YBWEB01

Teknik Hizmetler Bölge Yöneticisi

Ankara
  • 26.06.2019
  • 0 - 50 Arası Aday Başvurdu
  • 2000 Görüntüleme

İş Tanımı

Teknik servis, bakım, uygulama hizmetleri veren firmamıza KARADENİZ BÖLGE YÖNETİCİSİ aranmaktadır.

KARADENİZ BÖLGESİNDE bulunan müşterilerimize verdiğimiz tüm teknik hizmet faaliyetlerini yönetebilecek şekilde;
     
* Sözleşme şartlarına uygun olarak hizmetin verilmesini koordine etmek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmek ve sorumlu olduğu bölgenin cirosunu arttırmak için gerekli çalışmaları yapmak.

* Bölgesindeki servis yapılanmasını bölgenin ihtiyaçları, servislerin teknik yeterliliği ve müşteri portföyünü gözeterek oluşturmak, geliştirilmek.

* Bölgesindeki servislerin vermiş olduğu hizmeti, denetlemek, takip etmek, Kalite hedeflerine ulaşılmasını sağlamak.

* Faaliyet raporlarını zamanında ve eksiksiz Operasyon direktörlüğü' ne iletmek,Sorumlu olduğu bölgede yeni iş imkanlarını takip etmek.

Aranan Nitelikler

* Teknik Lise / MYO' ların mekanik, iklimlendirme  bölümlerinden mezun,
* ANKARA' da ikamet eden, KARADENİZ bölgesini tanıyan, bölgedeki, tedarikçi, çözüm ortağı, servis firmalarını bilen ve portföyü olan,
* Konusunda min 5 yıl tecrübeli,
* Ekip yönetiminde ve İnsan ilişkilerinde başarılı,
* Planlama ve koordinasyon becerisi gelişmiş,
* MS ofis programlarını bilen,Analitik düşüce yapısına sahip,
* Askerliğini yapmış,
* Seyahat engeli olmayan.

Özet Bilgiler

Benzer İlanlar

FAVEO DANIŞMANLIK
Ankara
Son 1 Ay
Dizayn Grup
Ankara
Bugün
Şirket Bilgileri Gizli
Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası, İzmir, Kocaeli
Bugün
Artı Zeka Eğitim Yayıncılık Tic.A.Ş.
Ankara
Dün
British Town Dil Okulları
Konya, Bursa, Kütahya, Eskişehir, , Kocaeli
Dün
FAVEO DANIŞMANLIK
Ankara
Son 1 Ay
Yepyeni bir kariyer lazımsa CarrefourSA
Ankara
05.05.2019
TORU PORSELEN KAFETERYA OYUN OYUNCAK İTH.İHR.PER.MAĞ.SAN.TİC.VE PAZ.LTD.ŞTİ
Ankara
17.04.2019
BENZER TÜM İLANLAR

PROASİST ELEK.MEK.TEKNİK HİZMETLER SAN. VE TİC.A.Ş.

İşletmelerin ihtiyacı olan teknik hizmetlerin tamamını karşılayabilen Türkiye’nin ilk ve tek firması PROASİST Teknik Hizmetler, 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Türkiye'nin tamamında zincir mağaza, restaurant, endüstriyel tesis, alışveriş merkezi, hastane ve lojistik merkezlerine bakım/ servis ve yerinde teknik işletme hizmetleri vermektedir.

PROASİST, sektörlerinin öncüsü firmalar ile kesintisiz çalışmaya devam ederek ve teknik hizmetlersektörünü dönüştürerek hizmet ağını hızla büyütmektedir. PROASİST, Akıllı Ekran Uygulaması ile İşletmelerin sabit kıymetlerinin ihtiyacı olan  işletme, bakım ve onarım hizmetlerinin tamamını, en optimum koşullarda, katma değer yaratacak çalışma yöntemleri ile müşterilerine sunmayı ilke olarak benimsemiştir. Merkezi İstanbul'da olan PROASİST, Türkiye'nin 81 ilinde, 35 Mobil Ekip, 200 Çözüm Ortağı ile 12.000+ lokasyona hizmet vermektedir.

PROASİST, hizmet üretim ve yönetim süreçlerinin tamamında ISO 9001 Kalite Yönetim Standartlarını ve İş Güvenliği Tüzük ve Yönetmeliklerinin standartlarını etkin bir şekilde uygulayarak, müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi kendine prensip edinmiş, uzman kadrolarla çalışmaktadır. Enerji verimliliği ve tasarrufu başta olmak üzere görünen ve görünmeyen işletme maliyetlerini azaltmak, PROASİST'in öncelikli hedeflerindendir. PROASİST Operasyonel yönetimini, 4.0 Sanayi dönüşümüne uygun olarak geliştirdiği dijital teknoloji harikası Proasist Smart Screen (PSS) Akıllı Ekran Uygulaması ile sağlamaktadır.

 

Firmanın Diğer İlanları
DETAYI GÖSTER
Firmanın Tüm İş İlanları