YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Yabancı Dil Öğretmeni

  • 26.08.2019
  • 50 - 100 Arası Aday Başvurdu
  • 1735 Görüntüleme
İzmir Hacettepe Akademi Profesyonel Dil Kursları  Yabancı Dil Öğretmeni İş İlanı

İş Tanımı

KARŞIYAKA MERKEZ VE KONAK ŞUBEMİZDE GÖREV ALMAK ÜZERE İNGİLİZCE, ALMANCA, FRANSIZCA,İSPANYOLCA,İTALYANCA,RUSÇA,JAPONCA,ÇİNCE ÖĞRETMEN ALIMI

2005 yılından bugüne İzmir yabancı dil kursları arasında yer alan ve MEB'e bağlı olan kurumumuz. Bire bir özel ders ve maksimum 4 kişilik özel gruplar" sistemi ile  İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca,Çince ve Yabancılar için Türkçe öğretim hizmeti sunmaktadır.

Karşıyaka ve Konak Şubelerimizde ders saat ücretli veya kadrolu çalışacak İngilizce ve Almanca Öğretmenleri Alınacaktır.

Ön görüşmeye çağırılan öğretmenlerimizden ikinci aşamada örnek ders anlatımı istenmektedir. 

ÖNEMLİ NOTLAR : 

 

1- MESLEĞE SAYGI : Yabancı dil bölümünden mezun olmayanların başvuruları kesinlikle değerlendirmeye alınmamaktadır. Kurumumuzda Öğretmenlik, Dil ve Edebiyat, Mütercim Tercümanlık v.b. yabancı dil bölümlerinden mezun olmayan ( Ziraat Müh. / Turizm Otelcilik / Dış Ticaret v.b.) kişilere görev verilmemektedir. MEB Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliğine uygun atama gerçekleştirilmektedir.

 

 2- İL DIŞI BAŞVURULAR : İş başvurusu yapan öğretmenlere ön görüşme için 2 -3 gün içerisinde randevu verilebilmektedir. İzmir dışından iş başvurusunda bulunan öğretmenlerimiz ile yüz yüze görüşme imkanımız olmadığı için başvuruları değerlendirmeye alınmamaktadır. ( Seyahatte, Yurtdışında v.b. sebeplerle İzmir dışında bulunan 1 -2 hafta içerisinde İzmir’e dönüş yapacak olan öğretmenlerimizin başvuruda durumlarını belirtmeleri rica olunur )

Aranan Nitelikler

* İzmir ili içerisinde ikamet eden

* Kadrolu veya ders saat ücretli çalışabilecek

* İngilizce, Almanca,Fransıca,İspanyolca,İtalyanca,Rusça,Japonca,Çince  branşlarında Öğretmenlik, Dil ve Edebiyat, Tercümanlık, Mütercim Tercümanlık vb. dil bölümlerinden mezun olan

* C2 Düzeyi sonuna kadar eğitim verebilecek,

* Branşı olan dili iyi düzeyde konuşabilen,

* Ekip Çalışmasına Yatkın

* Öğretmenlik mesleğinin maneviyatını benimsemiş,

* İdealist

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

ÖZEL İNCE KÜLTÜR YABANCI DİL KURSU
İzmir
10.10.2019
DOĞA KOLEJİ
Bugün
DOĞA KOLEJİ
Bugün
İzmir Çiğli
Bugün
British Town Dil Okulları
İzmir
Bugün
Bugün
İngiliz Kültür Koleji
İzmir
Bugün
KAVRAM EĞİTİM KURUMLARI
Bugün
BENZER TÜM İLANLAR

İzmir Hacettepe Akademi Profesyonel Dil Kursları

2005 yılından bugüne İzmir yabancı dil kursları arasında yer alan kurumumuz bire bir özel ders ve maksimum 4 kişilk özel gruplar sistemi ile , Yabancılar için Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca ve Çince öğretim hizmeti sunmaktadır.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları