini en aza indirmektir. Personelimizin, sağlıklı bir iş ortamında, gelecek kaygıları olmadan çalışmalarını sağlamak ve tüm çalışanlarımıza sürekli eğitim programlarının düzenlenmesi ile becerilerini artırmaktır. Tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde sürekliliği sağlayıcı çalışmalar yaparak iş haçmimizi birlikte artırmak. Topluma ve çevreye duyarlı bir firma olarak kanuni mevzuatlara uyarak, standartların gereklerini yerine getirmektir. Firmamıza yapılmış olan yatırımlarla kaliteden taviz vermeden en kısa süre içersinde kazançlı bir şekilde geri dönmesi için gerekli çalışmaları yapmaktır.
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları