YBWEB01
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

HEMŞİRE

  • 08.05.2014
  • 500 - 1000 Arası Aday Başvurdu
  • 14553 Görüntüleme

İş Tanımı

İlk olarak 2013 yılında Eğitim-Öğretim hayatına başlayan Özel Akıllı Kolej, kısa süre içerisinde ülkemizde ilklere imza atmış ve uzman eğitimci / idari kadrosu ile Anaokulundan, Üniversiteye kadar 16 farklı şubede eğitim hizmeti veren büyük ve kurumsal bir eğitim kurumu haline gelmiştir.

Özel Okula Dönüşüm’ ve ‘Eğitime Devlet Desteği’ konularının Milli Eğitim politikasında önemli gündemler olarak ön plana çıktığı bu süreçte Özel Akıllı Kolej her iki konuda da referans kurum konumundadır

Hem akademik hem de mesleki eğitimde ortaya koyduğu; Villa, Stüdyo ve Tematik okul konseptleriyle eğitim alanında ilklere imza atan Özel Akıllı Kolej 2016-2017 Eğitim-Öğretim sezonunda Türkiye genelinde 30 Şubesinde eğitim hizmeti vermeye devam edecektir.

Bu kapsamda Etimesgut şubemizde görev yapacak “Hemşirelik’’ alanında çalışacak takım arkadaşlarımızı aramızda görmek istiyoruz.

 

 

Aranan Nitelikler

  • Üniversitelerin "Tıp Fakültesi, Hemşirelik Yüksek Okulu, Sağlık Yüksek Okulu - Sağlık Memurluğu Bölümü, Sağlık Yüksek Okulu - Ebelik Bölümü, Sağlık Yüksek Okulu - Hemşirelik Bölümü, Sağlık Eğitim Fakültesi - Sağlık Eğitimi Bölümü, Sağlık Bilimleri Fakültesi - Hemşirelik  Bölümü, Sağlık Bilimleri Fakültesi - Ebelik Bölümü" bölümünden mezun,
  • Pedagojik Formasyonu olan,
  • Problem çözme, güçlü koordinasyon ve organizasyon becerisi olan,
  • Çözüm odaklı, güler yüzlü.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İlanlar

Uğur Okulları
Ankara
Dün
Bilfen Eğitim Kurumlar A.Ş
Ankara
Dün
Rota Çocuklar
Ankara
Son 1 Ay
Kampüs Eğitim Kurumları
Ankara
13.07.2018
Sınav Koleji
Ankara
09.07.2018
BRITISH EMBASSY SCHOOL ANKARA
Ankara
04.07.2018
EGE ÜNİVERSİTESİ GÜÇLENDİRME VAKFI OKULLARI
Türkiye
12.05.2018
LÖSANTE ÇOCUK VE YETİŞKİN HASTANESİ
Ankara
Son 1 Hafta
Bayındır Sağlık Grubu
Ankara
Son 1 Ay
ENGİN TIP MERKEZİ
Ankara
Son 1 Ay
BENZER TÜM İLANLAR

Akıllı Eğitim Teknolojileri ve Dijital Yayıncılık

İlk olarak 2013 yılında Eğitim-Öğretim hayatına başlayan Özel Akıllı Kolej, kısa süre içerisinde ülkemizde ilklere imza atmış ve uzman eğitimci / idari kadrosu ile Anaokulundan, Üniversiteye kadar 23 şubede eğitim hizmeti veren büyük ve kurumsal bir eğitim kurumu haline gelmiştir.

Özel Okula Dönüşüm’ ve ‘Eğitime Devlet Desteği’ konularının Milli Eğitim politikasında önemli gündemler olarak ön plana çıktığı bu süreçte Özel Akıllı Kolej her iki konuda da referans kurum konumundadır.

Hem akademik hem de mesleki eğitimde ortaya koyduğu; Stüdyo ve Tematik okul konseptleriyle eğitim alanında ilklere imza atan Özel Akıllı Kolej Türkiye genelinde 23 şubesinde eğitim hizmeti vermeye devam edecektir.

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları