YBWEB03
Bu ilan yayından kaldırılmıştır.

Resepsiyonist

İstanbul Avrupa Yakası
  • 19.10.2016
  • 200 - 500 Arası Aday Başvurdu
  • 4972 Görüntüleme

İş Tanımı

Uluslararası Medikal Asistans, Seyahat Asistansı, Yol Yardım Hizmetleri ve 
Müşteri İlişkileri Yönetimi alanlarında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden
Remed Assistance olarak, İstanbul (Maslak) ofisimizde görev alacak, 
aşağıdaki özelliklere sahip Resepsiyonist (Dönemsel) arıyoruz.


· En az Lise mezun
· Benzeri pozisyonlarda en az 2 yıl deneyimli
· MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen 
· Güleryüzlü, diksiyonu düzgün
· Etkin iletişim kurabilen, takım çalışmasına yatkın ve sonuç odaklı 
· Dış görünümüne özen gösteren
· Organizasyon ve planlama becerileri gelişmiş

Aranan Nitelikler

· Telefon trafiğinin yönetilmesi
· Gelen - giden evrak takibinin yapılması ve yönlendirilmesi
· Gelen misafirlerin, ziyaretçilerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi
· Toplantı odalarının düzeninin sağlanması
· İhtiyaç duyulduğunda veya devamlı olarak farklı departmanlara destek verilmesi
· Görev kapsamı içerisinde bir üst pozisyon tarafından verilecek diğer görevleri yapmak.

Özet Bilgiler

  • PAYLAŞ

Benzer İş İlanları

İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası
Son 1 Hafta
Saha Eğitim ve Danışmanlık
İstanbul Avrupa Yakası
Son 1 Ay
KADAK GARDEN HOTEL
İstanbul Avrupa Yakası
31.05.2016
İstanbul Avrupa Yakası
27.02.2017
İstanbul Avrupa Yakası
27.02.2017
REALTY WORLD
İstanbul Avrupa Yakası
27.02.2017
İstanbul Avrupa Yakası
27.02.2017
İstanbul Avrupa Yakası
27.02.2017
BENZER TÜM İLANLAR

Remed Uluslararası Destek ve Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş.

 

Remed Assistance

 

Remed Assistance 1993 yılında kurulmuş olup, Türkiye’de asistans sektörünün oluşmaya başlamasından itibaren hizmet veren ilk şirketlerdendir. İstanbul (merkez ofisi), Antalya ve Mısır’daki çağrı merkezlerimizle, binlerce sigortalının her türlü problemine 7 gün 24 saat yanıt vermekteyiz.

TürkiyeTürkiye’de, sayıları 30.000’i aşan hizmet sağlayıcısı veritabanımızla ve anlaşmalı kuruluşlar ağımız ile hizmet veriyoruz.Dünya’da turizmin gelişmesine paralel olarak 1960’lardan sonra gelişmeye başlayan asistans hizmetleri, Türkiye’de 1990’ların başından itibaren tanınmaya başlamıştır.

Tecrübeli asistans koordinatörlerimiz, konusunda uzman takım liderlerimiz, bilgi-işlem uzmanlarımız ve danışman doktorlarımız, her türlü yardım ve destek hizmet taleplerini toplam kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle takip etmektedir. Yılda 20.000’in üzerinde asistans dosyası açarak seyahat, tıbbi ve teknik asistans konusunda dünya çapında hizmet vermekteyiz.

Remed Assistance, yurtdışında hizmet verirken, üyesi bulunduğu, 25 ülkede yerleşik 26 şirketten oluşan International Assistance Group şirketleri networkü ile dünya çapında hizmet sunmaktadır. 1500’ün üzerinde çalışanı, web bazlı veritabanına kayıtlı dünya çapında 45,000 hastane, 20,000 doktor, diş hekimi ve eczane ve yüksek sayıdaki seyahat acentası, avukat, çekici, cenaze hizmetlisi, rent a car ve benzerinden oluşan hizmet sağlayıcı ağı ile her yıl 150 milyonun üzerinde son kullanıcıya hizmet verilmektedir.

Medikal Asistans

Seyahati esnasında rahatsızlanan veya yaralananların uygun sağlık kurumuna nakli, hastanın tıbbi durumunun takip edilmesi ve ayrıntılı olarak raporlanması, tıbbi masrafların denetlenmesi ve avans ödemelerin yapılması, hastanın evindeki hasta yatağına nakli gibi tüm yardım destek hizmetlerinin organizasyonu tarafımızca yapılır.

Hasar Kontrolü

Yurtiçi ve yurtdışında, hizmet sağlayıcı doktor / hastane faturalarını denetler, poliçe şartlarına uygun hizmetlerin verilmesini temin ederiz. Anlaşmalar tesis ederek sigortalı, sigortacı ve hizmet sağlayıcıların haklarını koruruz.

Seyahat Asistansı

Yurtiçi ve yurtdışında karşılama ve transfer hizmetleri, uçak bileti alımı, rent a car ve otel rezervasyonları yapmak, seyahat esnasında karşılaşılan problemleri gidermek görevlerimiz arasındadır. Bagaj kaybı-gecikmesi, hırsızlık durumlarında veya avukata ihtiyacı olduğunda 24 saat ve 365 gün İstanbul, Antalya, Mısır ofislerimiz ve International Assistance Group şirketleri ile müşterilerimizin yanındayız.

Yol Yardım Hizmetleri

Herhangi bir seyahat esnasında, seyahat edilen araçla kaza yapılması veya arıza hallerinde, aracın yol kenarında veya serviste tamiri, aracın servise çekilmesi, yedek parça temini, aracın pasaporttan düşülmesi - gümrüğe geçici veya kesin terki, aracın ikamet şehrine veya ülkesine götürülmesi, yolcular için kiralık araç veya otelde kalışın ayarlanması, geçici şoför temini veya yolcular için uçak bileti alımı gibi hizmetlerle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz.

Hava, Deniz ve Kara yolu ile Hasta Nakli

Yurtdışından Türkiye’ye, yabancı ülkeler arasında ve Türkiye’den dünyanın her yerine hasta nakillerini, kendi ekiplerimiz ve en yetkin hava-kara ambulans şirketleri ve profesyonelleriyle en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Avita Çalışan Destek Hizmetleri (7/24)
İş ve işyeri odaklı, bireye ve kuruma yönelik hizmetler bütününden oluşan bir programdır. Amaç, çalışanların iş performansını etkileyecek bireysel sorunlarının saptanması ve çözümü için yardımcı olunması ve işyerinde çalışan memnuniyetinin ve verimliliğin artırılmasıdır.

https://www.youtube.com/channel/UCXHA5mvV3Uiv-8ALB-018CA

 

daha fazla
Firmanın Tüm İş İlanları