YBWEB02

Halkla İlişkiler Elemanı

Ankara
  • 26.09.2018
  • 1000 den Fazla Aday Başvurdu
  • 12556 Görüntüleme

İş Tanımı

2007 yılında kurulan ÖZEL MELTEM AYHAN OKULLARI, Ankara-Batıkent'in eğitim markası olmuştur.Bünyesinde Anaokulu-İlkokul-Ortaokul-Anadolu Lisesi-Fen Lisesi bulunduran eğitim kurumlarımızda 2018-2019 eğitim- öğretim yılı ve devamındaki eğitim- öğretim dönemlerinde  çalışmak  üzere  halkla ilişkiler personelleri alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Özverili, kurumu sahiplenen,yenilikçi ve kurumumuzun vizyon ve misyonuna uygun  adayları bekliyoruz..

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

Ankara
Bugün
ALFA EĞİTİM KURUMLARI
Ankara
Son 1 Ay
Ankara, Ankara Çankaya
08.10.2018
Ankara
02.10.2018
Uğur Okulları
Ankara
Son 1 Ay
Ankara
Bugün
KUDRET GÖZ ANKARA
Ankara
17.08.2018
BENZER TÜM İLANLAR

ÖZEL MELTEM AYHAN OKULLARI

Biz, Özel Meltem Ayhan Okulları, çağdaş ulusal değerleri ve evrensel yaşam kültürünü içselleştirmiş, içinde yaşadığı toplumun gökkuşağını bireysel farklılıklarının rengiyle zenginleştirmiş, yarının Türkiye’sinde ve dünyasında etkin rol almaya istekli, kendisiyle ve çevresiyle barışık, akademik ve sosyal becerileri üst düzeyde gençler yetiştirmeye odaklanmış bir eğitim kurumuyuz.

Öğrencilerimizi, Akademik Programlarımızla çağdaş dünyanın ve 21. yüzyılın gerektirdiği bilgi ve becerilerle donatmak, onların analitik düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirmek; Sosyal Gelişim Programlarımızla Cumhuriyet değerlerini, Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş, toplumsal sorumlulukları yüksek, özgüven sahibi bireyler olarak yetiştirmek için varız.

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları