YBWEB02
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

HEMŞİRE

Ankara
  • 08.05.2014
  • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
  • 14636 Görüntüleme

İş Tanımı

İlk olarak 2013 yılında Eğitim-Öğretim hayatına başlayan Özel Akıllı Kolej, kısa süre içerisinde ülkemizde ilklere imza atmış ve uzman eğitimci / idari kadrosu ile Anaokulundan, Üniversiteye kadar 16 farklı şubede eğitim hizmeti veren büyük ve kurumsal bir eğitim kurumu haline gelmiştir.

Özel Okula Dönüşüm’ ve ‘Eğitime Devlet Desteği’ konularının Milli Eğitim politikasında önemli gündemler olarak ön plana çıktığı bu süreçte Özel Akıllı Kolej her iki konuda da referans kurum konumundadır

Hem akademik hem de mesleki eğitimde ortaya koyduğu; Villa, Stüdyo ve Tematik okul konseptleriyle eğitim alanında ilklere imza atan Özel Akıllı Kolej 2016-2017 Eğitim-Öğretim sezonunda Türkiye genelinde 30 Şubesinde eğitim hizmeti vermeye devam edecektir.

Bu kapsamda Etimesgut şubemizde görev yapacak “Hemşirelik’’ alanında çalışacak takım arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz.

 

 

Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin "Tıp Fakültesi, Hemşirelik Yüksek Okulu, Sağlık Yüksek Okulu - Sağlık Memurluğu Bölümü, Sağlık Yüksek Okulu - Ebelik Bölümü, Sağlık Yüksek Okulu - Hemşirelik Bölümü, Sağlık Eğitim Fakültesi - Sağlık Eğitimi Bölümü, Sağlık Bilimleri Fakültesi - Hemşirelik  Bölümü, Sağlık Bilimleri Fakültesi - Ebelik Bölümü" bölümünden mezun,
  • Pedagojik Formasyonu olan,
  • Problem çözme, güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisi olan,
  • Çözüm odaklı, güler yüzlü.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Sınav Koleji
Ankara
Son 1 Hafta
EGE ÜNİVERSİTESİ GÜÇLENDİRME VAKFI OKULLARI
12.05.2018
Bayındır Sağlık Grubu
Ankara
Son 1 Hafta
Kudret International Hospital
Ankara
Son 1 Hafta
ENGİN TIP MERKEZİ
Ankara
Son 1 Ay
HC Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ankara
Son 1 Ay
Özel Medisun Çayyolu Hastanesi
Ankara
21.09.2018
Premium Clinic Aesthetic&Beauty
Ankara
19.09.2018
DENTEST AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
Ankara
31.08.2018
Minesara Sağlık Hizmetleri
Ankara
06.04.2018
BENZER TÜM İLANLAR

Akıllı Eğitim Teknolojileri ve Dijital Yayıncılık

İlk olarak 2013 yılında Eğitim-Öğretim hayatına başlayan Özel Akıllı Kolej, kısa süre içerisinde ülkemizde ilklere imza atmış ve uzman eğitimci / idari kadrosu ile Anaokulundan, Üniversiteye kadar 23 şubede eğitim hizmeti veren büyük ve kurumsal bir eğitim kurumu haline gelmiştir.

Özel Okula Dönüşüm’ ve ‘Eğitime Devlet Desteği’ konularının Milli Eğitim politikasında önemli gündemler olarak ön plana çıktığı bu süreçte Özel Akıllı Kolej her iki konuda da referans kurum konumundadır.

Hem akademik hem de mesleki eğitimde ortaya koyduğu; Stüdyo ve Tematik okul konseptleriyle eğitim alanında ilklere imza atan Özel Akıllı Kolej Türkiye genelinde 23 şubesinde eğitim hizmeti vermeye devam edecektir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları