Yarı Zamanlı Veya Tam Zamanlı Ankara Oyun Ablası

Ankara
  • 25.11.2022
  • Yönlendirmeli İlan
  • 2751 Görüntüleme
enuygunbakıcı Yarı Zamanlı Veya Tam Zamanlı Ankara Oyun Ablası İş İlanı

İş Tanımı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ailemiz için Ankara - Çankaya ilçesinde Oyun Ablası pozisyonunda bakıcı arayışımız bulunmaktadır.


Ankara çankaya ayrancı' da 3+1 evimizde 3 kişi yaşıyoruz, 11 aylık bebeğim var prematüre doğdu gelişimi 8 aylık gibi, anneanne gün içinde evde bebeğin sorumluluğu annemde oluyor. Sabah 11 öğlen 3 arası hafta içi 5 gün gelecek, bebeğime oyun ablalığı yapıp onunla güzel vakit geçirecek annem de biraz rahatlatmış olur, güler yüzlü yardımcı arıyorum. Maaş olarak 4000 tl + yol ücreti vereceğim. Tam zamanlı isteyenleri de değerlendirelim sabah 9 akşam 6 arası olabilir, maaş olarak 8000 tl + yol ücreti veririz.

Aranan Nitelikler

Pozisyon Bilgileri

İl/İlçe: Ankara - Çankaya
Pozisyon: Oyun Ablası
Çalışma Şekli: Yarı Zamanlı / Part Time
Ücret: 4000 TL Aylık
ENDOSTEL İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIK A.Ş. Türkiye İş Kurumu nun 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Son 1 Ay
Ankara
30.01.2023
Ankara
4.01.2023
Ankara
4.01.2023
Ankara
4.01.2023
BENZER TÜM İLANLAR

enuygunbakıcı

enuygunbakici.com Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık AŞ.' ye ait bir markadır. Endostel İnsan Kaynakları Danışmanlık A.Ş. olarak 2012 yılında kurulan İstreisen Turizm Tic. Ltd. Şti. iştiraki olarak faaliyete başlamış bir İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasıyız ve İŞKUR 1150 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekteyiz. Kurulduğumuz günden itibaren hem bir çok işveren gerçek ve tüzel kişiye, hem de bir çok iş arayan bireye danışmanlık hizmeti verdik, vermeye devam ediyoruz. Ağırlıklı olarak ev hizmetleri sektörü üzerine yoğunlaşan firmamız, gelen taleplere göre farklı sektör ve pozisyonlar için de talepleri karşılayabilmektedir. 
Daha Fazla Firmanın Diğer İlanları
Firmanın Tüm İş İlanları