YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

HEMŞİRE

Ankara
  • 08.05.2014
  • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
  • 14761 Görüntüleme

İş Tanımı

İlk olarak 2013 yılında Eğitim-Öğretim hayatına başlayan Özel Akıllı Kolej, kısa süre içerisinde ülkemizde ilklere imza atmış ve uzman eğitimci / idari kadrosu ile Anaokulundan, Üniversiteye kadar 16 farklı şubede eğitim hizmeti veren büyük ve kurumsal bir eğitim kurumu haline gelmiştir.

Özel Okula Dönüşüm’ ve ‘Eğitime Devlet Desteği’ konularının Milli Eğitim politikasında önemli gündemler olarak ön plana çıktığı bu süreçte Özel Akıllı Kolej her iki konuda da referans kurum konumundadır

Hem akademik hem de mesleki eğitimde ortaya koyduğu; Villa, Stüdyo ve Tematik okul konseptleriyle eğitim alanında ilklere imza atan Özel Akıllı Kolej 2016-2017 Eğitim-Öğretim sezonunda Türkiye genelinde 30 Şubesinde eğitim hizmeti vermeye devam edecektir.

Bu kapsamda Etimesgut şubemizde görev yapacak “Hemşirelik’’ alanında çalışacak takım arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz.

 

 

Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin "Tıp Fakültesi, Hemşirelik Yüksek Okulu, Sağlık Yüksek Okulu - Sağlık Memurluğu Bölümü, Sağlık Yüksek Okulu - Ebelik Bölümü, Sağlık Yüksek Okulu - Hemşirelik Bölümü, Sağlık Eğitim Fakültesi - Sağlık Eğitimi Bölümü, Sağlık Bilimleri Fakültesi - Hemşirelik  Bölümü, Sağlık Bilimleri Fakültesi - Ebelik Bölümü" bölümünden mezun,
  • Pedagojik Formasyonu olan,
  • Problem çözme, güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisi olan,
  • Çözüm odaklı, güler yüzlü.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Kudret International Hospital
Ankara
14.12.2018
Premium Clinic Aesthetic&Beauty
Ankara, Ankara Çankaya
07.12.2018
HC Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ankara
03.12.2018
Minesara Sağlık Hizmetleri
Ankara
06.04.2018
Kudret International Hospital
Ankara
Bugün
Kudret International Hospital
Ankara
Son 1 Hafta
Ud İş Sağlığı Ve Güvenliği Analiz Eğitim Danışmanlığı Ltd.Şti
Ankara
Son 1 Ay
HC Sağlık Hizmetleri A.Ş.
Ankara
03.12.2018
BENZER TÜM İLANLAR

Akıllı Eğitim Teknolojileri ve Dijital Yayıncılık

İlk olarak 2013 yılında Eğitim-Öğretim hayatına başlayan Özel Akıllı Kolej, kısa süre içerisinde ülkemizde ilklere imza atmış ve uzman eğitimci / idari kadrosu ile Anaokulundan, Üniversiteye kadar 23 şubede eğitim hizmeti veren büyük ve kurumsal bir eğitim kurumu haline gelmiştir.

Özel Okula Dönüşüm’ ve ‘Eğitime Devlet Desteği’ konularının Milli Eğitim politikasında önemli gündemler olarak ön plana çıktığı bu süreçte Özel Akıllı Kolej her iki konuda da referans kurum konumundadır.

Hem akademik hem de mesleki eğitimde ortaya koyduğu; Stüdyo ve Tematik okul konseptleriyle eğitim alanında ilklere imza atan Özel Akıllı Kolej Türkiye genelinde 23 şubesinde eğitim hizmeti vermeye devam edecektir.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları